Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Типова Полтавщина🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Типова Полтавщина🇺🇦

@typical_poltava
Número de suscriptores: 15 178
Fotos: 9,940
Videos: 2,370
Enlaces: 29,000
Descripción:
Написати адміну: @typical_plt Інформаційний канал, жодної пропаганди! Запросити друга: https://t.me/+nInHFBYTpegwN2M6
Fuente

Типова Полтавщина🇺🇦 | У Горішніх Плавнях під час поховання поруч із людьми впала російська р...

Logotipo de la comunidad de telegram - Типова Полтавщина🇺🇦 Типова Полтавщина🇺🇦 @typical_poltava
2 700 Vistas/Alcance 2025-12-10 09:06 Mensaje №33315
У Горішніх Плавнях під час поховання поруч із людьми впала російська ракета і не здетонувалаПро це пише одне з місцевих видань. Як розповів журналістам «Кременчуцького телеграфу» священник з Келеберди Миколай Гандзюк, у суботу 6 грудня, у День Святого Миколая після Божественної Літургії він разом з помічниками поїхав на похорон у Горішні Плавні.«Через те, що служили Літургію, я затримався всього на три хвилини — і саме ці три хвилини, як тепер розумію, стали для нас порятунком. Приїхавши на кладовище, я вирішив поставити автомобіль трохи далі на півтора метра, щоб краще було відʼїхати потім. Через запізнення ми завершили чин похорону теж пізніше. І коли вже казали останні слова проповіді, буквально залишалося дві хвилини, над нами пролунало страшне — збили ракету», — розповів Микола Гандзюк. Задня частина ракети впала ліворуч від людей, прямо на могили. Памʼятники були потрощені, а уламки розлетілися в усі сторони.А от бойова частина частина ракети впала теж неподалік людей, поруч із машинами відвідувачів похорону. Дивом вона не здетонувала.«Ті самі три хвилини, те рішення стати трохи далі (бо там де не поставив машину впала ця частина ракети) і те, що ми затрималися — все це сьогодні я бачу не як випадковість, а як явний Божий захист. Святий Миколай, заступник у бідах і небезпеках, молився за нас перед Господом і Господь оберіг нас. Ми служили Літургію в храмі, ми звершували молитву на кладовищі — і Бог був поруч. Слава Йому за кожну хвилину життя, за кожне збережене серце, за кожне чудо, яке ми навіть не завжди одразу усвідомлюємо», — підсумував Микола Гандзюк.