Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Ти як?
Añadido 14 jul. 2024

Ти як?

@tyiak_ua
Número de suscriptores: 2 440
Fotos: 434
Videos: 136
Enlaces: 2,000
Descripción:
«Ти як?» – проєкт Радіо Свобода про українців, яких війна вигнала з дому. Біженці і внутрішні переселенці, цей проєкт про вас і для вас. Ми хочемо, щоб ваш голос було чути краще. Пишіть нам на адресу [email protected] і діліться своїм досвідом.
Fuente

Ти як? | Думали, що напали росіяни»: блекаут у Берліні – німці налякані, україн...

Logotipo de la comunidad de telegram - Ти як? Ти як? @tyiak_ua
1 440 Vistas/Alcance 2026-01-06 09:24 Mensaje №2333
🗣 «Думали, що напали росіяни»: блекаут у Берліні – німці налякані, українці відкрили пункт незламностіЧетвертий день один із районів столиці Німеччини перебуває в блекауті через підпал кабелів на електростанції. Заяву про причетність до підпалу оприлюднило ліворадикальне угрупування. Наразі триває слідство.«Німці сказали, що в нормальній ситуації цей ремонт тривав би чотири-п’ять тижнів. Українці пишуть у соцмережах, що в нас енергетики під обстрілами ремонтують – і люди мають світло, тепло. І жартують, що треба наших людей сюди привезти, щоб вони тут їх навчили», – розповідає Оксана Орел, яка знайшла прихисток у Берліні після початку широкомасштабного вторгнення. Хтось із місцевих залишається вдома й освітлює кімнати свічками, хтось їде до знайомих або йде до аварійних пунктів. Тим часом українські біженці організували пункт незламності, де можна підзарядити гаджети, зігрітися та випити гарячого чаю. Своїм досвідом життя під час блекауту в Німеччині українці поділилися з проєктом Радіо Свобода «Ти як?».