Поговоримо про таке питання, яке кожен господар песика собі задавав…А чи справді мій песик мене любить? 🤔Вчені змогли вже знайти відповідь😱Знайомтесь, Грегорі Скотт Бернс — впливовий американський вчений, нейроекономіст, нейробіолог, професор психіатрії, психолог і письменник.▫️Грегорі вирішив дослідити, що відбувається в мозку песиків, використовуючи томографію.📌результати дослідів показали, що коли собаки чують голос своїх господарів, в них активуються ті ж частини мозку, що і у людини, коли їм щось або хтось подобається 🥰 Тобто, песикам їх господарі подобаються точно 😂Але це ще не все ❣️ В ході ще одного тестування, для песиків був запропонований вибір між смачною їжею і запахом господаря І песики обирали господаря, що ще раз доказує щиру прихильність і любов❤️🔥📌Ще одна вчена Клайв Вінн припустила, що доброзичливість і насолода від проведення часу з людиною може бути вбудованим геном у пухнастиків. 😱Разом з молекулярним біологом провели дослідження і виявили у песиків гени, які у людей асоціюються з рідкісним генетичним порушенням - синдромом Вільямса-Берена. Одним з головних симптомів синдрому є нерозбірлива доброзичливість.Тепер зрозуміло чому песики так щиро радіють людині 🥹Підійдіть і погладьте своїх песиків, адже вони так щиро вас люблять🥹
Друзі! Чи впізнаєте хто це?) ▫️Це песик якого звали Кабосу, завдяки виразу мордочки він прославився настільки, що став мемом під назвою “Doge” ✨Але поговоримо не про це▫️Цей песик японської породи сіба-іну І ви не повірите чим унікальна ця порода 😱Сіба-Іну вміють посміхатись😁Так, вам не почулось :) Але чужа для них людина їх посмішку не побачить, тільки господар і домочадці😜▫️Як ви вважаєте, собача посмішка це рефлекс чи усвідомлена поведінка ?▫️Чи вкладають песики в посмішку той сенс до якого ми звикли ?Вчені висунули декілька теорій:✨Коли песик посміхається, в нього розслабляються мʼязи морди. Цей навик набутий. Тобто песики можуть повторювати мову тіла людини і мову міміки. Які розумняхи🦮Реакція господаря на посмішку завжди позитивна, виходить що тваринка хоче викликати в нас позитивні емоції 😉✨З психологічної точки зору, вчені припускають, що песики посміхаються, коли раді бачити свого господаря🥰 Як розпізнати посмішку?▫️Куточки рота підняті, пасть широко відкрита, язик висунутий. Вуха в природному положенні, а не притиснуті до голови.Радісний погляд і розслаблена м'яка поза, а хвіст вільно махає-так виглядає щасливий песик)А ваш улюбленець посміхається ?)🦮
Є в природі тваринки які більшу частину свого життя проводять уві сні і це- котики 🐈 Тривалість їхнього сну становить від 12-18 годин за день. Цікаво, 🤔 а чи сняться їм сни? Поговоримо сьогодні про таємничий світ сновидінь у котиків 🔮У пухнастих існує 3 фази сна: ▫️ Під час першої фази кішки реагують на звуки, світло та інші зовнішні подразники. Котики ж мисливці, тому завжди мають бути напоготові. У цій фазі сну пухнастим вдається і відновити сили і бути напоготові себе захистити. ▫️Сон з швидким рухом очей. Фаза швидкого сну. Як і у людини, в цей час у кішки починає активно працювати головний мозок.🧠 Головною ознакою цієї фази є помітні рухи очей під повіками.Під час цієї фази котики і бачать сни.📌Вчені припускають, що сни пухнастиків повʼязані з її повсякденним життям, іграми, їжею і улюбленим господарем.▫️Котик може мурчати( якщо сниться смачне мʼяско) ▫️або шипіти якщо згадує як невдало впав чи жив на вулиці( адже в котиків є спогади) ▫️також шевелити вусиками, лапками, вчені припускать що можуть навіть снитись кошмари( але це тільки припущення)🤔▫️Глибокий сон Коли пухнастий перестає реагувати на звук і навіть хропить, це означає, що настав момент глибокого сну. м'язи розслаблені, на дотики не звертає уваги. ❣️Чи можете ви наснитись своїй кішці, як вважаєте?