Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Turok / Punisher Sword 🗡️🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

Turok / Punisher Sword 🗡️🇺🇦

@turok_ua
Número de suscriptores: 4 248
Fotos: 1,940
Videos: 546
Enlaces: 535
Descripción:
Тактична медицина, коти, собаки, їжа та всіляка різна двіжуха⚡️😎✌🏻 Війна України🇺🇦 з росією Тут будуть мої робочі будні на війні
Fuente

Turok / Punisher Sword 🗡️🇺🇦 | Дивлюсь на всі ці відео з ТЦК і ахіріваю з того як нас виєбало російсь...

Logotipo de la comunidad de telegram - Військовий Медик Turok / Punisher Sword 🗡️🇺🇦 @turok_ua
5 400 Vistas/Alcance 2024-10-13 15:04 Mensaje №3712
Дивлюсь на всі ці відео з ТЦК і ахіріваю з того як нас виєбало російське ІПСО. Всі ниють і скаржаться на ТЦК, кричать про перемовини з терористами, розказують про якусь міфічну диктатуру в Україні, говорять, що заїбали ці вояки з своїми вічними потребами, випустіть нас з країни тощо. Знаєте що я вам скажу? Ви це все заслужили, ви позор нації, позор свого роду і це клеймо буде за вами закріплено на всі подальші покоління. Замість того щоб зібрати свої яйця в кулак, піти в ахуєний підрозділ, стати спецом: піхотинцем, розвідником, сапером, водієм, оператором дрону, ФПВішніком, артилеристом тощо, вигнати цих мразот з нашої землі, ви тільки ниєте і робити тренд з прозорого слова "ухилянт". Із-за вас, ухилянтів і нитиків, хлопців в складі одного віділення зачищають село на 400 будинків з півсотнею одиниць противника, коли це має робити одна-дві роти піхоти. Для мене ви гірше за наших ворогів. Можете там собі плакати в коментарях скільки завгодно, але це моя думка і думка більшості військових які жертвують всім на цій війні.Поки ми не усвідомимо, що ми всі відповідальні за нашу країну, за наше майбутнє, поки ми не станемо як один єдиний колектив - нам не світить ніякого щасливого майбутнього