Fuente
Михайло Цимбалюк | ️40 років після Чорнобильської трагедії, а держава досі не виконала св...
129 Vistas/Alcance
2026-04-08 14:02
Mensaje №1661
❗️40 років після Чорнобильської трагедії, а держава досі не виконала свого головного обов’язку перед людьми.♦️Ліквідатори та постраждалі від Чорнобильської катастрофи залишені сам на сам зі своїми проблемами – судові рішення про виплати не виконуються, пенсії та соціальні гарантії урізані, таким чином держава ігнорує власні зобов’язання.🔺Люди, які заплатили здоров’ям і життям за безпеку країни, сьогодні змушені виборювати елементарне – своє право на гідне життя.🙌🏻14 лютого 2025 року Росія завдала чергового удару по Чорнобильській АЕС. Наслідки досі повністю не ліквідовані. Пробоїну не усунуто, міжнародна допомога недостатня, а відповідальність фактично перекладена на керівництво станції. Світ висловлює “глибоке занепокоєння”. Але занепокоєння не закриває технічні проблеми і не гарантує безпеку.❗️Тому ми вимагаємо негайного виконання рішень судів, відновлення справедливих виплат і пенсій, реального, а не декларативного захисту чорнобильців активнішої позиції міжнародних інституцій у питанні безпеки ЧАЕС.https://www.facebook.com/myhaylocymbalyk