Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Михайло Цимбалюк
Añadido 14 jul. 2024

Михайло Цимбалюк

@tsymbaliukmm
Número de suscriptores: 560
Fotos: 685
Videos: 892
Enlaces: 1,150
Descripción:
Народний депутат України, перший заступник голови Комітету з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів
Fuente

Михайло Цимбалюк | ️Ветеранська політика нарешті серед пріоритетів Верховної Ради. 📌Дякую...

Logotipo de la comunidad de telegram - Михайло Цимбалюк Михайло Цимбалюк @tsymbaliukmm
204 Vistas/Alcance 2025-04-16 18:54 Mensaje №1212
♦️Ветеранська політика нарешті серед пріоритетів Верховної Ради. 📌Дякую керівництву парламенту, лідерам фракцій і груп за те, що важливі для ветеранів законопроєкти нарешті з’являються у порядку денному. Ми маємо рухатися далі - системно, послідовно і відповідально.⤵️Але є й речі, які викликають обурення.Ще в листопаді минулого року парламент ухвалив закон, ініційований самими військовополоненими та їхніми родинами. Закон регулює розподіл коштів, які отримують родини наших героїв, що були в полоні. І тільки вчора, у квітні (!), Кабмін нарешті затвердив порядок виплати цих коштів. 📈П'ять місяців очікування через непрофесійну роботу уряду - це не просто цифра, це втрачені нерви, ресурси і справедливість для людей, які заслуговують на все найкраще.❗️Сьогодні також обговорюється важливий законопроєкт про єдиний реєстр ветеранів і членів їхніх родин. Ідея правильна - зменшення бюрократії, спрощення доступу до послуг, реабілітації, допомоги. Але ключове - захист бази даних. Там буде інформація про всіх наших героїв - це питання не лише зручності, а й національної безпеки.⚠️Тому закликаю Уряд залучити до розробки цього законопроєкту не лише міністерства, а й народних депутатів, які щоденно працюють з ветеранською тематикою і саму ветеранську спільноту.Спільно маємо зробити все, щоб наші захисники не чекали місяцями на рішення, а отримували підтримку вчасно, гідно і по-людськи.https://www.facebook.com/myhaylocymbalyk