Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Геннадій Труханов
Añadido 14 jul. 2024

Геннадій Труханов

@truonline
Número de suscriptores: 101 923
Fotos: 3,800
Videos: 401
Enlaces: 812
Descripción:
Телеграм-канал мера Одеси Геннадія Труханова. Facebook -fb.com/gtrukhanov Instagram - instagram.com/truhanov_official TikTok - https://www.tiktok.com/@trueodessa?_r=1&_t=ZS-961D6ANQ8RB
Fuente

Геннадій Труханов | Світові тенденції чи шлях назад: чому Одесі потрібні електробуси?Спост...

Logotipo de la comunidad de telegram - Геннадій Труханов Геннадій Труханов @truonline
90 900 Vistas/Alcance 2026-03-19 14:46 Mensaje №8173
Світові тенденції чи шлях назад: чому Одесі потрібні електробуси?Спостерігаю за останніми заявами представників сьогоднішньої мерії щодо «неактуальності» електробусів і бачу в цьому небезпечну тенденцію. Це моє місто, і я маю право висловити позицію: відмова від цього проєкту через тимчасові складнощі зі світлом - це розписка у власному безсиллі та відсутність віри у майбутнє нашої країни. Якщо слідувати такій логіці, то давайте взагалі відмовимося від прогресу і повернемося до вугілля чи коней. Бо з паливом теж бувають кризи, то що тоді - пішки ходити?Проєкт на 13 мільйонів євро та 30 сучасних електробусів - це не просто закупівля машин. Це результат нашої багаторічної та виснажливої роботи з Європейським інвестиційним банком. Ми роками вибудовували репутацію Одеси як надійного партнера, проходили жорсткі міжнародні аудити та доводили спроможність міста реалізовувати масштабні екологічні проєкти. Ці кошти ми вибороли саме для того, щоб нарешті замінити застарілі маршрутки на сучасний транспорт, зокрема на таких складних напрямках, як селище Котовського через вулицю Семена Палія. Європа інвестує в «зелений» курс, і розірвати ці домовленості зараз означає закрити Одесі двері для великих інвестицій на десятиліття вперед.Зараз ми бачимо, як значні кошти з міського бюджету йдуть на ремонт вживаних дизельних автобусів, які нам дають у користування інші громади. Це латання дірок, яке не має нічого спільного зі стратегічним розвитком. Я впевнений в тому, що поки пройдуть всі процедури закупівель, оформлень і поставок - ситуація у нашій країні та в енергетиці стабілізується. Якщо ми зараз згорнемо програму по електробусах, ми втратимо час і довіру партнерів, які вже не повернути. Ми маємо будувати сучасну Одесу, а не створювати музей дизельних «пенсіонерів».