Fuente
Тризуб політичний 🔱 | Чому за 12 років правління Кличка у Києві не відкрили жодної нової ста...
6 590 Vistas/Alcance
2026-06-19 17:40
Mensaje №473
Чому за 12 років правління Кличка у Києві не відкрили жодної нової станції метро?Питання будівництва метро під час великої війни доволі сумнівне, адже це шалені кошти. А з іншої сторони — під час атак рф підземка слугує укриттям для десятків тисяч киян, і доволі надійним, до речі. А з укриттями у Києві дійсно є проблеми.Ще у 2018-му Кличко святково оголосив про початок будівництва метро на Виноградар і обіцяв закінчити у 2021-му. Тоді вартість оцінювали в понад 11 млрд грн.Потім термін перенесли на 2023-й, ще потім — на 2026-й, а тепер, схоже, і це під питанням. Точніше, вже ясно, що нічого не буде в цьому році.Роки йдуть, а Виноградар так і чекає на своє метро. Натомість Кличко будує у Києві мости, парки, сквери і відкриває їх один за одним.До речі, до мостів у Кличка любов абсолютно нездорова, особливо до пішохідних. Він готовий їх прокладати навіть через метрову канаву, але міст Патона, тим часом, офіційно визнали аварійним у 2020-му і досі його ніхто не ремонтував.З пріорітетами у мера Києва проблеми серйозні… Але повернемось до метро на Виноградар, що не так з тим будівництвом?Тризуб політичний┃Підписатись