Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Трішки голів
Añadido 14 jul. 2024

Трішки голів

@trishkynba
Número de suscriptores: 264
Fotos: 1,820
Videos: 1,140
Enlaces: 861
Descripción:
Зворотній зв’язок: @trishky_v_nizhku_trishky_v_myach Наш основний футбол - https://t.me/trishky_v_nizhku_trishky_v_myach
Fuente

Трішки голів | Барселона 2:0 РеалЯ думаю, що ті, хто слідкує за нами давно, знають, щ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Трішки голів Трішки голів @trishkynba
197 Vistas/Alcance 2026-05-10 21:02 Mensaje №3049
Барселона 2:0 РеалЯ думаю, що ті, хто слідкує за нами давно, знають, що я — вболівальник мадридського “Реалу”. Але я завжди намагався вести телеграм-канал як нейтральний уболівальник. Та зараз напишу саме як фанат “вершкових”.Ми з Олексієм планували завтра записувати подкаст про цей матч. Наш подкаст — це про емоції, це розмова двох друзів, які діляться враженнями від побаченого. Ми ніколи не намагалися робити з себе експертів — про це дисклеймер є в кожному випуску.Я вболіваю за мадридський “Реал” вже майже 20 років. Але сьогодні мадридський “Реал” не викликав у мене жодних емоцій — ні позитивних, ні навіть негативних. Цим людям байдуже на емблему на їхніх футболках, а мені стає байдуже на них. Тому я не знаю, чи вийде завтра відео. Бо якось байдуже. На жаль. А коли байдуже, то й емоцій немає, відповідно — немає про що говорити.Якщо нашкрябаю в собі емоції, то завтра ввечері, як і планували, чекайте подкаст. Якщо ні — у вівторок постараюся змонтувати для вас новий Quizball.P.S. Краще б Філадельфія : Нікс дивився.P.P.S. Фанів Барси — з чемпіонством. Але думаю, вам самим ця перемога була б приємніша над сильним суперником, а не над цим зборищем бездушних прим-балерин.Трішки в ніжку, трішки в м’яч