Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Трішки голів
Añadido 14 jul. 2024

Трішки голів

@trishkynba
Número de suscriptores: 264
Fotos: 1,820
Videos: 1,140
Enlaces: 861
Descripción:
Зворотній зв’язок: @trishky_v_nizhku_trishky_v_myach Наш основний футбол - https://t.me/trishky_v_nizhku_trishky_v_myach

👥 Número de suscriptores

264
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -2
Promedio/Mes:: +7

📊 Mensajes por Día

1.1
Último día: 3
Promedio semanal: 1.4
Promedio por día: 1.1

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Трішки голів 2025-10-02
Трішки в ручку, трішки в мʼяч 2024-07-14

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 197 26-05-10 21:02
Барселона 2:0 РеалЯ думаю, що ті, хто слідкує за нами давно, знають, що я — вболівальник мадридського “Реалу”. Але я завжди намагався вести телеграм-канал як нейтральний уболівальник. Та зараз напишу саме як фанат “вершкових”.Ми з Олексієм планували завтра записувати подкаст про цей матч. Наш подкаст — це про емоції, це розмова двох друзів, які діляться враженнями від побаченого. Ми ніколи не намагалися робити з себе експертів — про це дисклеймер є в кожному випуску.Я вболіваю за мадридський “Реал” вже майже 20 років. Але сьогодні мадридський “Реал” не викликав у мене жодних емоцій — ні позитивних, ні навіть негативних. Цим людям байдуже на емблему на їхніх футболках, а мені стає байдуже на них. Тому я не знаю, чи вийде завтра відео. Бо якось байдуже. На жаль. А коли байдуже, то й емоцій немає, відповідно — немає про що говорити.Якщо нашкрябаю в собі емоції, то завтра ввечері, як і планували, чекайте подкаст. Якщо ні — у вівторок постараюся змонтувати для вас новий Quizball.P.S. Краще б Філадельфія : Нікс дивився.P.P.S. Фанів Барси — з чемпіонством. Але думаю, вам самим ця перемога була б приємніша над сильним суперником, а не над цим зборищем бездушних прим-балерин.Трішки в ніжку, трішки в м’яч
👁 83 26-04-12 09:02
MatchDayАнглійська Премʼєр-ЛігаТридцать другий турЧелсі : Манчестер Сіті Початок матчу - 18:30Якщо винести за дужки розгром 7:0 над таким “грізним” суперником як Порт Вейн (останнє місце в Першій лізі - третій по силі), то реальність для “пенсіонерів” виглядає доволі жалюгідно.Це вже не команда Енцо Марески, за якою було хоча б цікаво спостерігати. Усе, що будувалося, розсипалось буквально за кілька місяців. Замість прогресу - відверта деградація, без ідеї, без характеру, без гри.Росеньйор банально не витягує цей склад. Набір дорогих і перспективних футболістів перетворився на беззубу масу, яка існує тільки на папері та в рейтингах FC26. На полі — повний нуль.Тому максимум, на що зараз можна розраховувати, - це якось втриматись в зоні єврокубків. А влітку - терміново шукати когось, хто здатен навести лад у цьому футбольному дитсадку.Ну, а сьогодні головне питання - не як виграти, а як уникнути зґвалтування.Мій прогноз - Челсі 1:5 МанСітіВаші прогнози 👇🏼 📱 Телеграм💻 Ютуб💴 Підтримати адмінів
👁 191 25-10-01 22:13
⚡️ Цей канал нажаль змінює свій формат. Я ніколи не казав що я експерт у футболі, але у баскетболі я ще більше “не експерт”. Я люблю NBA і буду продовжувати його дивитися. Але вести канал, як ви бачите часу зовсім не вистачає. Тому я вирішив використати його із користю. З цього моменту канал більше не є каналом про NBA. Два з половиною роки існує канал “Трішки в ніжку, трішки в мʼяч”, на цьому каналі я та мої однодумці висловлюємо свої думки про футбол. Та під час самих матчів ми часто викладаємо туди хайлайти з цих ігор. Рано чи пізно, нас “схоплять за дупу” та може заблокують канал, бо прав на ці хайлайти ми не маємо. Канал не є про голи, тому не хочеться ризикувати і втрачати канал із майже 2k підписників. Тому, було прийнято рішення, переробити канал який не є активним, на запасний для футбольного, де будуть моментами з ігри (які ми тупо будемо репостити на основу), щоб якщо що не дай Бог не так, основний канал жив.Сподіваюсь на ваше розуміння. Let’s go Knicks!Трішки в ніжку, трішки в м’яч