Fuente
Олександр Третяк | Мир, мир, а миру нема...»Напередодні Нового року замість довгоочікуван...
8 800 Vistas/Alcance
2024-12-31 12:33
Mensaje №7579
«Мир, мир, а миру нема...»Напередодні Нового року замість довгоочікуваного спокою ми знову отримали тривоги, балістику та розчарування. А разом із цим — черговий тест на інфантильність, який багато хто «успішно» здав, повіривши в хайп про завершення війни 30 грудня.Це нагадало мені Біблійний текст із книги Єремії:«Лікують рану народу Мого легковажно, кажучи: “Мир! Мир!” — коли миру немає...» (Єремія 8:11).Чому це було зроблено?Для одних, це можливість відвести звинувачення за неспроможність завершити війну й перевести стрілки на інших. А для тих, хто розганяє гучні заяви, це шанс привернути увагу, отримати нову аудиторію та збільшити доходи.Але в цьому хаосі та спробах маніпуляцій українцям вкотре варто зрозуміти: віра в реальність і тверезий погляд важливіші за ілюзії. Нам потрібна не обіцянка «миру», а реальні дії та відповідальність.Такі фальшиві надії справді можуть бути небезпечними, оскільки вони підривають довіру до держави та посилюють розчарування серед громадян. Переклад відповідальності або спроби відволікти увагу від ключових проблем — це вже, на жаль, звична тактика деяких лідерів.