Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Sweet Dreams #УкрТґ
Añadido 21 jul. 2021

Sweet Dreams #УкрТґ

@traveltheworldandthe7seas
Número de suscriptores: 237
Fotos: 17,300
Videos: 10,600
Enlaces: 3,370
Descripción:
Переважно україно- та англомовний канал з мемами , щітпостом і тому подібними речами. Заходь, нудно буде.que ? Головний адміністратор: @DarkSark Запропонувати контент: @DarkSark, @VladyslavPatriarch,

👥 Número de suscriptores

237
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: 0
Promedio/Mes:: -1

👁️ Vistas promedio por mensaje

49
Promedio/Día:: 44
Promedio/Tiempo:: 44
ERR: 20.68%

📊 Mensajes por Día

4.1
Último día: 0
Promedio semanal: 2.9
Promedio por día: 4.1

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Sweet Dreams #УкрТґ 2024-06-15
Sweet Dreams 2023-04-10

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 50 26-06-12 15:57
Зеленський анонсує деталі реформи арміїУкраїнські піхотинці стають найбільш високооплачуваними бойовими фахівцями у світіСередня зарплата піхотинця – 300 тисяч на місяць. Максимум – 460 тисячЯк це рахується?20 тисяч – базове забезпечення10 тисяч – за кожен день на позиціях20 тисяч – за день ударно-пошукових дій40 тисяч – за штурмовий деньВиплати за виконання бойових завдань отримують усі і мобілізовані, і контрактники. Мінімальна зарплата в тилу зростає з 20 до 30 тисяч гривень. Оплата зростає разом із ризиком: чим ближче до лінії зіткнення, тим більша доплатаЗростають зарплати для командування бойових підрозділів, вдвічіЗапускаємо три типи нових контрактів:– Піхотно-штурмовий контракт: для піхотинців, штурмовиків, снайперів, розвідників. Термін – 10 або 14 місяців. Після – відстрочка від мобілізації– Бойовий контракт: для бойових посад, крім піхотно-штурмових. Термін – 24 місяці. Після – відстрочка від мобілізації– Базовий контракт: для логістів, штабів, технічних фахівців. Термін – 24 місяці з можливістю переходу на бойовий або піхотний контрактЗаявлені шість місяців відстрочки – це мінімальний термін. На практиці буде більше. Наприклад, для піхотинця, який служив 10 місяців, з яких 4 місяці був на бойових, відстрочка складає 6 плюс 12 місяців, фактично півтора рокуТі, хто вже служать за контрактом, можуть перепідписати його на нових умовах, з чіткими термінами служби і відстрочкою, яка враховує вже відслужений часЩе одне ключове питання – справедливість для тих, хто найдовше у силах оборони та провів найбільше часу на бойових. Для них до кінця року починаємо поступове звільнення зі службиЩоб система працювала прозоро, запускаємо Mission Control штурмовика та піхотинця. Це потрібно для підтвердження перебування на позиціях. Це гарантія виплат і швидше знаходження поранених. Відчуття для кожного бійця: "мене знайдуть"Відкриваємо ринок рекрутингу іноземців. Амбітна мета, більше половини штурмовиків та піхотинців, легіонери. Приватні рекрутингові компанії проводять відбір і направляють добровольців до УкраїниВідкриваємо переведення, автоматичні через Армія+ в межах ділянки фронтуВпроваджуємо аналіз ефективності бригад, більше 160 показників оцінювання. Мета: масштабувати досвід бригад, які воюють результативно, і попереджати помилки, які коштують життівДля тих, хто у СЗЧ, відкривається вікно повернення. Обирайте підрозділ, обирайте командира, повертайтесь. Ця можливість обмежена у часіОстанній Капіталіст | Підтримати наc на MonoBase
👁 53 26-06-11 18:03
Київ майже вдвічі багатший за Україну і втричі бідніший за ПрагуМи порівняли середню зарплату після податків в Україні та в наших сусідів по Центральній і Східній ЄвропіСитуація така:Україна – $525 / Київ – $855Молдова – $740 / Кишинів – $880Румунія – $1270 / Бухарест – $1680Словаччина – $1420 / Братислава – $1760Угорщина – $1625 / Будапешт – $1940Польща – $1860 / Варшава – $2150Чехія – $1890 / Прага – $2530Сьогодні середній працівник у Варшаві отримує приблизно у 2,5 раза більше, ніж у Києві, а в Празі – майже втричіНайцікавіше те, що розрив між столицею та рештою країни в Україні помітно більший, ніж майже в усіх сусідів. Київ заробляє приблизно в 1,6 раза більше за "середню" України. Тоді як Варшава випереджає решту Польщі лише на 15%, Будапешт-Угорщину – на 20%, а Прагу-Чехію – на третину"Столична націнка" – це класичний індикатор надконцентрації капіталу, бізнесу та економічної активності в одному місті. Головні офіси, держустанови й великі роботодавці є в кожній столиціТа в Україні вона значно вища ніж у сусідівОдна з наших гіпотез – це швидке зростання defence tech та miltech. Це чи не єдина галузь, яка сьогодні активно масштабується, тягне інвестиції й платить помітно вище за ринок. І найбільша концентрація головних офісів таких компаній та спеціалістів – переважно в КиєвіВтім, навіть із цим Київ усе ще помітно позаду столиць Центральної Європи. І часто наша внутрішня економічна політика – це причина чому у нас це зростання затримується. Пора це вирішувати: https://petition.kmu.gov.ua/petitions/9741Останній Капіталіст | Підтримати наc на MonoBase
👁 36 26-06-04 13:26
Владислав Смірнов:Діагноз «Кварталу 95»Якщо ми подивимося на багаторічний контент «Кварталу 95» не як на розважальне шоу, а як на ідеологічний інструмент, ми побачимо системну, багаторічну роботу зі знецінення самої концепції української нації. Жодних сумнівів, що це був не просто гумор, а індустріальна деконструкція української ідентичності, яка сьогодні має отримати чітку правову кваліфікацію в рамках законів про захист української суб’єктності.Їхня діяльність ідеально лягає у визначення тих юридичних термінів, які давно на часі і які я пропоную узаконити, тому розраховую на вашу підтримку. Це:Українофобія — відкрита форма ворожості проти права українців бути окремою нацією. Коли зі сцени роками транслювався образ українця як тупуватого селюка, крадія сала, ебонітової палички чи маргінала, а Україна порівнювалася з «актрисою німецьких фільмів для дорослих» — класична, еталонна українофобія. Це створення культурного гетто для всього українського, щоб виправдати домінування «вищої» російськомовної культури.Антиукраїнізм — це методична спроба довести, що українська держава є «штучною» і «неповноцінною». Коли мова, армія, православна віра без Москви, історична пам’ять та європейський вибір десятиліттями виставлялися як нафталіновий пафос, непотрібний «простому народу», а здатність до спротиву висміювалася як екстремізм — це була підготовка суспільства до капітуляції. Це простежується на багаторічній мантрі отоксичування концепту, запропонованного Порошенком: армія, мова, віра. Московія атакувала в першу чергуй саме цей україноцентричний концепт, і, зрозуміло, його носія чи промоутера. Порошенка привів як приклад, на якому добре вижно, як національні ідеї розтопчує московська пропаганда, агентура і промосковські політики, тож не шукайте тут зради.Україноненависництво — це системне приниження спільноти. Жалюгідні спроби знущатися з переселенців (кейс зі Скадовськом - Сіськадовськ), висміювання трагедій, зневага до людей, які переходять на українську — усе це легітимізувало право суспільства не поважати власну країну.Телевізійна імперія Кварталу не просто «робила смішно». Вона формувала ідеального малороса: людину, якій байдуже на прапор, якщо холодильник повний, і якій смішно дивитися, як принижують її власну історію.
👁 32 26-04-30 09:57
Це найкращий кредит за всю війну, і його вже замало, пакет покриває лише дві третини потребНаступний кредит доведеться брати раніше і на гірших умовах. Поки країна не почне сама зменшувати дефіцит – кожен новий пакет буде складнішим за попередній.Решту, близько 45 млрд євро – мали дати Японія, Британія та інші партнери двосторонніми угодами. Жоден з них поки що зобов'язань не зафіксував.Паралельно сам дефіцит фінансування на 2027 рік виріс ще на 19 млрд євро з моменту початкового планування. Європейські дипломати визнають: ЄС доведеться повертатися до питання нового кредиту вже через 12 місяців, а не у 2028 році, як сподівалися.Структура самого пакета: 30 млрд євро на бюджетну підтримку, 60 млрд на оборону, з рівними виплатами у 2026 і 2027. Юридично це кредит, який Україна повертає лише якщо отримає репарації від рф.Відсотки платить ЄС зі свого бюджету. Військові гроші, без умов. Бюджетну підтримку дають в обмін на реформи у верховенстві права і боротьбі з корупцією. Україна ці реформи зобов'язалася виконати в рамках Ukraine Facility і деякі не виконує вчасно.США повністю припинили військову допомогу Україні. Європейські країни купують зброю в США за свої гроші і відправляють її Україні. Війна США з Іраном забирає ракети ППО.У Франції наступного року президентські вибори, на яких Макрон не може балотуватися через конституційне обмеження на два терміни. У Німеччині партії, які вимагають припинити фінансування України, нарощують підтримку.Україна четвертий рік живе у режимі, де видатки бюджету і оборони перевищують власні доходи у рази. Розрив закривають зовнішні кредити. Кожен новий пакет більший за попередній, кожен наступний складніший в узгодженні.Цей пакет – найкращий за умовами з усіх. ЄС покриває відсотки, не вимагає повернення без репарацій, віддає 60 млрд на оборону без жодних умов. І він уже надто малий на старті.Це означає, що країна перебуває у борговому циклі, який сам себе підтримує. Зовнішній кредит обслуговує дефіцит, але не зменшує його. Через рік дефіцит знову зростає, потрібен новий кредит. У війні частина цього неминуча.Стратегія має бути в зменшенні дефіцитів, бюджетного і зовнішньої торгівлі. У 2025 році в Україні було 1568 діючих державних підприємств, з яких 41% збиткові. Сотні дрібних державних підприємств, які роками генерують збитки і корупційні схеми, тримати на балансі не варто. Паралельно у бюджеті 2026 року держава заклала 38,5 млрд грн на популістичні програми: "єПідтримку, "єБАК" та інші. Ці видатки можна було б скоротити.Перемога у війні – єдиний справжній вихід із цього циклу. Все інше – інструменти, щоб дійти до неї з мінімальними втратами. Реформи у верховенстві права і антикорупції, яких вимагає ЄС – один з таких інструментів. Через 12 місяців ЄС шукатиме наступний кредит у клімат, де Макрон не балотується, популісти мають більший рейтинг, а виборці у країнах-донорах втомлені. Якщо за цей рік Україна не покаже прогрес у реформах, наступний пакет буде менший, дорожчий і з жорсткішими умовами.Зробити соціальну допомогу адресною і припинити марнотратство потрібно підписати цю петицію: https://petition.kmu.gov.ua/petitions/9741Останній Капіталіст | Підтримати наc на MonoBase
👁 57 26-03-21 08:25
Мінфін опублікував деталі великого податкового закону, яким мають вводитися зміни до Податкового кодексу і змінюватися податки в Україні загаломНічого нового ми не побачили: всі інсайди, які були раніше, просто викладені на папері. А саме: запровадження податку на цифрові платформи, скасування пільги на посилки, військовий збір не просто до кінця війни, а фактично назавжди і ПДВ для ФОПів з оборотом понад 4 мільйони гривень.Ми вже багато писали про це, про всі ці нововведення, зняли багато відео, тому важко сказати щось нове. Підсумовуючи: ми раді, що суспільство вибороло нормальний європейський формат обороту, за якого запроваджується ПДВ.Ми не раді, що фіскальна система не робить жодних кроків у сторону спрощення адміністрування цього податку. Ми не раді, що Міністерство фінансів не скорочує всі роздачі грошей уряду.І в нас викликає величезний дисонанс те, що зараз відбувається в Кабінеті Міністрів, бо, з одного боку, лише за перші три місяці 2026 року ми вже роздали понад півтора мільярда доларів, а з іншого – вносимо в Раду закон, який принесе загалом за рік близько 60 мільярдів гривень, тобто тих самих півтора мільярда доларів, при тому роблячи набагато складнішим життя значної кількості українців.Ми вже не говоримо про тих, хто буде адмініструвати цей тиск на ринок бухгалтерських послуг і так далі. Дивно все це, але нас не здивує.Останній Капіталіст | Підтримати наc на MonoBase
👁 63 26-03-19 05:45
🗺✍️19 березня – День народження нашої легендарної Ліни Костенко, великої поетеси й однієї з найвідоміших українських жінок.Ліну Костенко називають символом гідності і волелюбства нашого народу. Вона — одна з тих митців, хто не втратив людської гідності в часи переслідувань, її творчість вражає геніальністю і завжди актуальна.Народилася славетна українка 19 березня 1930 року в місті Ржищеві на Київщині, є лауреатом Державної премії імені Тараса Шевченка за роман у віршах «Маруся Чурай» та багатьох інших літературних нагород. Письменниця усім своїм життям і творчістю засвідчує несхитну мужність, палку любов до України. У совєцькі часи брала активну участь у дисидентському русі, за що була надовго виключена з літературного процесу. У травні 1966 року в Спілці письменників України, де таврували «націоналістичних відщепенців», частина молоді влаштувала овацію Ліні Костенко, яка відстоювала свої позиції і захищала Івана Світличного, Опанаса Заливаху, Михайла Косіва і Богдана Гориня.У 1968 написала листи на захист В'ячеслава Чорновола у відповідь на наклеп на нього в газеті «Літературна Україна». Після цього ім'я Ліни Костенко совєцька преса довгі роки не згадувала. Мисткиня працювала «в шухляду».В часи незалежності відмовилася від звання Героя України.14 липня 2022 року була нагороджена Орденом Почесного Легіону — найвищою нагородою Франції.🇺🇦❤️Многая літа, пані Ліно!🌐 Історія України🔱 Підпишись, пізнавай, поширюй!
👁 26 25-11-22 14:49
"Украинцы! Украинки! Сейчас — один из самых тяжёлых моментов нашей истории. Сейчас давление на Украину — одно из самых сильных. Сейчас Украина может оказаться перед крайне сложным выбором: либо потеря достоинства, либо риск потерять ключевого партнёра. <...> Мы не делаем громких заявлений, мы будем спокойно работать с Америкой и со всеми партнёрами. Будет конструктивный поиск решений с нашим главным партнёром.Я буду приводить аргументы, убеждать, предлагать альтернативы, но мы точно не дадим врагу повода заявить, что это Украина не хочет мира, что это она срывает процесс и что Украина не готова к дипломатии".Да ты, блин, чо. Да неужели. Неужели есть риск "потерять ключевого партнера"? Да, как, блядь, так-то. Да кто бы мог подумать. Да какая ж, нахер, неожиданность-то, а. Неужели надо "спокойно работать"? Вот это да. А как же "сталеви яйца"? А как же "Наш Саныч послал Трампа нахуй, ура, козаки!!!!!" А как же незламная потужность и быдлодипломатия?Ай-яй-яй. Ай-яй-яй. А сколько говна на меня потужными несгибаемыми свидетелями посылания всех и вся нахуй было вылито. Как ржали над тем, что я говорил. Как на меня помои выливали. А вас предупреждали. Пройдет полгода, и ваш незламный сталевый Саныч сам в пиджаке пойдет на поклон. Ау, посылатели Трампа нахуй, куда вы все подевались-то? Ааа-ууу!Блядь, нет никого. Странно. Еще ж вчера весь фейсбук был забит!Не прошло и года. А давайте еще над Бабченко поржем. Мемасики на него напишем. Говном его пополиваем. Давайте еще раз Трампа нахуй пошлем, а?Чо, не ржется больше? Не посылается? А что так?Ну, хотя бы через девять месяцев дошло. Оказывается, надо "делать все, чтобы не потерять ключевого партнера". Вот это, блядь, открытие. Вот это новость. Ну, хоть и как до жирафа, хоть и через пиздюли, хоть и через задницу - но, хотя бы, по крайней мере, обучаемые. Хотя бы пинджак научились надевать. Хоть какой-то прогресс. Дональд Трамп похвалил пиджак Владимира Зеленского, который он выбрал для встречи в Белом доме.«Я думаю, что в этом пиджаке ты выглядишь прекрасно. Это красиво. Надеюсь, люди заметят - он действительно очень стильный. Мне нравится. Я считаю, что это отличный пиджак», — отметил президент США в ходе обеда с Зеленским.Да надо же. Национальная украинская идея - насрать на головы всем вокруг, а потом бежать героически исправлять насранное, потужно преодолевая созданные собственной жопой непреодолимые трудности, рассказывая о риске потерять ключевого партнера. На самом деле именно вот этот долбоебизм демотивирует сильнее всего. Сильнее предательства. Сильнее коррупции. Сильнее воровства. Ну, с добрым утром, класс зеленой коррекции. Хоть и туго обучаемые. Но - обучаемые. Ваш Дед. В рамках проекта "Журналистика без посредников". Хотите жить в реальном мире - подписывайтесь на меня на Патреон. Там больше информации: https://www.patreon.com/babchenkoИли можете угостить меня пивомhttps://www.buymeacoffee.com/babchenkoab
👁 43 25-11-11 09:03
Воррен Баффет передає мільярди на благодійність і прощається з публічністюМільярдер пожертвує понад 1,3 мільярда доларів акціями Berkshire Hathaway на користь чотирьох сімейних фондів. Водночас він збереже "значну кількість" акцій компанії класу А, поки акціонери звикатимуть до його наступника.95-річний голова правління та генеральний директор Berkshire додав, що він і надалі щороку писатиме "лист на День подяки" своїм дітям та акціонерам. Однак він більше не складатиме щорічні звіти Berkshire і не виступатиме на зборах.Баффет залишиться головою ради директорів після того, як Грег Абель наприкінці року офіційно обійме посаду генерального директора. Саме Абель, починаючи з наступного року, писатиме щорічні звернення до акціонерів і проводитиме збори компанії.Протягом десятиліть листи Баффета до акціонерів читали не лише інвестори Berkshire. Вони знаходили відгук серед широкої аудиторії шанувальників, які прагнули ознайомитися з його останніми думками щодо бізнес- та економічних питань.Останній Капіталіст | MonoBase | Співпраця по рекламі
👁 44 25-11-06 15:16
Впрочем, как Он же и говорил - какая разница. Люди, которые даже не по злой воле, а по своему идиотизму строят Совок Малый - никогда не смогут победить Совок Большой. Что делать? А ничего. Рецепт такой же предельно простой. Оставьте их в покое. Оставьте малолеток в покое. У них в башке сейчас еще нет критического мышления. Когнитивно-логическое появляется в мозгу годам так к двадцати пяти примерно. Примерно в это время человек начинает хоть как-то адекватно мыслить. Не давите на них. Объясняйте, ездите по школам, как это и делает Володимир, рассказывайте, показывайте - НО НЕ ЗАПРЕЩАЙТЕ!!Тем более законодательно. Не давите. Я бы сейчас, например, хотел играть на аккордеоне. Это же классно, ну! Взять ручную пианину и взорвать улицу «Металликой». Но в детстве мама заставлял меня ходить на курсы аккордеона. С истериками. С пеной у рта. В итоге я возненавидел его так, что даже просто звук не мог слышать десятилетиями. Если не хотите вызвать устоявшийся рефлекс ненависти на десятилетия - не давите. И через пяток лет они сами станут украинцами. Сами почешут репу и скажут - блядь, что за херню я слушал. И что вообще за херню творил. Давайте сюда аккордеон. Ой у лузi червона калина…В рамках проекта "Журналистика без посредников".Хотите жить в реальном мире - подписывайтесь на меня на Патреон. Там больше информации: https://www.patreon.com/babchenkoИли можете угостить меня пивомhttps://www.buymeacoffee.com/babchenkoab
👁 51 25-08-04 07:46
А социология подоспела уже? Кто-нить видел? Должны же уже быть опросы. Мне реально офигеть как интересно, что у них в головах. Кого поддерживают, за кого будут голосовать, какие взгляды... Судя по тому, что эту картонку не свернули в трубочку и не засунули парню в ухо - Кучма для нового поколения результат вполне приемлемый. Морозиво было вкуснее, такую страну просрали? Или что? Читать весь этот восторженный, но абсолютно розовый поток постов про "мы нация майданов" и «какая восхитительная у нас молодежь с прекрасными глазами» - невозможно уже совершенно. «Нация Майданов» - это приговор стране. У меня эта фраза вызывает только ужас. Что, блядь, ОПЯТЬ???Опять стрельба, опять трубы на Институтской, опять накрытые детскими одеялами тела у «Козацького»???Четыре майдана за тридцать лет означает не то, какие мы охуенные. А то, что «мы так и не смогли построить государственность». У финнов майданов не было лет сто - а государство одно из лучших в Европе. В государственном строительстве Майдан - то же самое, что ампутация в медицине. Крайняя, предельная мера. Которая, да, излечивает от гангрены, але…Может, лучше не жрать всякое говно и не допускать до гангрены изначально?И гордиться Майданами - то же самое, что гордится ампутациями. У меня четыре ампутации - смотрите, какой я охуенно ЗОЖный!!В четвертый раз слышать «разом нас богато, нас не подолати»…Блядь, ну, лично я не могу уже. То, что в первый раз звучало как национальная идея, в четвертый…«Кучму геть - Януковича геть - банду геть - Шмарклю геть - мы здесь - Кучму…»Круг замкнулся, грабли наше все? Или что? Нет, понятно, что шоколадный барыга не проходной в принципе, ни у какого среза населения, и у молодежи тоже. Но все-таки - просто пиздец как интересно, что у них в головах. Чего ждать дальше-то. Арестович? Залужный? Баба Юля? Апостол Мунтян? Притула? Усик?К чему готовиться-то. К государству?Гуляй Полю?Ебанине? Норме?Дед. В рамках проекта "Журналистика без посредников".Хотите жить в реальном мире - подписывайтесь на меня на Патреон. Там больше информации: https://www.patreon.com/babchenkoИли можете угостить меня пивомhttps://www.buymeacoffee.com/babchenkoab