Огляд поєдинків 2 туру в групі В кубка ВМТГ з футзалу (VI сезон)🤔У другому квартеті з 30 ліцею стався результат, який суттєво перетрусив усі попередні розклади та передбачення👀 Вінницький Grand Car розгромно поступився харківському "Локомотиву", що в контексті дербі в третьому турі саме "залізничників" робить базовим претендентом на потрапляння мінімум до Gold дивізіону🤩Мало того, у квартеті В існує тепер ймовірність, за якої три команди наберуть однакову кількість очок і доведеться рахувати додаткові показники! Для цього підопічним Назара Кобенди варто за будь-яку ціну обіграти "Орлівку", а ось з яким рахунком "Локо" здолає "Гарнізон" - це вже не настільки принципово☝️Стосовно головного фаворита групи, то "орли" дозволили собі зайві пропущені голи на фоні десятка забитих. Команда Владислава Васалатія аж ніяк не в стилі конкурентів по списку головних фаворитів змагань діє на першому етапі, не ганяючись за побитям рекордів результативності. Втім, позитивний результат "Орлівка" наразі здобуває стабільно💪📹YouTube 📩Telegram 🕊Instagram😎Facebook
Анонс матчів 2 туру в групі I кубка ВМТГ з футзалу (VI сезон)🔥Другий тур - це заключний шанс для команди Denver переїхати таки на другому етапі на Вишеньку, а не продовжувати грати на НТБ "Нива"📍Колектив-дебютант, у якому знайшлось місце кільком визнаним зіркам вінницького футзалу, поступився "Газмережам". Однак легко супернику не було, що відзначив у післяматчевому флеш-інтерв'ю Олександр Гаврільонок. Цього разу випробування "самородками" (чи то "лавинами"🤔) належить пройти уже досвідченій команді Василя Софини😎Щодо "кондитерів", то їх завданням у матчі з "газовиками" буде зберігати спокій та впевненість у власних силах, поки суперник методично каратиме за найменші помилки. Тож результат великою мірою залежить саме від готовності "Рошен+" проявити командну дисципліну та зосередженість на кінцевому результаті🙄Цікаво, що головні фаворити групи вже попередньо домовились про проведення матчу третього туру на НТБ "Нива" у наступну середу о 20:30! Тож завітайте на майданчик, щоб пересвідчитись на власні очі в тому, наскільки запеклою буде боротьба за перше місце в групі. Чи все ж очікуємо сенсацій щше в рамках недільних ігрових слотів?😏 📹YouTube 📩Telegram 🕊Instagram😎Facebook
Результати першого туру в групі G кубка ВМТГ з футзалу (VI сезон)🔥Небагато голів, порівняно з іншими квартетами, було забито в квартеті, який очолюють "Імпульс" та "Скіф". Все логічним чином йде до того, що в особистій грі третього тру підопічні Микити Науменка між собою визначатимуть володаря путівки до "елітки"😀Щодо першого туру, то героєм став Владислав Григоренко, який протягом чотирьох хвилин відзначився хет-триком і даним "бліц-кригом" практично поховав надії "Агропросперіс" на очки. По перерві дебютний гол за "Імпульс" оформив і Роман Здебський, що означає лідерство команди в групі☝️"Скіфу" довелось довго розминатись, очікуючи на суперника, який протягом матчу практично не мав змоги ротації. Однак варто похвалити Vinfield, який до 38 хвилини зберігав інтригу в матчі і паретендував на очки👏Добре себе проявили новачки немирівського колективу - Кирило Мельник, Михайло Ковальчук та Олександр Осадчук. Ну і нев'янучий Віталій Леонідович Шевчук у воротах доклав суттєвих зусиль для хоч і нервової, але перемоги "скіфів"🤩 📹YouTube 📩Telegram 🕊Instagram😎Facebook
Анонс 1 туру групи G кубка Вінницької МТГ з футзалу на відкритих майданчиках (VI сезон)⚡️Якщо групи В та H сперечаються за статус найсильніших на першому етапі, то квартету G багато хто присвоїв статус андердогів. Хоча 75% колективів у ній були у складі півфінальних пар серій плей-офф своїх ліг минулої зими🤔⏰З іншого боку, ліги ці стартують з П'ятої, тому не дивно, що обидва протистояння першого туру зведуть саме добре знайомих між собою опонентів. "Імпульс" із "Агропросперіс", навіть, окрім регулярного Чемпіонату мали досвід боротьби за путівку до фіналу в плей-офф сезону 2025/26🔥Щодо кадрового підсилення, то серйозною бойовою одиницею методиста Андрія Макрушина має стати Роман Здебський, рівень якого постійно коливається десь між першою та Другою лігами зимової футзальної першості🤷♂️Чим же збираються відповідати "аграрії"? Судячи з усього, шаленим налаштуванням та боротьбою на всіх клаптиках майданчика...🙄 ⏰Одразу ж по завершенню першого матчу групи G відбудеться і другий, в чому даний квартет унікальний для загального розкладу матчів 14 червня"Скіф" видозмінився порівняно із другим поспіль віцечемпіонським сезоном взимку, хоч загалом ця команда далека від звання головного фаворита навіть своєї, аж ніяк не складної, групи...👀Стосовно Vinfield, то новими іменами в складі є Максим Шемета (екс-"Аграрій"), Сергій Кузьмін (незмінний універсал "Адвокатів" щозими) та Дмитро Горич, який провів минулу зиму в складі бабчинецького "Колоса". Знову ж таки, підсилення, справжню цінність якому нададуть лише перші результати команди Віталія Сарани в офіційних поєдинках🤔📹YouTube 📩Telegram 🕊Instagram😎Facebook
Анонс 1 туру групи В кубка Вінницької МТГ з футзалу на відкритих майданчиках (VI сезон)⚡️⏰Відкриватимуть же змагальну програму на 30 ліцеї команди групи В, які вийдуть на майданчик о 8:00 ранку🌞 "Орлівка" вважалась головним фаворитом турніру, з огляду на те, наскільки жваво чемпіон Першої ліги зимової першості ВМТГ розпочав ХФЛ. Однак після трансфера Рябоконя, який зірвався, акценти можуть зміститись. З іншого боку, на першому етапі проблем із потраплянням до однієї з двох найсильніших ліг в чинного чемпіона ВМТГ з футзалу бути не повинно☝️Тим паче стартовим суперником підопічних Владислава Васалатія будуть харківські "залізничники". Ребрендинг, який команда провела буквально за тиждень до старту здатен вселити у підопічних Сергія Феленка додаткову віру в себе. Свій класичний склад зимового зразка "Локомотив" розбавив двома представниками якушинецького "Легіона" (Ярославом Яськовим та Владиславом Маркушем), а також Богданом Марценюком. Втім все рівно "Орлівка" повинна брати верх над стартовим опонентом по групі В🤔⏰О 17:50 відбудеться протистояння вінницького Grand Car та команди "Гарнізон", яка є наймолодшим учасником кубка ВМТГ за середнім віком гравців!👶 Лише 12 футзалістів у заявці, більшість з яких 2005 року народження, спробують дати бій авторитетному колективу Назара Кобенди. Grand Car додав нових виконавців у свою заявку, тож наразі команда залишається "на папері" головним претендентом мінімум на друге місце в одній із найсильніших груп попереднього етапу😎 Сумніви беруть і в плані того, що команда-дебютант буде тут суто статистом, тож очікуємо боротьбу в кожному матчі без виключення. Звісно ж, з першого туру можуть бути несподіванки, тож рекомендуємо вам уважно слідкувати за перипетіями турнірної боротьби у квартеті В🔥📹YouTube 📩Telegram 🕊Instagram😎Facebook
Багато хто знає Євгенія Біднячука за виступами в аматорських командах «А-Таксі», VinDriversTeam, «СКП», «Град» та інших колективах Вінниччини. Сьогодні ж він продовжує боронити Україну у складі стрілецького батальйону поліції Вінниччини.Євгеній на псевдо «Бідний» — заступник командира роти №1 батальйону поліції особливого призначення (стрілецький) та командир групи операторів безпілотних систем. Разом із побратимами він виконує бойові завдання на найгарячіших напрямках фронту: проводить аеророзвідку, виявляє ворожі позиції, зриває штурми окупантів, допомагає рятувати життя українських захисників та мирних громадян.Для ефективного виконання бойових завдань підрозділу, в якому служить Євгеній, наразі необхідні комплектуючі та обладнання для безпілотних систем. Завдяки підтримці небайдужих людей вже вдалося зібрати 140 000 гривень, але до необхідної суми ще потрібно зробити важливі кроки. Тому звертаємося до всієї футбольної спільноти Вінниччини та всіх, хто має можливість допомогти. Кожен донат, кожен репост і кожна гривня наближають наших захисників до успішного виконання завдань та збереження життів побратимів.Просимо долучатися до збору та підтримати Євгенія і його підрозділ. Разом ми можемо більше! 🇺🇦🎯 Ціль: 200 000 ₴🔗Посилання на Банкуhttps://send.monobank.ua/jar/4oB4sXfKDh💳Номер картки Банки4874 1000 3964 7873
Група I Кубка ВМТГ на відкритих майданчиках🏟Продовжуємо знайомити вас зі складом учасників шостого традиційного турніру з футзалу серед аматорів Вінницької міської громади⚽️Торік у групі I стартував дебютант наших турнірів, а саме "Імпульс" Андрія Макрушина. Потрапивши у "групу життя" IV Кубка Вінницької МТГ, команда тоді гідно себе проявила, тож стала гарним прикладом для Denver, який дебютує нині. Колективу Артема Іноземцева доведеться боротись з "Рошен+" та вчитись у "Кусто Агро" з "Газмережами", аби навчитись швидко👊Стосовно першого місця в квартеті, то масштабна перебудова "аграріїв", зокрема трансфер "на вихід" Олексія Курдибахи саме до ростеру "газовиків", роблять боротьбу за першість саме в цій групі просто таки ледь не головною родзинкою всього першого етапу🔥Прогноз: "Газмережі" здобудуть перше місце, скориставшись реформами у складі "Кусто Агро". "Рошен+" та Denver, при всій до них повазі, шанси на очки мають хіба що в особистій зустрічі третього туру🤷♂️📹YouTube 📩Telegram 🕊Instagram😎Facebook
Група D Кубка ВМТГ на відкритих майданчиках😎Знайомимо вас зі складом учасників шостого традиційного турніру з футзалу серед аматорів Вінницької міської громади⚽️На відміну від року 2025 та розіграшу четвертого кубка, цього разу пощастило ARIART. Ігорю Рибачуку вдалось відігнати від своєї команди "привид Forvita" й отримати з другого кошика всього то "Легіон 2013", який був у півфіналі Четвертої ліги взимку, а торік виграв Bronze дивізіон. Проте все одно для ARIART - це суперник більш ніж прийнятний, що вже говорити за колективи Grand Car (Харків) та Red Zone🤔Щодо перепустки до Gold ліги, то очевидним видається фаворитизм в даному питанні підопічних Владислава Кушти. Більш того, абсолютно не здивуємось, якщо до особистого протистояння в третьому турі фаворити квартету D підходитимуть із 6 очками в активі🤙Прогноз: Grand Car Red Zone у заключному турі розігруватимуть 3-4 місця, тоді як ARIART впевнено виграє групу, навіть не докладаючи максимуму зусиль🤷♂️ 📹YouTube 📩Telegram 🕊Instagram😎Facebook
25 команд уже в грі! Саме час долучитись до них, якщо ви досі вагаєтесь🏆Одразу два топових колективи підтвердили свою участь останніми днями. По-перше, це "Кусто Агро", який бере участь в кубку ВМТГ з першого турніру і перед шостим став найбільш рейтинговим його учасником. По-друге, дебютуватиме в змаганнях "Орлівка" - чинний чемпіон Першої ліги зимового Чемпіонату 💥Також до когорти команд, що братимуть участь в Кубку Вінницької МТГ VI долучились обидва склади Grand Car. Тож до 22 ще чекаємо заявок і далі проводимо жеребкування попереднього етапу💪Нагадуємо про вже затверджені реформи та зміни прийдешнього сезону:✅стартуємо влітку, щоб мінімізувати накладки, що виникали раніше із аматорськими змаганнями з футболу районного та обласного рівня☝️✅час початку матчів змінено з вечірніх на ранкові години, щоб недільні вечори кожен з вас мав змогу проводити із сім'єю🤗✅усі матчі проходитимуть на НТБ "Нива" - одна локація, максимальний фокус уваги на кожну гру🔥✅вартість змагань не здорожчала порівняно з 2025 роком, попри всі закони економічної логіки🤯Традиційний формат у два етапи:1️⃣розподіл команд на групи жеребкуванням, відповідно до рейтингу минулих сезонів🎱2️⃣ліговий етап за результатами групових змагань, кожен грає із суперниками свого рівня та отримує реальні шанси на медалі🥇Поспішайте подати свою заявку, потенційно можемо прийняти ще мінімум 7 команд: ✍️за посиланням: https://forms.gle/wjoghNngEKK7Su3U9✍️скориставшись контактами, що вказані на афіші☝️📹YouTube 📩Telegram 🕊Instagram😎Facebook
12 команд уже подали заявки на участь у VI сезоні Кубку Вінницької МТГ з футзалу на відкритих майданчиках🏆Поступово презентуватимемо їх, задля підживлення глядацького інтересу та переконання тих керівників клубів, які, можливо, ще вагаються.Отже, розпочнемо із топів - це дворазовий чемпіон турніру "Енергетик" (власне програних Кубків ВМТГ в історії клубу немає досі!💪), незмінні його учасники ГУНП та AUTO.RIA, а ще "Газмережі", очільник яких Олександр Гаврільонок пообіцяв справжню dream team на шостий сезон💥Нагадуємо про вже затверджені реформи та зміни прийдешнього сезону:✅стартуємо влітку, щоб мінімізувати накладки, що виникали раніше із аматорськими змаганнями з футболу районного та обласного рівня☝️✅час початку матчів змінено з вечірніх на ранкові години, щоб недільні вечори кожен з вас мав змогу проводити із сім'єю🤗✅усі матчі проходитимуть на НТБ "Нива" - одна локація, максимальний фокус уваги на кожну гру🔥✅вартість змагань не здорожчала порівняно з 2025 роком, попри всі закони економічної логіки🤯Традиційний формат у два етапи:1️⃣розподіл команд на групи жеребкуванням, відповідно до рейтингу минулих сезонів🎱2️⃣ліговий етап за результатами групових змагань, кожен грає із суперниками свого рівня та отримує реальні шанси на медалі🥇Поспішайте подати свою заявку, адже кількість місць ОБМЕЖЕНА: ✍️за посиланням: https://forms.gle/wjoghNngEKK7Su3U9✍️скориставшись контактами, що вказані на афіші☝️📹YouTube 📩Telegram 🕊Instagram😎Facebook