Fuente
ГОРЯЩІ ТУРИ. GoTravel✈️🌊 | RYANAIR: Ніяких паперових посадкових уже не буде!Важливі нововведення ...
531 Vistas/Alcance
2025-03-05 08:05
Mensaje №1470
🛫RYANAIR: Ніяких паперових посадкових уже не буде!Важливі нововведення для усіх пасажирів!👇У травні Раянейр впровадять суттєву зміну для своїх пасажирів, вона стосуватиметься роздрукованих посадкових карт, які більше не прийматимутьсяаеропортовим персоналом для посадки на рейси цього лоукоста!Уже через два місяці для посадки у літак вимагатиметься лише електронний посадковий узастосунку Ryanair! Тобто, усім пасажирам Ryanair треба буде встановити застосунок на свій телефон і перед вильотом зареєструватись у ньому на рейс. *Ви також можете зробити чек-ін і на сайті авіакомпанії на ноутбуку чи стаціонарному компʼютері, але зі свого аккаунта - квитки автоматично відображатимуться у вашому застосунку в телефоні!І тут напрошується логічне питання, а що робити, якщо перед посадкою у телефоні сіла батарея, телефон заглючив, його вкрали, загубили, чи у вас взагалі стара кнопочна Нокіа? :)В Раянейр заспокоюють - кажуть, що у таких випадкахдостатньо буде показати свій паспорт, адже вся інформація про пасажира у аеропортового персоналу є, і на контролі безпеки, і при посадці на ґейті...🤔🤔🤔У звʼязку з цим напрошується наступне питання, якщо при посадці в системі є уся інформація про кожного пасажира, то навіщо взагалі показувати ті електронні посадкові, чому не достатньо тільки паспорта?... на це питання Раянейр поки відповіді не дають...Та у цьому радикальному нововведені є невеликі винятки - це аеропорти Марокко, Туреччини та Тірани (Албанія), там і надалі вимагатимуть паперові квитки, то ж для вильотів з цих місць буде можливість друку посадкових.