Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Ukrainian FPV drone TORO
Añadido 06 dic. 2025

Ukrainian FPV drone TORO

@toro_ua
Número de suscriptores: 14 580
Fotos: 513
Videos: 304
Enlaces: 121
Descripción:
Для питань та пропозицій @toro_ukraine Канал присвячений висвітленню результативних дій використання FPV дрона камікадзе TORO

👥 Número de suscriptores

14 580
Promedio/Día:: -17
Promedio/Tiempo:: -69
Promedio/Mes:: -788

📊 Mensajes por Día

0.3
Último día: 0
Promedio semanal: 0.3
Promedio por día: 0.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 5,020 26-05-18 13:14
🚁 Якщо для вас FPV — це не просто хобі, а стиль життя — ласкаво просимо до нашої команди🙌Привіт!Мене звати Тетяна, я Рекрутерка Фонду Притули.Зараз шукаємо Спеціаліста(-ку), Аналітика(-киню) з тестування FPV-засобів — людину, яка допоможе нам оцінювати, тестувати та знаходити ефективні рішення для Сил Оборони України.Що буде у фокусі:🔹 збір фідбеку від військових щодо FPV-засобів🔹тестування та аналіз ефективності засобів FPV🔹 аналіз бойового застосування та ефективності рішень🔹 комунікація з виробниками для обговорення характеристик, доопрацювань і кастомних рішень під потреби підрозділів🔹 підготовка рекомендацій та висновків🔹 участь у навчаннях, тестах, хакатонахЩо для нас важливо:▪️ розуміння принципів роботи FPV▪️ аналітичне мислення та системний підхід▪️ вміння працювати з технічною документацією▪️ готовність до відряджень▪️ проактивність та командністьЩо пропонуємо: можливість напряму посилювати Сили Оборони сильну команду людей, які справді горять своєю справою офіс pet-friendly 🐇 безкоштовне навчання та харчування роботу, де результат відчувається не лише в таблицях📩 Пишіть: [email protected]📨 Telegram: @e_miracle_e
👁 5,400 26-05-05 18:04
Друзі, вітання. Ми помалу релокувались. Створили нові робочі місця і вертаємось в роботу. 🫡Очевидно будуть зміни в роботі, нам доведеться звикнути до нового режиму, тому без образ якщо іноді будемо десь підтуплювати, то не тому що ми ліниві. 🤦‍♂️ Поїхали глибше в регіони, покидати дім складно. З новин за цей час:‼️Знайдена альтернатива VRX r67 і новим Skyzone в діапазоні 6-7. Зараз є проблема з наявністю цих приймачів, тому альтернатива дуже на часі. Ретріки знову у виробництві. ‼️Завершено інтеграцію «комбінованого оптичного утримання» (денно - термальне) для носіїв Torque 🇺🇦. Оновлення складне і дороге, але нові борти доступні до замовлення.‼️Зроблена інтеграція Ascent в наземку, скоро детальний огляд. Про ретрик не питайте, в нас на то свій погляд. Рішення на сьогодні вже існує, хлопці які зробили - великі молодці💪, повторювати їх проєкт ми не націлені по причині дефіциту комплектуючих (це горловина бутилки). Маємо власне бачення - як тільки, так одразу. ‼️Тут малась би бути важлива інформація, але про неї ми ніхуя розповідати не будемо. ✈️
👁 6,980 26-04-16 20:08
Товариство🚨З приводу шахраїв які заєбали паразитувати на нашому імені і розводити на гроші довірливих людей! 🚨Говноєди дуже вигадливі і оригінальні. Один з них власне сидить тут в групі, вичитує ваші запитання з приводу продукції і пише з іншого акаунта (який схожий до нашого чату) в особисті. Власне я навіть знаю хто, але свідомо не видаляю щоб підарас це привітання прочитав, та і, очевидно, прокоментував, бо на цю тему він завжди включається. Забігаючи на перед - зробити ми нічого їм не можемо. Заблокувати їх тікток - складно, зробити новий акк в тг - просто, найти малолітнього фунта який продає свій паспорт за копійки для відкриття картки/фопа - ще простіше, єдині ліки - ваша уважність та обережність! МИ НЕ ПРАЦЮЄМО ЯК ФОП І НЕ ПРИЙМАЄМО ГРОШІ НА КАРТКИ ФІЗ ОСІБ!!!!! ТІЛЬКИ ТОВ І ТІЛЬКИ БАНКОВСЬКИЙ ПЕРЕКАЗ! 🚨Далі опишу типові схеми. Шахрай пише вам зі сторінки схожої на назву чату каналу, після того як ви чимось поцікавились. Можливо навіть не в цій групі. Пропонує ексклюзивні умови, відправити тут і зараз, останнє лишилось, супер ціна - бла бла бла. Але треба передплата. Потім треба доплата. Потім післяплата. Знаючі нас, багато хто вірить і готовий заплатити на перед. Шахраї цим користуються. 🤦‍♂️Схема складніша. Ви потрапляєте на шахрая через їх тікток (може в них ще є ресурси, я хз). Говноєд який сидить в цій групі, пише нам в особисті і просить виписати рахунок на вас безпосередньо. Ретушує цей рахунок. Бере кошти, починає водити за носа. Потім просить у нас відео з виробництва, типу чи ми дійсно таке робимо - бо багато шахраїв, для того щоб блять скинути це відео вам. Ну і далі на скільки там вистачить фантазії. 🤯Схема взагалі єбаністічєска. Знаходять 2 клієнти кому треба одне й те саме. Одному з клієнтів беруть у нас рахунок, він оплачуєм, але висилаємо ми виріб іншому, який оплачує їм. Виходить людина яка оплатила нам - фактично виріб не отримує. Схема складна, тому вона в них не проканала. Але намагання таке було. 🤷‍♂️Що буде. З нашого боку додадуться певні захисні міри для нових клієнтів з приводу верифікації. Також пропоную прибрати коментарі в групі (шлюхоботи вибачте за таке, але потрібно), відповідно цей пост останній з коментарями, далі баста. Бережіть себе і свої кошти. 🇺🇦
👁 7,290 26-02-24 19:36
Зараз буде long-read. Суцільна відсєбятіна, яка ні на що не претендує, цей день складно проігнорувати. День коли все змінилось на до і після. До цього були 8 років війни, зараз складно оглядатись в минуле і розуміти свою безкорисність в той час. Але відверто - до вже практично і не памʼятаєш. Після цього були знайомства, часто навіть дружба, іноді неймовірна злість, що цей контакт в зеленці вже не напише тобі повідомлення. Вчора ми маркетологи, продавани, підприємці, калʼянщики, детейлери, ресторатори, електрики - стали інженерами. І так, в нас не було ні освіти, ні знань - тільки бажання бути корисними, створювати, допомогти вбивати, робити помсту за той контакт в зеленці. Рівно 4 роки тому ми не знали що таке fpv. Рівно 3 роки тому ми ставили Matюk на 1200MHz і TBS на перші свої дрони. Облітати щось нам вистачало 5км і це виглядало як далеко.Рівно 2 роки тому ми зібрали перші десятки наземок, саме тоді зʼявився наш теперішній «стандартний» маршрут на 11км, але тоді раділи відео там на повній потужності - бо палка 8м не покривала перепади. 1200, 3300, 5800MHzРівно 1 рік тому ми почали масовано робити ретранслятори, «стандартний» маршрут на 11км став потребувати прольоту на мінімальній потужності. Всі білі плями в діапазонах від 1000 до 6000MHz вже заповнені і хотілось лізти кудись вище, пізніше ми всі полізли.Сьогодні (буквально). Цифри MHz вже не чотири значні. Відстані польоту в км вже не двозначні, тож 2 команди в різних місцях піднімають дрони і ретранслятори перевіряючи сигнал. Висота підйому носія з ретранслятором обмежується лиш рівнем хмар. Старлінки допомогають нам бути на відео звʼязку онлайн і тестувати нові рішення (фото до поста, нас розділяє дуже велика відстань). Ми намагаємось бути далі, потужніше, довше і вище до неба… щоб той контакт з зеленки бачив, ми намагаємось бути корисними, ми хочемо створити щось нове щоб помститись. І ми продовжимо. Складні часи породжують сильних людей. За ці 4 роки доля звела нас з купою таких, впевнений буде ще більше. Хочемо лиш щоб ваші контакти в зеленці продовжували відповідати завжди, а ми будемо поряд стільки - скільки потрібно.