Fuente
Той самий Бабіч | Доброго ранку, котики!Сьогодні четвер, а значить — #день_кукухи на кан...
1 800 Vistas/Alcance
2024-10-17 06:01
Mensaje №2070
Доброго ранку, котики!Сьогодні четвер, а значить — #день_кукухи на каналі, день, коли ми говоримо про все, що з нами сталося хорошого, поганого, сумного та веселого, шукаємо підтримки та підтримуємо один одного.Останнім часом мені в цю рубрику й писати особливо нічого, і, відверто кажучи, це уже здобуток, та ще й немалий. Тому просто поділюся нецікавими для вас фактами й спостереженнями за цей тиждень.Для тих трьох людей, кому хоч трохи цікава моя історія з проходженням Асасинів — вчора закінчив основний сюжет Unity, тож переходжу до DLC Dead Kind і вйо до Syndicate. А ще вчора я зібрав усі 100 пірʼїн в AC2! Хто знає, той знає, хто не знає — луччє вам і не знать. Воно навіть з ґайдом нерви вимотало на всі гроші.Майже закінчив слайди до доповіді на fwdays. Величезна проблема тривалий час була в тому, що я не до кінця бачив її структуру, тобто абсолютно чітко знав, що я хочу донести, а от як — бачення не було. Але таки зʼявилось, і все уклалось в чітку послідовність. Тож завтра лишиться лише додати трохи мемів і цитат Митця, і з чистою совістю можна буде пити пиво перед виступом. На якому дуже сподіваюсь багатьох із вас побачити. І сфоткатись.Ще останні дні малював дизайни до сьогоднішнього лайвкодингу, тому якшо не прийдете дивитися, то ви знаєте, яка неприємна доля чекатиме вночі на ваші лобіки. Дивіться мені.Тож якось так. Вкотре переконуюсь, шо як кукуху чимось постійно займати, то їй нема коли паятись. Що вкотре раджу й вам.Цьом вам у лобіка,Ваш дід.