Fuente
Той самий Бабіч | Доброго ранку, котики!Сьогодні четвер, а значить — #день_кукухи на кан...
1 700 Vistas/Alcance
2024-10-03 07:02
Mensaje №2049
Доброго ранку, котики!Сьогодні четвер, а значить — #день_кукухи на каналі, день, коли ми говоримо про все, що з нами сталося хорошого, поганого, сумного та веселого, шукаємо підтримки та підтримуємо один одного.З цікавого — був на Арені, мав кілька цікавих розмов, якщо все вийде, буде кілька цікавих новин. Закінчив AC4 з DLC, розпочав проходження AC:Rogue. Це вже виглядає як нездорова фіксація, але шо вже поробиш, як зачепило, треба пройти усе непройдене.З неприємного — досі хворий. Не прям так шоб соплі в усі сторони, а оце найнеприємніший період, коли ти нездоровий, і башка не дуже варить, і в загальному якось почуваєшся як мішок гімна на ніжках. Ще й не висипаюсь докупи, чи то через погоду, чи то черех хворобу, одним словом цей тиждень у мене просто люкс.Та й таке. Жиєм потихеньку. Думав ще вам тут проповідь про інформаційну гігієну прочитать, але, по перше, ви у мене сонечка, і мали би самі знать, шо, де і коли читать, шоб не піддаватись паніці й істериці, а по друге, гудять вуха, і проповідь вийшла би так собі.Тому будьте чемні, бережіть кукуху, займіться чимось цікавим і корисним, і буде у вас все добре.Цьом вам у лобіка,Ваш дід.