Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Той самий Бабіч
Añadido 14 jul. 2024

Той самий Бабіч

@toisamyibabich
Número de suscriptores: 3 049
Fotos: 898
Videos: 17
Enlaces: 1,180
Descripción:
Канал заархівовано. Усі дописи в цьому каналі є особистою думкою Бабіча і не підкріплені жодним фаховим висновком чи досвідом, окрім аксіоми «Бабіч завжди правий»
Fuente

Той самий Бабіч | Вітаю всіх котиків, новоприбулих та тих, хто з нами вже давно!Хочу про...

Logotipo de la comunidad de telegram - Той самий Бабіч Той самий Бабіч @toisamyibabich
1 900 Vistas/Alcance 2024-08-04 14:56 Mensaje №1938
Вітаю всіх котиків, новоприбулих та тих, хто з нами вже давно!Хочу просто нагадати, шо ви дійсно підписалися на цей канал ось цього неприємного мордатого чоловіка на фото.Це мій особистий канал. Абсолютно усі думки, дописи та озвучені точки зору є настільки односторонніми та суб'єктивними, наскільки це тільки можливо в природі, та базуються на єдиній аксіомі — “Бабіч завжди правий”. Я впертий як віслюк, але можу змінювати свою думку щодо багатьох питань.А, і ще мушу зазначити, що якшо ви думаєте, що це якийто розумний канал, і я тут типу дуже мудрий синьйор і прямо строчу технічні статті, то вибамчте, у мене для вас хуйові новини — я тут пишу суто про те, про що хочу написати в даний момент існування Всесвіту. Хочу — напишу статтю про тонкощі JS, хочу — напʼюсь і буду постить фотки огрків з грядки. А, ну та, я ще матюкаюсь як бидло і можу ліпить дикий сурж.Якшо ви не погоджуєтесь із написаним в каналі, це ваше право, можете мені даже про це написать, але сперечатися і доводити свою точку зору я не планую, і ваше невдоволення, швидше за все, проігнорую. Я вопше дуже впертий і твердолобий. І неприємний. Дуже неприємний.Однак, якщо раптом, після усього цього хамства, ви вирішили лишитися в підписниках — що ж, я вас вітаю в нашій секті спільноті! Я люблю усіх вас, а тих, хто активно коментує, спілкується, реагує на дописи та поширює їх серед друзів, знайомих, близької та дальної рідні, особисто цьомаю в лобіка. Бо в такий спосіб саме ви допомагаєте нашій секті спільноті рости та розвиватися.Взагалі цей блоґ існує не просто так, я стараюсь максимально його використовувати на користь добрим ділам. Саме тому ми регулярно допомагаємо Збройним Силам України, а також дітям з центру "Місто Добра". І я дуже-дуже засмучуюсь, коли у нас не виходить їм допомагати. Отака я людина. А коли я засмучений, то й цікаві тексти не пишуться, і огірки вʼянуть, і жарти не жартуються, і взагалі навкруг суцільний смуток.Ну що ж, цьомаю всіх у лобіка, гарних вам вихідних.P.S. А, і у нас ще є секретний чат і несекретний чат.