Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Розміркуйки Валентина 🇺🇦
Añadido 09 sep. 2021

Розміркуйки Валентина 🇺🇦

@tkachukValentin
Número de suscriptores: 621
Fotos: 35,000
Videos: 15,000
Enlaces: 2,860
Descripción:
Офіційний тг.канал головного редактора онлайн-медіа Чорноморська Громада Ткачук В.

👥 Número de suscriptores

621
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -1
Promedio/Mes:: -4

👁️ Vistas promedio por mensaje

128
Promedio/Día:: 160
Promedio/Tiempo:: 132
ERR: 20.61%

📊 Mensajes por Día

1.3
Último día: 20
Promedio semanal: 3
Promedio por día: 1.3

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

Розміркуйки Валентина 🇺🇦 2024-04-07
Розміркуйки Валентина 2023-01-19

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

🔝🔝🔝Це просто топ-історія)🕵️‍♂️ 21 жовтня минулого року, НАБУ проводить обшук по справі про вкрадені гроші з будівництва фортифікаційних споруд на Донеччині. І в одному з приміщень у Києві по вулиці Молдовська….знаходить сумки.💰 В сумках 278,05 тис $ та 3,343 млн грн, особисті документи першого заступника голови Державної служби фінансового моніторингу України Богдана Корольчука і……купа реєстраційних і статутних документів, печаток, довіреностей субєктів господарювання)📑Купа це 11-ть юросіб, 12 ФОПів, та 7-м іноземних компаній з Кіпру, Чехії та Британських Віргінських островах))) Потім, НАБУ зробить огляд та аналізу виписок по рахункам цих компаній) І встановить, що в період з 01.01.2024 до 21.01.2026 на рахунки зазначених фірм надходили кошти від інших субєктів господарювання в якості оплати за різні товари та послуги. 🧾В подальшому такі кошти перераховувались між рахунками вказаних підприємств і акумулювались на окремих рахунках, після чого конвертувались у валюту та виводились на рахунки фірм-нерезидентів.💲Супроводжували це перетворення платежі типу за «постачання товарів» та «надання послуг в сфері охорони», «консультацій» на «розробку програмного забезпечення», але фактичні обставини свідчать про одержання таких коштів злочинним шляхом і виведення їх в офшори) В тому числі обходячи обмеженнями на виведення валюти за кордон від НБУ) Ну і 💣 бомба цієї історії: серед компаній назви ТОВ «Циклум софтвер» або ТОВ «Люксофт Україна»….правда дуже схоже на відомі компанії Luxoft та Ciklum? Так ось, це різні фірми) Просто наші корупціонери максимально підбирали назви і українських і іноземних фірм, щоб вони були схожі на щось відоме))) І не викликали платежі за «розробку програмного забезпечення» увагу)))💁‍♂️ І так, ви зараз читаєте про чистий конверт-центр) Так як діяв він з 01.01.2024 до 21.01.2026, а Пронін та Корольчук очолюють ФінМон з початку 2025-го….то виходить держорган, який мав би займатися боротьбою з легалізацією та відмиванням грошей і сам чудово цей напрям очолив 🤷‍♂️ Ось така історія) Хоча це не все….)
СБУ затримала агентку фсб, яка розмістила «відеопастки» на Київському морі, щоб коригувати масовані атаки рф по столиціВійськова контррозвідка Служби безпеки затримала на Київщині ще одну коригувальницю фсб.Встановлено, що вона причетна до однієї із наймасштабніших атак рф по столиці України, яка відбулася 24 травня 2026 року. Крім того, після цього обстрілу вона готувала нові удари рашистів по Києву. Як з’ясувало розслідування, наведенням російських дронів та ракет займалася завербована ворогом безробітна мешканка Чорноморська із Одещини.Для виконання агентурного завдання жінка під приводом туристичного відпочинку прибула до готельного комплексу на узбережжі Київського моря.Там вона оселилася у номері з видом на акваторію водосховища і встановила у вікні телефонну камеру з віддаленим доступом для фсб.У такий спосіб російські спецслужбісти сподівалися у режимі онлайн відстежити локації та бойову роботу української ППО під час атаки рф.За матеріалами справи, у разі виявлення координат зенітно-ракетних комплексів та мобільних вогневих груп Сил оборони, рашисти планували здійснити по них комбіновані удари.Після нічного обстрілу міста 24 травня агентка «залягла на дно», але згодом отримала нове завдання на коригування подальших обстрілів столиці України.Співробітники СБУ затримали її «на гарячому», коли вона облаштовувала новий «спостережний пункт» у готельному номері біля Київського моря.Встановлено, що російська спецслужба завербувала фігурантку в Телеграм-каналі з пошуку «легких заробітків».Під час обшуків у затриманої вилучено два смартфони, ноутбук та чорнові записи із доказами роботи на ворога.Слідчі Служби безпеки повідомили їй про підозру за ч. 2 ст. 111 Кримінального кодексу України (державна зрада, вчинена в умовах воєнного стану).Зловмисниця перебуває під вартою. Їй загрожує довічне позбавлення волі з конфіскацією майна.Комплексні заходи проводили спільно з Управлінням СБУ в Одеській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.
У бюджеті на 2026 рік не передбачено коштів на реалізацію експериментального проєкту, який передбачає підвищення виплат військовослужбовцям.Про це йдеться у висновках Міністерства фінансів до постанови уряду, яка запроваджує відповідний експериментальний проєкт — текст висновків та самої постанови є у розпорядженні Економічна правда▪️Що саме змінюється для військових?Нові виплати військовослужбовцям ЗCУ, Державної спеціальної служби транспорту, Нацгвардії та Державної прикордонної служби запроваджують у межах експериментального проєкту — він триватиме 2 роки, до червня 2028-го.Проєкт уточнює, що військовослужбовці й надалі отримуватимуть виплати, які передбачалися за ведення бойових дій і раніше. Зокрема:▪️ Додаткова винагорода у розмірі до 100 тисяч грн на місяць — тим, хто бере безпосередню участь у бойових діях у першому ешелоні оборони або наступу (пропорційно часу виконання відповідних завдань);▪️Одноразова винагорода за виконання бойових завдань у розмірі 170 тисяч грн, у розрахунку на місяць пропорційно часу участі у бойових діях та заходах — військовослужбовцям у складі підрозділів першого ешелону оборони або наступу до взводного опорного пункту включно;▪️Одноразова винагорода у розмірі 70 тисяч грн на місяць, пропорційно часу виконання завдань — військовослужбовцям у складі підрозділу першого ешелону оборони або наступу до ротного опорного пункту включно;Також запроваджуються нові доплати:▪️ 20 тисяч грн на добу — за ведення штурмових дій у разі відновлення втрачених позицій;▪️40 тисяч грн на добу — за ведення штурмових дій у разі захоплення позицій безпосередньо на лінії бойового зіткнення або у глибині оборони противника;▪️250 тисяч грн — за кожного взятого у полон противника (розподіляється між військовослужбовцями, які брали участь у захопленні противника у полон);▪️25 тисяч грн – за кожного знищеного противника у стрілецькому та рукопашному бою за умови підтвердження відеофіксацією.Загальна сума усіх цих виплат не може перевищувати 460 тисяч грн на місяць.Також проєкт передбачає запровадження додаткової винагороди у розмірі 50 тисяч грн на місяць військовослужбовцям, які перебувають на пунктах управління в районах ведення бойових дій.Тим військовим, яким не передбачена жодна з перерахованих вище нових винагород, надаватимуть додаткову винагороду у розмірі 30 тисяч грн на місяць.Військовослужбовці, які мають право одразу на декілька видів нових винагород, будуть виплачувати ту, яка є більшою.Ухвалена урядом постанова передбачає запровадження формули розрахунку часу обов'язкового відпочинку для військовослужбовців, які беруть участь у бойових діях. На кожні 2 дні виконання бойових завдань — 1 день відпочинку.Скільки нові виплати будуть коштувати бюджету?Читайте у матеріалі нижче 👇📖 https://epravda.com.ua/oborona/skilki-koshtiv-potribno-na-novi-viplati-viyskovim-ta-de-jih-vzyati-822624/
А ви і далі радійте кеш бекам і подібній муйні від зелених------У держбюджеті-2026 є "діра" у 180 млрд грн на зарплати військовим, коштів бракує навіть на торішній рівень виплат, - Железняк Як повідомив нардеп Ярослав Железняк, Кабмін  відмовляється закладати необхідні кошти у зміни до Держбюджету на 2026 рік, створюючи величезний дефіцит фінансування армії. Уряд взагалі не передбачив коштів на підвищення виплат військовослужбовцям.За його слвоами, оскільки в армію залучаються нові люди, а також зростають виплати пораненим і списаним бійцям, реальні потреби ЗСУ суттєво виросли.Нардеп розповів про виділення урядом додаткових 1,5 трильйона гривень на армію. Однак, за словами Железняка, Кабмін формально не бреше, але ховає диявола в деталях.Зокрема, із величезної суми анонсованих змін безпосередньо на забезпечення та зарплатні військовим виділяють лише 170 млрд грн. Ця сума покриває менше половини від мінімально необхідних 300 мільярдів.А за офіційними розрахунками Рахункової палати, для повноцінного фінансування військових державі наразі бракує аж 365 мільярдів гривень.
⚡️ ЗБИТО/ПОДАВЛЕНО 642 ЦІЛІ: 40 РАКЕТ ТА 602 ВОРОЖІ БПЛАУ ніч на 2 червня (з 18:00 1 червня), противник завдав масованого комбінованого удару по Україні із застосуванням ударних БпЛА, ракет повітряного, морського та наземного базування різних типів.❗️ Основний напрямок удару – Київ. Також атаковано Дніпро, Харків, Запоріжжя, Полтавщину та інші регіони.Усього радіотехнічними військами Повітряних Сил зафіксовано 729 засобів повітряного нападу – 73 ракети і 656 БпЛА різних типів:- 8 протикорабельних ракет 3М22 "Циркон" (райони пусків – ТОТ АР Крим, Курська обл., рф);- 33 балістичні ракети Іскандер-М (райони пуску – Брянська, Курська, Ростовська обл., ТОТ АР Крим);- 27 крилатих ракет Х-101 (райони пусків – Вологодська обл., рф,);- 5 крилатих ракет "Калібр" (райони пусків – акваторія Каспійського моря);- 656 ударних БпЛА типу Shahed, Гербера, Італмас, баражуючих боєприпасів "Бандероль", дронів-імітаторів типу "Пародія" (із напрямків: Брянськ, Курськ, Орел, Міллерово, Приморсько-Ахтарськ – рф., Гвардійське, Чауда, ТОТ АР Крим).Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.💥 За попередніми даними, станом на 08:30, протиповітряною обороною збито/подавлено 642 цілі – 40 ракет та 602 безпілотники різних типів:- 11 балістичних ракет Іскандер-М;- 26 крилатих ракет Х-101;- 3 крилаті ракети "Калібр";- 602 ворожі БпЛА різних типів.За попередньою інформацією, станом на 08.30 зафіксовано влучання 30 балістичних, 3 крилатих ракет та 33 ударних БпЛА на 38 локаціях, а також падіння збитих (уламки) БпЛА на 15 локаціях.Атака триває! В повітряному просторі України декілька ударних БпЛА. Не ігноруйте тривогу.Тримаймо небо!🇺🇦 Разом – до перемоги!
🇺🇦Міноборони готує масштабну реформу мобілізації та служби. Деталями закритих обговорень в інтерв’ю Radio NV поділився нардеп Микола Княжицький. Головне:🔻Чіткі терміни служби: військово-політичне керівництво визнало їхню доцільність, конкретні механізми втілять уже в найближчі кілька місяців.🔻П'ять років або контракт на два: базовий термін служби планують встановити на рівні близько 5 років (з відліком від 2014 року). Як альтернативу введуть контракт на 2 роки з гарантованим звільненням і можливістю повторної мобілізації через певний час (за прикладом Ізраїлю).🔻Переведення та ротації: розробляється проста система, яка дозволить військовослужбовцям змінювати військові частини.🔻Суттєве підвищення зарплат: бійцям у піхотних підрозділах на передовій виплати обіцяють підняти в рази, також відчутно зростуть зарплати тих, хто в тилу. Гроші на це є.🔻Підтримка опозиції: попри політичні розбіжності, опозиція вважає дії Міноборони логічними та підтримує реформу, хоча й зазначає, що з цими змінами затягнули.Повне інтервʼю: https://youtu.be/93V8NvvMlQk?si=sv8IU41B77wEasxQ
⚡️ ЗБИТО/ПОДАВЛЕНО 604 ЦІЛІ: 55 РАКЕТ ТА 549 ВОРОЖИХ БПЛА(крім того, 19 ворожих ракет, імовірно, не досягли цілей, інформація уточнюється)У ніч на 24 травня (з 18:00 23 травня), противник завдав масованого комбінованого удару по Україні із застосуванням ударних БпЛА, ракет повітряного, морського та наземного базування.❗️ Основний напрямок удару – Київ.Усього радіотехнічними військами Повітряних Сил зафіксовано 690 засобів повітряного нападу – 90 ракет і 600 БпЛА різних типів:- 1 балістична ракета середньої дальності (район пуску – Капустин Яр, Астраханська обл., рф);- 2 аеробалістичні ракети Х-47М2 “Кинджал” (район пуску – Липецька обл., рф);- 3 протикорабельні ракети 3М22 "Циркон"(райони пусків – ТОТ АР Крим, Курська обл., рф);- 30 балістичних ракет Іскандер-М/С-400 (райони пуску – Брянськ, Курськ, ТОТ АР Крим);- 54 крилаті ракети Х-101/Іскандер-К/Калібр (райони пусків – Вологодська, Курська обл., рф, акваторія Чорного моря);- 600 ударних БпЛА типу Shahed, Гербера, Італмас, баражуючих боєприпасів "Бандероль", дронів-імітаторів типу "Пародія" (із напрямків: Брянськ, Курськ, Орел, Міллерово, Приморсько-Ахтарськ – рф., Гвардійське, Чауда, ТОТ АР Крим).Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.💥 За попередніми даними, станом на 09:30, протиповітряною обороною збито/подавлено 604 цілі – 55 ракет та 549 безпілотників різних типів:- 11 балістичних ракет Іскандер-М/С-400;- 44 крилаті ракети Х-101/Іскандер-К/Калібр;- 549 ворожих БпЛА різних типів.❗️Крім того, 19 ворожих ракет, імовірно, не досягли цілей, інформація уточнюється, можливі місця падіння встановлюються.За попередньою інформацією станом на 09.30 зафіксовано влучання 16 ракет та 51 ударний БпЛА на 54 локаціях, а також падіння збитих (уламки) БпЛА на 23 локаціях.Атака триває! В повітряному просторі України декілька ударних БпЛА. Не ігноруйте тривогу.Тримаймо небо!🇺🇦 Разом – до перемоги!
"Палива взагалі немає"🙀"Нова Європа" вивчила кілька чатів, де спілкуються нафтотрейдери та менеджери незалежних мереж АЗС (на них припадає близько 40% продажів пального в Росії), і переконалася: там панує паніка.Два менеджери незалежних АЗС, з якими ми спілкувалися — один із них працює в Московському регіоні, а другий — у Сибіру — стверджують, що в травні купити нафтопродукти для їхніх мереж стало неможливо."Палива немає взагалі. Всі нафтобази, за словами трейдерів, пусті. Бензовози стоять у черзі на ВЛДПС по 3–4 дні, і все марно", — сказав співрозмовник.Наш джерело поділилося з нами прайс-листом на паливо у столичному регіоні станом на 20 травня. У ньому сказано: на найбільших вузлах паливопостачання — підмосковних станціях Володарська, Нагорна, Солнечногорська, нафтобазах "Союз" і "Білий раст", а також на вузлі роздачі пального Московського НПЗ — АІ-92 і АІ-95 відсутні.У кращому випадку всі ці види пального пропонують "під замовлення", йдеться у прайс-листі.Ще один важливий індикатор потужної кризи: судячи з цьому документу, на ринку вже не залишилося навіть дизельного пального, і його теж пропонують купити "під замовлення". А адже російські потужності з виробництва "дизельки" вдвічі перевищують потреби внутрішнього ринку (різниця йде на експорт)."І з дизелем теж величезні проблеми, його майже немає", — сказав один із трейдерів.Причина дефіциту в тому, що вертикально-інтегровані нафтові компанії через зупинку НПЗ майже припинили продажі нафтопродуктів на біржі в Санкт-Петербурзі і все, що у них є, відправляють на власні АЗС, кажуть наші співрозмовники.Поки що незалежні мережі АЗС, за словами джерел, розпродають залишки того пального, яке вони купили місяць тому, до початку найінтенсивніших бомбардувань у травні.Але далі через нинішній дефіцит роздрібні ціни на АЗС можуть сильно вирости, бо вони зараз нижчі оптових."Сказати, що незалежні АЗС у збитку, — не сказати нічого", — говорить один із наших співрозмовників.Досвід паливних криз показав, що в роздріб паливо все-таки не дорожчає так стрибково, як на опті, бо вертикально-інтегровані компанії стримують ціни на АЗС завдяки субсидіям, які отримують з бюджету.У 2024–2025 роках оптові ціни досягали сезонних максимумів і знижувалися. Але тоді не було таких потужних ударів по заводам.
ЧорноморськПро ВПО.Про частину внутрішньо переміщених осіб.(Переселенці - це коли за кордон).І так.Пост не буде про моє відношення до осіб чоловічої статі, які не стали на захист свого дому, а поїхали в іншу частину країни.Пост буде по те, як частина ВПО ведуть в інших містах.Більшість мені попадалася адекватна.Але є такі, які мені незрозумілі.А саме, коли вони приїхали в наше місто і ведуть себе, як люди, яким всі винні.Вам ніхто, нічого не винен.Ви приїхали в наше місто, вам надали можливість жити, де яким дали квартири, частині допомогають роботою, харчами.Тому в мене велике прохання вести себе, як гості міста, а не як люди, хазяїни долі.І тим більше ображати наших дітей на виступах, а потім з профіля свого сина, пробувати розкидати маніпуляційний пост, що йому щось заборонили.Цього немає.Ви маєте зрозуміти, що крім вас живуть і інші люди, яким може не подобатися ваші дії, а особливо хамство.(Це все зафіксовано різними людьми на заході дітей нещодавно в ПК).І вам варто почути їх.Висновок: поважаю людей доти, доки вони не сідають на голову.П.с.Дядя ти насправдіі думаєш, що всі ідіоти в цьому місті?Не знаю, як було в тебе дома, але в нас так не працює.Знайди в собі сміливість: написати вибачення і більше так не робити.І зроби це зі свого акаунта, а не свого сина
Чорноморськ.Про вікно можливостей.Минулий раз вже писав, що воно відкрилося.Але поки не бачу, розуміння поміж мавзолеєм і депутати, що вони це розуміють.Замість цього бачу "дитячий садок", який в пісочниці, і один одного задіває, дрібними пакостями.Варто дорослішати вже всім.Вікно відкрилося ненадовго.Почніть вже робити якісні зміни для міста.Звіти в фб і тг, це добре.Але цього мало.Не робіть помилки 2020р, коли громадській сектор готовий був допомагати вам, але тоді жадібність, тупість, війна феодалів не дала нічого зробити.І місто ще більше поглинула розруха.Висновки: ви не в пісочниці.Ви менеджери міста, які несуть відповільність за все що коїться.Не будьте тими, хто його системно знищує і викристовує, як свій гаманець.П.с.Яка доля дитячого інклюзивного майданчика в парку?Сьогодні демонтували крайню качелю.Що далі?І де проєкт рішення, щоб поставити там камеру від безпечного міста?Оказується майданчик був на балансі МУЖКГ, але чогось при всіх дотації, не знайшлося коштів на його ремонт.Що з пандусом на морі?