Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Луцьк | Times
Añadido 06 dic. 2025

Луцьк | Times

@times_lutsk
Número de suscriptores: 46 100
Fotos: 8,940
Videos: 4,520
Enlaces: 13,500
Descripción:
Луцьке медіа, якому довіряють. Співпраця — @manager_times Надіслати новину — @tu_lutsk_bot Посилання для друзів: https://t.me/+eK0Cp7pzPS1mZDNi

👥 Número de suscriptores

46 100
Promedio/Día:: -74
Promedio/Tiempo:: -271
Promedio/Mes:: +10

👁️ Vistas promedio por mensaje

6 803
Promedio/Día:: 5,010
Promedio/Tiempo:: 6,971
ERR: 14.76%

📊 Mensajes por Día

3.9
Último día: 17
Promedio semanal: 5.6
Promedio por día: 3.9

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 7,800 26-02-08 07:30
⚡️ Запорізький, Донецький, і вже Дніпровський напрямки тріщать. І по зведенням, і по пораненим, і по загиблим...Ворог підсилив тиск. Втрати ростуть. Часу на помилки немає.💔 Українські захисники стримують навалу — ціною власного життя. Один з шансів зберігати життя це — евакуаційні пікапи, яких катастрофічно не вистачає.Хлопці кров'ю платять за кожен метр нашої землі.Збір від МБФ "Р.Н.М" 🔻31 ОМБр, 115 ОМбР і 21 бригади потребують 6 пікапів більше ніж повітря. Бо це реально те, завдяки чому вони дихають.Це не просто збір — це шанс. Шанс жити. Шанс повернутися. Шанс не почути ще одне "Вічна пам’ять". Кожна сотня гривень — це їх шанс жити.Бо коли вони кричать “допоможіть” — саме ми маємо відповісти, бо ми обираємо життя. ❤️‍🩹🙏 Благаємо кожного 🙏Закриємо збір за 2 дні. Це реально — коли ти з нами, коли кожен по 30-60-90 гривень. Не стій осторонь. Долучайся.❤️Вмикайся, Країно!- Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/2t745DGKsi- Приват24: https://www.privat24.ua/send/ihdlx- Волонтерська Карта: 5168745183170726- PayPal: [email protected] Крипта: https://cfdoc.org/donate#cryptoПоки ми гортаємо стрічку новин у пошуках новин і спокою — вони шукають машину, щоб встигнути врятувати побратима.Війна триває. Але й допомога — теж має тривати👆
👁 5,150 26-02-02 09:01
❗️ФОПи отримають штраф, якщо в лютому: не подадуть річну декларацію, не сплатять єдиний податок і військовий збір, — «РБК».Важливі деталі: ⭕️Понеділок 9 лютого для підприємців, які працюють як ФОПи 3-ї групи, — це останній термін для подання річної податкової декларації. Разом із нею необхідно подати додаток по ЄСВ за 2025 рік. Навіть якщо доходів не було, подання «порожньої» декларації є обов’язковим. ⭕️Не варто забувати про сплату військового збору. Для ФОП 1, 2 та 4 груп він став аналогом єдиного податку: його треба платити щомісяця, незалежно від того, чи був у вас дохід. Ставка: 1% від доходу (додатково до 5% або 3% єдиного податку). Як звітувати: у декларації за IV квартал 2025 року (яку треба подати до 9 лютого) ви вже мали вказати суму військового збору за минулий період. Дедлайн сплати: до 19 лютого (разом із єдиним податком за IV квартал). Чим загрожує несплата? Податкова трактує несплату військового збору так само суворо, як і несплату єдиного податку: ⭕️Штраф: 50% від суми збору (для 1 та 2 груп). Пеня нараховується за кожен день прострочення платежу. ⭕️Систематична заборгованість перед бюджетом може призвести до анулювання реєстрації платника єдиного податку. ⭕️Що ж стосується штрафу за неподання або несвоєчасне подання податкової декларації, він становить 340 грн за кожне таке порушення. ⭕️Якщо ФОП припустився цієї помилки вдруге протягом року, сума штрафу зросте до 1020 гривень. Нагадайте знайомим. Луцьк | TimesКупуємо контент | ❤️
👁 5,060 26-01-25 07:30
⚡️Рація не говорить — вона хрипить останньою сповіддю "Передайте рідним..."Медики чують останні слова хлопців частіше, ніж рев двигуна на евакуації. Бо двигуна немає. Є лише спалений метал і чорна порожнеча.💔 Запорізький напрямок. Через морози вірогідність вижити при поранені скорочується у декілька разів... Штурмовики на відео рвуть зв’язки, кричать у порожнечу, намагаючись дотягнути брата до порятунку, але вони впираються у безсилля.Збір від МБФ "Р.Н.М" ❗️Потрібні 2 евакуаційні машини. Два залізні звірі, що вирвуть наших пацанів із пащі пекла!Ціна питання — 760 000 гривень. Це не цифри в банку. Це вартість телефонного дзвінка: «Мамо, я встиг». Це вартість обіймів, які можуть не відбутися. 30, 60, 90 гривень — це оберт колеса. Це ковток гарячого повітря в легені, що вже почали замерзати.❤️ Донат —- Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/2t745DGKsi- Приват24: https://www.privat24.ua/send/ihdlx- Волонтерська Карта: 5168745183170726- PayPal: [email protected] Крипта: https://cfdoc.org/donate#cryptoВідчуй цей холод на своїх руках. Або ми закриваємо цей збір, або фронт проковтне ще чийогось сина. Давай зробимо так, щоб плакала русня, а наші поверталися додому.
👁 8,270 26-01-23 16:22
На Заході б’ють на сполох через справу Юлії Тимошенко, — «IBT».⭕️Це викликало занепокоєння в західних партнерів України. Обшуки в офісі «Батьківщини» та підозра лідерці опозиції розглядаються як тест для демократичних інститутів. Видання зазначає, що ситуація знову порушила питання межі між боротьбою з корупцією та можливим політичним тиском, особливо в умовах війни та невизначеності щодо виборів.«Цей епізод знову порушив делікатне питання для України: де пролягає межа між легітимною боротьбою з корупцією та використанням правоохоронних інструментів у політичній конкуренції, особливо під час війни та на тлі невизначеності щодо майбутніх виборів», — зазначає видання. ⭕️У матеріалі також наголошується: через активні контакти Юлії Тимошенко з американськими та європейськими політиками будь-які процесуальні дії щодо неї перебувають під пильною увагою Заходу. Водночас експерти звертають увагу, що активізація справи збіглася з посиленням її публічної критики уряду. Юлія Тимошенко вважає, що в Україні не забезпечується належний рівень правосуддя. Тому представники її політсили мають намір звернутися до прокуратури із заявою щодо дій НАБУ та САП у межах кримінального провадження.Луцьк | TimesКупуємо контент | ❤️
👁 5,540 26-01-18 07:30
💔 Сумщина. Засніжені поля — повітря тут не прозоре, воно густе, як сира нафта, і пахне залізом.Вже цього року більше 400 чоловіків залишили свої життя в цьому чорному снігу. Їхній останній подих не розчинився — він замерз. 🤬 Ворог дивиться в монітор. Він бачить Червоний Хрест на автівці і для цих покидьків це не знак порятунку. Це ідеальна мішень. Б'ють навмисно по евакам.Медики 21-ї ОМбр стоять у цьому пеклі! У них немає права на втому. У них є тільки порожнеча замість машин, які спалив дрон.Збір від МБФ "Р.Н.М" Нам не потрібні співчуття. Нам потрібне залізо, щоб врятувати життя на Сумському:3 евакуаційні пікапа + РЕБ, які мають можливість вивезти 300х з-під дронів1.1 млн гривень❗️ Це вартість квитка назад із того світу, де вже стоять у черзі сотні тих, хто ще дихає. 👉🏻 Твій донат — це не благодійність. Це твій власний палець на артерії, що фонтанує. Твої 30, 60, 90 гривень — це секунди роботи серця. Це електричний розряд, що змушує легені знову штовхнути повітря.❤️ Донат —- Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/2t745DGKsi- Приват24: https://www.privat24.ua/send/ihdlx- Волонтерська Карта: 5168745183170726- PayPal: [email protected] Крипта: https://cfdoc.org/donate#cryptoМи знаємо: це не останній збір.Але кожен закритий — це менше тіл, які не встигли вивезти.
👁 11,800 26-01-04 19:02
❗️Увага! Із завтрашнього дня збільшується час комендантської години по всій УкраїніЯк повідомляється через загрозу обстрілів енергетики, проникнення ДРГ, активності терористичних угруповань на кордоні і всередині країніприйнято рішення збільшити час комендантської години на 4-18 годин.Всі області розділено на 5 зон, залежно від рівня небезпеки, див фото*: 🛑1 зона — комендантська година триватиме цілодобово🛑2 зона — комендантська година триватиме 18 год на добу🛑3 зона — комендантська година триватиме 14 год на добу🛑4 зона — комендантська година триватиме 10 год на добу🛑5 зона — комендантська година триватиме 6 год на добу👉 «Невідомий» вже опублікував перелік цих зон. Щоб перевірити до якої зони відноситься ваше місто та вільно пересуватись, обирай своє місто або найближче до нього та натисни - дізнатись зону🇺🇦Київ та обл - дізнатись зону🇺🇦Львів та обл - дізнатись зону🇺🇦Дніпро та обл - дізнатись зону🇺🇦Харків та обл - дізнатись зону🇺🇦Одеса та обл - дізнатись зону🇺🇦Вінниця та обл - дізнатись зону🇺🇦Запоріжжя - дізнатись зону🇺🇦Хмельницький - дізнатись зону🇺🇦Полтава та обл - дізнатись зону🇺🇦Миколаїв - дізнатись зону🇺🇦Чернігів та обл - дізнатись зону🇺🇦Черкаси та обл - дізнатись зону🇺🇦Житомир та обл - дізнатись зону🇺🇦Суми та обл - дізнатись зону🇺🇦Чернівці та обл - дізнатись зону🇺🇦Івано-Франківськ - дізнатись зону🇺🇦Рівне та обл - дізнатись зону🇺🇦Кривий Ріг - дізнатись зону🇺🇦Кропивницький - дізнатись зону🇺🇦Тернопіль і обл - дізнатись зону🇺🇦Луцьк та обл - дізнатись зону🇺🇦Ужгород та обл - дізнатись зону🇺🇦Херсон та обл - дізнатись зону*Обов'язково перевіряйте до якої зони відноситься твоє місто, та надсилайте знайомим!
👁 8,480 25-12-28 07:30
💔 Різдво тут не пахне ялинками.Тут пахне гарячим металом і кров’ю, яку намагаються зупинити в темряві.Три секунди тиші після вибуху.У ці три секунди хтось перевіряє, чи рухаються пальці.Хтось шукає ногу.Хтось кричить — і одразу замовкає, бо повітря вибило з грудей.❗️ Покровськ, Гуляйполе — КАТАСТРОФА! Втрачено за 1 тиждень одразу 2 реанімобіля! Кожний витягував чийогось сина живим додому!До сліз боляче дивитися, як хлопці на відео під оточенням – прощаються та далі мовчки чекають евакуацію, бо ніякого сенсу кричати про допомогу - її просто немає…Збір від МБФ "Р.Н.М" Конченеобхідні на заміну — 2 реанімобіля 963 тис.грн до новорічних вихідних!🙏 Не ігноруйте, благаємо, це життя тих, хто чекає кінця війни не менше нашогоЗа донат від 100 гривень ми подвоюємо шанси кожного на виграш IPhone 17 Pro, якщо це допоможе зібрати кошти! Різдво тут — це не диво.Диво це в рації замість тиші чути:“Є пульс. Їдемо.” І в святкові дні — ми можемо допомогти пораненим це почути по 30, 60, 90 грн кожний!❤️ Донат —- Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/2t745DGKsi- Приват24: https://www.privat24.ua/send/ihdlx- Волонтерська Карта: 5168745183170726- PayPal: [email protected] Крипта: https://cfdoc.org/donate#cryptoНе шукайте правильних слів.Це не «швидкі». Це момент, коли людина ще не стала спогадом 💙💛
👁 5,010 25-12-08 14:04
❗️З 1 січня ФОПи працюватимуть за новими правилами: вони більше не подають Об'єднану звітність щомісячно — тепер лише раз на квартал (!). Це стосується і ПДФО, і військового збору, і єдиного внеску щодо найманих працівників, — «Мінфін».Важливі деталі: 1. Для яких категорій платників запроваджується квартальний період подання звітності:⭕️ФОПи на будь-якій системі оподаткування — щодо найманих працівників.⭕️Особи, які провадять незалежну професійну діяльність (адвокати, приватні виконавці, аудитори тощо).⭕️Приватні нотаріуси — у частині звітності з ПДФО та військового збору.⭕️ФОПи, що надають послуги з укладення біржових угод або беруть участь у їх укладенні.⭕️Тепер вони звітують один раз на квартал, а не 12 разів на рік.2. Які терміни подання:⭕️За грудень 2025 року: звітність подається за старими правилами — щомісячно. Тобто:до 20 січня 2026 року потрібно подати Об'єднану звітність за грудень 2025 року.⭕️За 1 квартал 2026 року: звітність подається вже відповідно до нових норм — до 10 травня 2026 року.⭕️Цей же порядок діятиме і надалі: протягом 40 днів після закінчення кварталу.3. Об'єднана звітність охоплює:⭕️Податок на доходи фізичних осіб.⭕️Військовий збір.⭕️Єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. 4. На кого не поширюються зміниЮридичні особи продовжують подавати Об'єднану звітність щомісяця. Для них порядок залишається незмінним. Зберігайте собі й діліться зі знайомими. Підписатися на Times of Ukraine
👁 6,100 25-12-07 07:30
❗️Покровський фронт тримається на найкращих воїнах … та іхніх життях.. Ворог так давить по опорному рубежу, що хлопці використовують надлюдські зусилля, аби його не пустити далі.Там немає часу відступати! Там навіть дихати можна тільки між вибухами.🔥 На евакуацію поранених прилетів дрон — удар був таким, що автівку розірвало. Разом із машиною розірвалися секунди, які вирішували: доживе хлопець чи розтечеться кров’ю по чорній землі.Евакуація стала ще однією мішенню!Збір від МБФ "D.O.C"Один із підрозділів ГУР просить про допомогу, бо без еваків — ховатимуть тих, хто ще міг повернутися до рідних.Потрібно 950 000 грн, щоб Донецький напрямок повертав живих українців та мертву русню, а не навпаки! 30, 60, 90 гривень — це не гроші.Це ті самі секунди, за які медик встигає затиснути артерію.Це той самий метр дороги, який вириває людину з рук смерті.❤️ Донат —- Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/98qFxGd5jj- Приват24: https://www.privat24.ua/send/1m7cw- Волонтерська Карта: 5168745183170726- PayPal: [email protected] Крипта: https://cfdoc.org/donate#crypto💔 Це не метафора. Це те, що вже грюкає в наші власні двері.Війна знову сунеться ближче!