Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - The Elder Scrolls 🇺🇦
Añadido 14 jul. 2024

The Elder Scrolls 🇺🇦

@tes_ua
Número de suscriptores: 1 453
Fotos: 2,710
Videos: 136
Enlaces: 1,190
Descripción:
Найбільша українська спільнота The Elder Scrolls Контакт: @SkyrimCourier_bot Забустити канал: t.me/boost/tes_ua Наші проєкти: @skyvoice_ua - озвучення Skyrim Друзі: @skyrim_skriny elderscrolls.fandom.com/uk - в процесі Навігація: t.me/tes_ua/3
Fuente

The Elder Scrolls 🇺🇦 | фауна #скайримСпоконвіку в нордських казках згадуються сніжні кити — в...

Logotipo de la comunidad de telegram - The Elder Scrolls 🇺🇦 The Elder Scrolls 🇺🇦 @tes_ua
380 Vistas/Alcance 2026-05-19 13:50 Mensaje №3241
#фауна #скайримСпоконвіку в нордських казках згадуються сніжні кити — велетенські істоти, що ширяють між засніженими вершинами Скайриму, співаючи магічні пісні.Колись норди полювали на них: найвправніші скелелази долали крижані урвища, підіймаючись на вершини гір. Видобуте м’ясо й жир ішло на їжу, а рідини — на фарби та ароматні есенції. Але полювання припинилось: з дихала китів розповсюджувався так званий "радісний сніг", який повертав мисливців "до стану дитячої радості".Чому ж у Четверту Еру ми не бачимо сніжних китів? Деякі вчені вважають, що казки про сніжних китів — метафора переходу душ із Нірна в Етеріус. Інші припускають, що вони давно вимерли. Існує навіть фанатська думка, що ми їх не бачимо в 4Е 201 через сезонну міграцію, бо в цей час вони перебувають на Атморі.Зважаючи на казки про "піщаних китів" Ельсвейру, можливо, кити були просто галюцинаціями, які виникають під час наркотичних трипів. Або ж це чергова жертва рушія Skyrim, що не зміг відобразити багату фауну.А що думаєте ви?