Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Тернополяни ✙
Añadido 14 jul. 2024

Тернополяни ✙

@ternopoliany_te_ua
Número de suscriptores: 8 426
Fotos: 26,200
Videos: 4,580
Enlaces: 19,400
Descripción:
Тут ви можете поділитися новинами, фото та відео подій з життя Тернополя! Також тут ви можете замовити РЕКЛАМУ! - https://t.me/Ternopoliany_bot
Fuente

Тернополяни ✙ | Сміття замість свята: у Великому Глибочку знову засипали галявину відх...

Logotipo de la comunidad de telegram - Тернополяни ✙ Тернополяни ✙ @ternopoliany_te_ua
1 160 Vistas/Alcance 2026-04-17 18:07 Mensaje №34143
🚯 Сміття замість свята: у Великому Глибочку знову засипали галявину відходамиУ селі Великий Глибочок, що у Білецькій громаді неподалік Тернополя, мешканці вкотре зіткнулися з проблемою стихійного сміттєзвалища.Про ситуацію повідомила у групі «Мій Великий Глибочок» місцева жителька Марія Луців. За її словами, у святковий день люди приїхали в село з гарним настроєм, однак побачене зіпсувало всі емоції.📍 Йдеться про ділянку в кінці вулиці Віднога — на початку вулиці Зарічна, де на галявині знову з’явилися купи сміття.«Мало того, що місцеві часом вивозять сюди сміття і ми його прибираємо, то тепер, схоже, ще й якийсь магазин, бар чи заправка звозить відходи. Порадьте, що робити — самі вже точно прибирати не будемо», — обурюється жінка.Мешканці зазначають, що проблема не нова — сміття тут з’являється регулярно, і раніше його доводилося прибирати власними силами. Однак нині ситуація, ймовірно, загострюється через підвезення відходів сторонніми особами чи підприємствами.⚠️ Люди закликають звернути увагу місцеву владу та відповідні служби, адже самотужки боротися зі стихійним сміттєзвалищем більше не готові.👉 Чи реагуватимуть на проблему у громаді — наразі невідомо.