Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Тернопільоблвідкат
Añadido 14 jul. 2024

Тернопільоблвідкат

@ternopiloblvidkat
Número de suscriptores: 20 765
Fotos: 4,200
Videos: 755
Enlaces: 926
Descripción:
Канал про те куди держустанови зливають наші кошти
Fuente

Тернопільоблвідкат | Королівство мільйонних штрафів 👑Як ми писали раніше, Підволочиська гро...

Logotipo de la comunidad de telegram - Тернопільоблвідкат Тернопільоблвідкат @ternopiloblvidkat
3 740 Vistas/Alcance 2026-06-20 17:58 Mensaje №5509
👑 Королівство мільйонних штрафів 👑Як ми писали раніше, Підволочиська громада продовжує встановлювати рекорди з розбазарювання бюджету. Згадаймо «досягнення», які вже висять на їхньому балансі:👉 4,7 млн грн — стягнення безпосередньо з Підволочиської селищної ради за багаторічні стихійні звалища в селах. 👉484 тис. грн — штраф за хімічне отруєння ґрунтів під цими ж звалищами.⚠️ А ось і свіжий удар: тепер естафету перехопили комунальники. Відповідно до ухвали Господарського суду Тернопільської області від 08.06.2026 (справа № 921/356/26), відкрито нове провадження. Прокуратура в інтересах Державної екологічної інспекції вимагає стягнути з КП «Підволочиське УЖКГ» ще 1 753 462 грн. Причина класична: відшкодування шкоди, заподіяної внаслідок порушення вимог природоохоронного законодавства. У сумі це майже 7 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ збитків для бюджету громади!Чи багато це, чи мало? Це катастрофічно багато. Особливо враховуючи те, що саме зараз у громаді під красивим словом «оптимізація» закривають школи. На освіті та дітях влада економить кожну копійку, розповідаючи про важкі часи та дефіцит коштів. А тим часом 7 мільйонів просто випаровуються через багаторічну безгосподарність, сміттєві звалища та тупе ігнорування законів.Принагідно нагадуємо, що, попри ці рекордні збитки, управлінці Підволочиської громади успішно отримали рекордні зарплати та премії за 2025 рік, про що ми писали раніше.Можливо, керівництву громади варто «оптимізувати» самих себе і піти у відставку?Viber | Facebook | ️Зарядити канал