Fuente
Тернопільоблвідкат | В Одесі рятувальники завершили пошукові роботи. Тривають аварійно-відн...
3 230 Vistas/Alcance
2025-10-02 07:30
Mensaje №2952
В Одесі рятувальники завершили пошукові роботи. Тривають аварійно-відновлювальні заходи. На місці ліквідації наслідків стихійного лиха працює Голова ДСНС Андрій Даник. На понад 60 обʼєктах у місті фахівці ДСНС вже повністю відкачали воду та підготували інфраструктуру для подальшого відновлення. На близько 30 - продовжують працювати. Головне, що впевнилися: жертв стихії більше немає. Загиблих - 10. Понад 380 людей - врятовано. Всі заявки від населення опрацьовані. Найбільші масиви води зібралися у підземних паркінгах. Ліквідація підтоплення у цих приміщеннях - найбільш ускладнена. В роботі майже 130 мотопомп, а також залучили придані сили з інших регіонів. Лише з паркінгів вже відкачали більше 15 тисяч кубометрів води. Щодо укриттів: із 42 затоплених у 40 вже відкачано воду та підготовлено їх до використання. На 2 обʼєктах цивільного захисту роботи ще тривають. Фахова підготовка, наявність необхідної техніки та досвідченість особового складу стали запорукою такого ефективного результату. Великі площі відновлювальних робіт очищені за такий нетривалий проміжок часу - це красномовний показник роботи ДСНС. Також упродовж всієї ночі понад 50 рятувальників працювали у Славутичі на Київщині. Розгорнуто 5 мобільних пунктів незламності ДСНС, обладнаних системами безперебійного звʼязку та пристроями для підзарядки ґаджетів. Підготовлені генератори для підтримки роботи лікарні та інших соціальних установ. Вдячний нашим екстреним службам за цілодобову роботуВистоїмо 🇺🇦