Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Тернопільоблвідкат
Añadido 14 jul. 2024

Тернопільоблвідкат

@ternopiloblvidkat
Número de suscriptores: 20 914
Fotos: 4,200
Videos: 754
Enlaces: 925
Descripción:
Канал про те куди держустанови зливають наші кошти
Fuente

Тернопільоблвідкат | Відпущено. Підполковник Жуков»Із травня минулого року до січня нинішнь...

Logotipo de la comunidad de telegram - Тернопільоблвідкат Тернопільоблвідкат @ternopiloblvidkat
2 510 Vistas/Alcance 2025-09-19 12:49 Mensaje №2876
«Відпущено. Підполковник Жуков»Із травня минулого року до січня нинішнього в Берегівському воєнкоматі на Закарпатті жив, поживав і добра наживав такий собі підполковник Ігор Жуков. Створив собі удільний каганат, де одних людей бусифікували і відправляли в армію, а других… відпускали на всі чотири сторони. 35-річний пройдисвіт «цільовим призначенням» був скерований на цю «теплу посаду», подейкують, за прямою вказівкою одного з київських генералів з генштабу.Орудував у Берегово та околицях із травня 2024 року та січня 2025-го. До служби ставився, як до мачухи, але час для саун і пиятик знаходив. А ще «за дякую» одних військовозобов’язаних наказував відправляти на ВЛК і в навчальні центру, а других, за окремим списком, відпускати на всі чотири сторони. Причому, кажуть, були серед них навіть сезечешники! Але найшла коса на камінь! І «жучару» Жукова «попросили» з посади. Мало того: ДБР та правоохоронці затягують з відкриттям кримінального провадження та проведення необхідних слідчих дій. І доки він ходить на «детектор брехні» та дає свідчення слідчим, за чутками, планує скоро повернутися на свою вотчину. Значить, не всі охочі ще уникнули мобілізації. Значить, у книгах обліку комусь дуже потрібні записи «Відпущено. Підполковник Жуков».За чутками, «берегівський жучара» та його покровителі з Києва вважають, що той вже достатньо «відсидівся» на теплій посаді в рівненському воєнкоматі і мастять лижі, щоб його повернути на Закарпаття на… вищу посаду. Бо «рука» в вищих ешелонах Генштабу все для цього робить. Повернеться чи нарешті сяде або піде на фронт?