Fuente
Тернопільоблвідкат | Мешканці Великої Березовиці та Острова ризикують залишитися без місько...
2 200 Vistas/Alcance
2025-05-26 08:48
Mensaje №2082
Мешканці Великої Березовиці та Острова ризикують залишитися без міського транспортуІз кінця червня мешканці сіл Велика Березовиця та Острів можуть втратити можливість прямого сполучення з Тернополем міським громадським транспортом. Керівництвом Великоберезовицької громади не забезпечено необхідне погодження з обласною військовою адміністрацією та поліцією, а також не укладено договір із Тернопільською міською радою на компенсацію витрат за перевезення.До цього часу маршрути, що обслуговують мешканців громади, функціонували за рахунок бюджету Тернопільської міської територіальної громади. Втім, за новими правилами, з кінця червня міські автобуси курсуватимуть лише до межі міста — до району газопроводу. Подальше транспортне сполучення вже не буде забезпечене без участі громади у фінансуванні.Якщо ж громада й організує альтернативний маршрут — це, найімовірніше, буде лише маршрут до центрального автовокзалу чи автостанції. У такому випадку мешканці змушені будуть здійснювати пересадку та оплачувати проїзд двічі: спершу до Тернополя, а потім — міським транспортом до місця призначення.Незважаючи на критичність ситуації, реакція з боку голови громади наразі відсутня. На тлі транспортної кризи в громаді, Андрій Галайко продовжує користуватися новим службовим автомобілем, придбаним за кошти місцевого бюджету.Мешканці громади вимагають відповідальності та оперативного вирішення проблеми, що безпосередньо впливає на їхню щоденну мобільність та доступ до роботи, навчання й медичних послуг.