Fuente
Реальний Тернопіль | Новини Світло | ️«Буковину» оштрафували на 625 тисяч гривень за підсумками матчу з «Ди...
6 200 Vistas/Alcance
2026-05-06 10:47
Mensaje №23142
⚽️«Буковину» оштрафували на 625 тисяч гривень за підсумками матчу з «Динамо» у ТернополіПівфінал Кубка України між чернівецькою «Буковиною» та київським «Динамо», що відбувся у Тернополі, обернувся для клубів штрафами, особливо для чернівчан.
🟢
200 000 гривень — за повторне недотримання ФК «Буковина» Чернівці вимог Додаткових заходів безпеки для організації та проведення футбольних матчів в Україні в умовах воєнного стану, а саме щодо перевищення максимально допустимої кількості глядачів на стадіоні, 🟢
150 000 гривень — за повторне використання вболівальниками ФК «Буковина» Чернівці піротехнічних засобів 🟢
25 000 гривень — за здійснення вболівальниками скандувань нецензурного, образливого характеру на адресу арбітра матч 🟢
150 000 гривень — за несанкціоновану появу в ігровій зоні сторонніх осіб 🟢
100 000 гривень — за недотримання ФК «Буковина» Чернівці вимог Додаткових заходів безпеки для організації та проведення футбольних матчів в Україні в умовах воєнного стану, а саме щодо залучення стюардів при проведенні матчу.Тож загалом клуб зобов'язали сплатити 625 тисяч гривень.ФК «Динамо» Київ має сплатити 25 000 гривень за повторне використання вболівальниками ФК «Динамо» Київ піротехнічних засобів.
✉️Надіслати новину✅ ПІДПИСАТИСЯ ⤵️