Fuente
Тепла голова | Є речі, які ми так звикли вважати нормою, що навіть не ставимо під сум...
202 Vistas/Alcance
2025-10-16 13:20
Mensaje №235
Є речі, які ми так звикли вважати нормою, що навіть не ставимо під сумнів.Але якщо чесно - вони не про життя, а про виживанняПостійна зайнятість.«Я працюю без вихідних», «зі мною можна домовитись тільки через два тижні»,«я постійно на зв’язку».І всі такі - вау, продуктивність!А всередині порожньо. Це не продуктивність, це втеча від себеСамовдосконалення 24/7.Психолог, марафон, нова практика, ще один курс…Ми зробили ріст модним.Але спокій від цього не настає, бо коли постійно “поправляєш” себе -ти ніби кажеш собі, що все ще не достатньо добраКульт молодості.«Тобі вже 35? Ого, не скажеш» - і це чомусь комплімент.Ми звикли хвалити за вічну молодість,замість того щоб цінувати глибину, досвід і спокій у поглядіГіпернезалежність.«Я все сама», «я сильна».Це не завжди сила - іноді це просто втома, перевдягнена у бронюМи виросли в час, коли втому називають амбіціями,а спокій - стагнацією.Але, може, справжня сила не в тому, щоб витримувати,а в тому, щоб дозволити собі просто жити.Без доведень, без перегонів, без масокБо іноді найкраще, що можна зробити для себе - це просто зварити каву, відкласти телефон і трохи побутиЗ теплом - Тепла голова 🤍