Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Технократи 🇺🇦
Añadido 06 ene. 2025

Технократи 🇺🇦

@tehnokratu
Número de suscriptores: 47
Fotos: 89
Videos: 12
Enlaces: 120
Descripción:
На час війни - блог з особистими думками автора.
Fuente

Технократи 🇺🇦 | Зеленський висунув ультиматум Лукашенко з приводу військової техніки, ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Технократи 🇺🇦 Технократи 🇺🇦 @tehnokratu
16 Vistas/Alcance 2026-06-21 17:16 Mensaje №385
Зеленський висунув ультиматум Лукашенко з приводу військової техніки, яка стоїть у Білорусі на кордоні та допомагає росії наносити удари по Україні. Він дав тиждень на те, щоб цю техніку прибрали. Чи зробить це Лукашенко? Думаю, що ні. Не зважаючи на його чуйку стосовно політичної ситуації і те, що він завжди намагається перейти на сторону того, хто зараз перемагає.Тому що він фактично повністю втратив зараз здатність приймати важливі рішення в своїй країні-грубернії. І в першу чергу це стосується військової сфери.Білорусь була тихою гаванню, у якій російські військові могли проходити навчання, лікуватися і де спокійно можна було розташовувати військову техніку. Близкість цієї теорії до Києва була також дуже важлива. Таким чином рф було вигідніше мати цю територію, яка начебто зберігала нейтралітет, ніж заводити її офіційно у війну, отримавши деяку кількість "тимчасово живого м'яса".Але ультиматум Зеленського міняє ситуацію. Що можна очікувати далі з найбільшою вірогідністю? Лукашенко може проголосити якісь речі, начебто техніку прибрали чи що її немає і ніколи не було взагалі. Але прибирати масово її ніхто не буде.Не думаю, що цей ультиматум робили тільки для того, щоб налякати.Тож до кінця наступного тижня Україна завдасть удару по військовій техніці росіян, яка знаходиться на території Білорусі. Після цього, скоріш за все, Лукашенко скаже, що буде допомагати росії. І, скоріш за все, показово передадуть декілька тисяч білорусів у війну на боці рф.Але що буде далі? Чи справді більшість білорусів хочуть війни з Україною? Думаю ні. Чи сподобаються їм постійні атаки дронів? Теж думаю, відповідь "ні".А враховуючи, що Білорусь ще пам'ятає свою незалежність від рф, вірогідно, ми отримаємо в середині ворога хоч і відносно невеликий, але осередок спротиву. Почнуть підійматися питання про незалежність Білорусі.А також ми відсунемо ворога подалі від Києва, адже він вже не зможе спокійно перебувати там де міг попередні роки.Таким чином ми ще більше послабимо позиції ворога.