Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Тактикульна Бургерна
Añadido 06 dic. 2025

Тактикульна Бургерна

@tacticool_burger
Número de suscriptores: 7 865
Fotos: 3,540
Videos: 827
Enlaces: 1,010
Descripción:
Тактикульна забігайлівка ізраїльського добровольця. Підтримати канал: https://send.monobank.ua/jar/9tEVhLX8yr Мерч: https://t.me/tacticool_burger_merch Інст: https://www.instagram.com/tacticool_burger/ 5375411214219755
Fuente

Тактикульна Бургерна | Після втрати Сіверська зняли комбригів 54 і 10. І я зараз не кажу що ї...

Logotipo de la comunidad de telegram - Тактикульна Бургерна Тактикульна Бургерна @tacticool_burger
1 700 Vistas/Alcance 2025-12-27 18:13 Mensaje №4504
Після втрати Сіверська зняли комбригів 54 і 10. І я зараз не кажу що їх немає за що зняти. Але я дійсно, чесно не розумію. Чому в нашій армії можна давати фейкові доповіді про те що в тебе є люди на позиції, хоча це не так, але в тебе барс на кокарді і все буде заєбісь, ти будеш красава, і на хайпі танцюватимеш під золото Карпат. А командири підрозділів які більше 3 років, дуже обмеженими силами, без підкріплень і посилень, навпаки з послабленнями утримували українське місто, і не утримали бо просто закінчились одразу знімаються з посад? Не 54 і 10 винні в здачі Сіверська. Винні ті хто звикли що Сіверськ стоїть, а значить посилень там не треба. Винні ті хто визначав приорітети комплектації підрозділів у користь штурмовиків в той час коли в нас не вистачає людей оборонятись. Винні ті хто просто забив хуй на гарнізон Сіверська навіть не розуміючи сакральну важливість цього міста. Але точно винні не 54 і 10. Для мене назавжди буде честю те що ми разом боронили це місто. Я знаю яку ціну ми всі заплатили за те що Сіверськ весь цей час стояв. І ці бригади - герої. Слава 54 Окремій Механізованій Бригаді імені гетьмана Івана Мазепи !Слава 10 Окремій Гірсько-Штурмовій Бригаді "Едельвейс"!Вічна пам'ять полеглим оборонцям Сіверська!На фото: Околиці Сіверська позиція "СТО" (вона ж В'єтнам, вона ж Вонючій Угол). Березень 2025.