Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Sytnykinfo
Añadido 14 jul. 2024

Sytnykinfo

@sytnykinfo
Número de suscriptores: 3 609
Fotos: 3,780
Videos: 3,120
Enlaces: 4,420
Descripción:
Дайджест цікавих публікацій.

👥 Número de suscriptores

3 609
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -4
Promedio/Mes:: -12

👁️ Vistas promedio por mensaje

1 156
Promedio/Día:: 1,020
Promedio/Tiempo:: 1,357
ERR: 32.03%

📊 Mensajes por Día

3.8
Último día: 3
Promedio semanal: 3.6
Promedio por día: 3.8

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 1,020 26-03-05 09:50
5 березня 2019 року:З параграфу 2-го: «Необхідно, щоби війни, по можливості, не приносили територіальні вигоди: це перенесе війну на економічний ґрунт, в якому нації, завдяки нашій допомозі, відчують силу нашого домінування, а такий стан речей віддасть обидві ворогуючі сторони в розпорядження нашої інтернаціональної агентури, котра має мільйони очей, чиї погляди не перекриті жодними кордонами. Тоді наше міжнародне право зітре національне право, й буде керувати народами так, як цивільне право держав керує стосунками громадян між собою.Менеджери, яких ми обиратимемо з публічних осіб, в залежності від їхніх рабських задатків, не будуть особами підготовленими для управління, й тому вони легко стануть пішаками у нашій грі, маріонетками в руках наших вчених і геніальних радників-спеціалістів, вихованих з раннього дитинства для управління справами всього світу…Нехай для них найголовнішим буде те, що вважатиметься науковим і теоретично обгрунтованим. З цією метою ми постійно, за допомогою ЗМІ, плекатимемо сліпу до нас довіру. Національна нтеліґенція буде хизуватися насадженим знанням і, без логічної його перевірки, втілюватиме на практиці отримані наукові дані, скомбіновані нашими агентами з метою формування світогляду в потрібному для нас керунку.Нам необхідно рахуватися з сучасними думками, характерами, тенденціями розвитку народів, аби не робити промахів ні в політиці, ні в адмініструванні. Перемога нашої системи, частини механізму якої можна розміщувати порізно, залежно від темпераменту народів, які нам зустрічаються на шляху, не матиме успіху, якщо практичне її застосування не буде базуватися на підсумках минулого у зв’язку з сьогоденням.В руках сучасних держав знаходиться велика сила, котра приводить у рух людські думки – це засоби масової інформації (ЗМІ). Роль ЗМІ – вказувати начебто необхідні потреби, передавати скарги народу, виражати та створювати невдоволення. В ЗМІ втілюється торжество вільного слова. Але держави не змогли скористатися цією силою і вона опинилася в наших руках. Завдяки цій силі ми досягли впливу, дякуючи їй ми забрали в свої руки золото, незважаючи на те, що нам його доводилося зачерпати з потоків крові та сліз…». Сьогодні гібридні війни є світоглядно-ідеологічно-фінансовим міксом. Чому так, написав ще у 2014 році, виходячи з коцепції 7 рівнів війни, до якої неодноразово звертався у своїх дописах. Перемога на вищих рівнях не потребує втручання на нижчих - здеградоване й зомбоване стадо знищуватиме себе самостійно і добровільно. А коли хтось почне про щось здогадуватися (як Лісник) - його або фізично ліквідують, або зацькують, як посібника ворога… Міжнародне право вже замінили на право ЗМІ. Всі урядові структури просякнуті «радниками» і «консультантами». Армія грантожерів обслуговує неприродні тренди в інтересах корпорацій. Хибнокомпетентні депутати та урядовці сліпо виконують рекомендації «кураторів», не забуваючи красти з бюджету в межах дозволеного. Межі контролюватимуть створені на вимогу «зарубіжних партнерів» так звані антикорупційні органи, в яких нині йде боротьба між впливами місцевого олігархату та міжнародного. Міжнародний неминуче переможе. Всілякі збіговиська «національних авторитетів» розповсюджують Хуцпу, вважаючи, що вони доносять істину до свого народу… Ось так і живемо. І мислимо в площині «за кого голосувати». Ну-ну, смажений півень уже стрепенувся і скоро клюне…
👁 1,100 26-02-26 12:07
Шахраї з #monobank чи грошожуйка? Або як мене кинули на 2000 грн. 10 лютого 2026 року, кілька хвилин по 13-й годині вирішив поповнити картковий рахунок #monobank у терміналі при вході у торговий центр "Шувар". Керуючись інструкцією з екрану, дочекавшись своєї ідентифікації (ПІБ висвітлило на екрані) вніс 2000 грн двома купюрами. Піднявши знову очі на екран помітив, що він чомусь повернувся до початкового етапу, тобто пропонував мені заповнювати все по-новій. Зрозумівши, що щось не те, зателефонував у службу підтримки. Працівник служби підтримки, чи ще там чогось, вислухавши проблему, заспокоїв: мабуть відбувся збій - від'єднання від Інтернету - тож упродовж 15 хв кошти мають бути зараховані, ну, максимум упродовж доби. Чемно прочекавши добу, зателефонував знову. Цього разу інший працівник пояснив, що ніц не вийшло, тож доведеться чекати інкасації терміналу, що може максимум тривати місяць. Варіантів нема, тре чекати - чи зійдеться каса, чи ні. Тож 11 лютого отримав смс: Вже шукаємо ваші кошти. Маємо впоратися до 13.03.2026 Номер заявки — 11296 Впоралися. Вчора, 25 92.2026 отримав наступне повідомлення: "Ой, не бачимо коштів в терміналі, які хочете повернути. Про всяк випадок залишаємо наш номер: 0800 204 204" Ну, "ой" -то ше не "йой", телефоную. Очікувано - після того "ой" - черговий працівник мені повідомляє, що при інкасації моїх коштів не виявлено - у них всьо ся сходить. Відтак, є три варіанти: 1) мої кошти, знаючи про "необліковані" 2000 грн, банально поцупили при інкасації. 2) я шахрай або все видумав і ніяких коштів не вносив. 3) їх з'їла "грошожуйка". Запитав працівника #monobank , чи не здається йому, що мої кошти банально хтось присвоїв? На що отримав (теж очікувану) відповідь: працівники того зробити не могли, бо їх контролює служба безпеки банку. Аргумент жилізовий, аж "йой" - не попреш. Оскільки шахраєм себе не вважаю і галюцинаціями не страждаю, а сумніватися у чесності та професійності працівників #monobank не маю жодного права (і можливостей), то залишається 3-й варіант - "грошожуйка". А ви як думаєте?
👁 1,100 26-02-25 13:36
Прекрасні та позитивні новини прут з усіх сторін.У Харкові хлоп став бабою, себто офіційно змінив свій той-во-во, гендер, на жіночий, аби го не мобілізувало ТЦК. Міграційна служба видала му, себто їй, нового пашпòрта, де в графі стать офіційно вказано "Жіноча". Після того баба з яйцями звернулася до ТЦК з вимогою виключити його, себто її, з військового обліку. ТЦК ся впирав, мовляв - без рішення ВЛК він ся залишає хлопом і має йти до війська. Тоді воно подало на ТЦК до суду.Найгуманніший Харківський суд визнав рішення ТЦК незаконним і зобов'язав - виключити вже офіційно її з військового обліку та реєстру "Оберіг", оскільки жінки служат у нас, поки що, тілько добровільно.Видите, як си фест хоче, то завше знайде си на спосіб як той казав. Певно скоро містами зобачимо купу бородатих бабів у міні платтячках і на високих обцасах. Навіть ноги можуть бути волосаті - головне аби документ був. І найголовніше - отакі фраєри, як на знимці, шо волочут ухилянтів за ноги просто з хати, стулят си писки, бо у нас демократія, а гендер - то наше святе. А на святе навіть героям і ТЦК зазіхати не вільно.
👁 822 26-02-22 06:47
Олег Купрієнко:Мовне питання вирішується просто. Відкрийте всім російськомовним кордони - щоб вони не заважали перемагати Москву! Інакше Україна загине. Бо державний ресурс - витікає в тріщини розділеного суспільства, а це самогубство в умовах війни. Відкрийте кордони російськомовним і побачите - 90% україномовних перейдуть на російську. Приховані агенти Кремля розкриють свою легенду "Потужність"!Їх батьки жили в СРСР мовчки, що україномовні, що російськомовні, ходили в жовтенята й піонери УРСР, далі прийняли бурята Ахмєтова, Сирського, кгбшніка По і Зе... Все життя на якогось окупанта працювали. Путін нагородив Ківалова за розвиток російської культури в Україні і україномовні зробили Ківалова своїм ректором, якому Залужний писав писульки по філософії, сидячи в стрипклубі, під час провального контрнаступу солдат на російського м'ясника Герасімова, якого командувач ЗСУ вважав своїм кумиром. Прийняли? Не проблема!4млн. прямих інформаторів КДБ мало УРСР. Перейдуть на російську за тиждень дітки мовних патрулів, лиш підмаж валютою, при перетині кордону. А ви думаєте звідки виріс лишай ТЦК й мафії в елітах? З Радянської окупаційної армії, де служили всі батьки нинішніх "патріотів", з КДБ, стукачів і ОПГ створених спецслужбами Сталіна. Як і західна митниця, до речі, на якій незламники сьогодні відмивають мільйони, організувавши черговий гулаг (російський!). Мовні патрулі створила теж Росія - "гаварі па русскі" - класика російського забулдиги.Ті хто хотів - уже поліг під командуванням ЗСУ (Залужний Сирський Умєров), решта не про окопи. Он скільки україномовних соросят у казармах Канади. Волонтери. Волину труть.Бо тут питання не мови, а наявності соціального кретинізму, який легко перевірити. Мова просто інструмент, що змінюється кожні 300 років, нічого в ній священного і абсолютного нема.Постанова Кабміну - "Всі російськомовні, як агенти Кремля, видворяються з України. Україномовні лишаються для мобілізації до ЗСУ, повертаються з-за кордону, а російськомовні вояки демобілізуються, адже вони - "шпигуни всередині армії, які її руйнували" (згідно Теореми Незламності).Тоді ж за тиждень 90% населення України - перейде на російську, прямо на кордоні з Польшею й Румунією, без жодних полемік. Бо ніякої любові до цієї жорстокої України в людей насправді Нема, як і до Росії! Вони століттями мали виживати в тому гної, зробившись звичайними рабами - царя Миколи, Лєніна, Пінчука... назва байдуже!Лєрмонтова цитуватимуть при перетині кордону, аж гай румунський шумітиме - "Скажика дядя вєдь нє даром, Москва соженная пожаром - Французу отдана!". Звучить потужно!Думаєте пропозиція абсурдна? Ні. Абсурд це переслідувати людей за їх мову. Якою б вона не була.
👁 1,390 26-02-19 09:55
Поки Пурім ся невпинно наближає, а з ним імовірність Великої Війни, себто гарячої фази Третьої світової, котра вже триває, як публічно оголосив ваш покірний слкга, а за ним тодійший Папа, ще у 2013 році, хочу повісти два слова: ВСЕ і ВСІ (теми ЗМІ, дискурси на ріжних міжнародних збіговиськах дегенератів, спортсмени з шоломами, говорящі голови з екранів, топ-політики, проплачені блохери тощо) - гімна, перепрошую, варті. Це величезна димова завіса, яка не має нич спільного ні з вашими потребами, ні зі щасливим майбутнім ваших дітей та онуків, ні з майбутнім України. Кожен, хто з'являється на екранах ваших телєвізорів чи смартфонів - у 99% - то кимось проплачена говоряща дупа. І рече ця дупа не те, що направду важливо, а те, чим вам потрібно засрати, перепрошую, мізки, аби не зрозумілись'те, що направду ся діє. Всі ці говорящі голови (дупи) з екранів - то нинішні та майбутні депутани, (а) моральні авторитети, "совіть нації", а насправді - цинічні заробітчани, без- і корисні ідійоти, моральні потвори та креатури і клієнти ріжних "епштейнів". Чим раніше ви це зрозумієте - тим більше шансів на порятунок. Але біда в тому, що все зайшло занадто далеко, а за гріх невігластва таки доведеться розплачуватися. Амінь.
👁 1,280 26-02-18 12:56
MeDa Rish (Фейсбук):Чим більше розумієш - тим менше хочеться щось писати. Вчергове думаєш чи варто? Чи це має якусь силу, чи допомагає комусь отримати підтвердження власних здогадок, чи змушує когось задуматись...Іноді хтось запитує: а що дасть це знання? Воно щось змінить? Хіба знаючи 5 років тому, припускаючи можливі події, озвучуючи їх, це щось змінило? Хтось почув? Так і зараз... Молодик #17лютого, посилений Сонячним затемненням, відкриває новий етап розвитку подій в Україні. Повідомлення про перемовну групу, яка розділилася на два табори дуже точно підкреслює те, що показує зріз карти в день Новолуння. Протистояння між кланами за ресурси, інвестиції і захід нових заінтересованих гравців на територію. Гадаєте вони не можуть домовитись на яких умовах і як припинити? Ні! Вони не можуть домовитись як поділити і хто чим буде володіти. Опозиція точки Новолуння до натальних Меркурія, Юпітера і Венери, участь в Затемненні, а по факту в новому витку подій іноземних інвесторів, які не можуть між собою домовитись про кордонии своїх володінь, а не 91. Вони хочуть чіткої демаркації того, що належатиме їм. Брити, як завжди, розуміючи, що тонуть, нічого не вкладають, лише воду каламутять і прагнуть на дно з собою затягнути всіх....
👁 969 26-02-17 08:39
Вітаю своїх в'єтнамських друзів, а також тих, хто нині святкує чергове коло за "східним" квлендарем! А для любителів гороскопів та астрології трішки порад і застережень.Рік Вогняного (Червоного) Коня офіційно стартував 17 лютого 2026 і триватиме до 5 лютого 2027. Енергія року дуже потужна, динамічна і трохи "некерована" — як дикий кінь, що вирвався на волю.Загальна атмосфера 2026-го:Стрімкі зміни — все рухається швидко, рішення приймаються миттєво.Вогонь + Кінь = пристрасть, амбіції, бунт проти обмежень, прагнення свободи.Багато можливостей, але й ризиків: вигорання, конфлікти, несподівані повороти.Тренди року — прориви через сміливість, незалежність, креативність і "не сидіти на місці".Сфери, що "горять" найяскравіше: технології, енергетика, мистецтво, мода, кулінарія, реклама, подорожі, все, що пов'язано з рухом і видимістю.Для тих, хто готовий діяти швидко і не боїться ризикувати — рік може стати одним із найяскравіших у житті. Для любителів стабільності та спокою — випробування на міцність.Найкращі прогнози року для:Тигра — потужний союз з Конем, прориви в кар'єрі та коханні.Собаки — дуже гармонійний рік, удача в грошах і стосунках.Вівці/Кози — творчість і фінанси на висоті.Коня, само собою — подвійна енергія, або супер-успіх, або сильна турбулентність (залежить від того, наскільки керованим буде "вогонь").Інші знаки теж матимуть шанси, але з більшими зусиллями, наприклад, Дракон, Змія, Щур і Бик можуть відчувати більше напруги.Коротко поради на рік Вогняного КоняНе сиди на місці - рух - то твоя сила.Керуй гнівом і імпульсами (вогонь легко перегоряє).Пильнуй серце і судини — рік "гарячий".Червоний, помаранчевий, фіолетовий - кольори-талісмани.***Але, найважливіше - будь собою, відчувай ритми Природи, пам'ятай, що на все Божа Воля, але ми є сотворцями реальності.
👁 1,170 26-02-14 14:06
До цього тексту дивитися допис вище 🔝***«Коли ви зараз розказуєте, що «ми все проєбали», я згадую черги на Житомирській трасі. Коли ви розказуєте, як вас пакує ТЦК, я тихо тішуся, бо бинтував пацанів, яких ви не хотіли мінять, і молився, щоб вони лишились живі. Коли зараз ви звинувачуєте кого-завгодно в здачі територій, я хочу спитать, чи є у вас військовий квиток та УБД, і здебільшого, хочу плюнуть вам в ситу і налякану харю, спухлу від попоєк на кухні, з якою ви пиздите, які всі хуйові. Коли ви жалієтесь, що «єбать, літають шахеди, це ахуєть, як страшно», я згадую, як мене дві години крили мінометом, а я просто сцяв кудись в сторону з маленької ямки, бо не міг підняти голови, і мені трохи байдуже було на чистоту форми.  Коли вам трудно, бо ви зневірились, ви думаєте за всяку хуйню, я згадую як під@ар убивав наших пацанів пострілами в голову, коли вони здались.Отож. Не ми. Ви. Ви, сука, все проєбали. Все пройобуєте. Я - стою до останнього. Хай мене не буде. Я не побачу, як ідіоти, які вважають, що їм всі і все должні, устраюють тут девʼяності. Я, скоріше за все, не знатиму, як ростуть на чужині десь мої діти. Я сподіваюсь, ніколи не дізнатися що інші під@ари припишуть до ветеранства гордість за СЗЧ та райдужну тряпку. Бо я воював не за це. І не за вас. І не за гроші. І не за щось, що вашій тупій голові треба придумати. У мене немає коректних слів чи закликів. Просто тому, що я відповідаю тільки за себе. І мені за себе не соромно. А тільки огидно жити в країні піздаболів. Не через те, що твої співвітчизники такі. А через те, що найкращі, які стояли опліч, через вас, мразін, поклали свої світлі голови.» - ©Макс Прокопенко
👁 1,340 26-02-12 16:44
Чим далі - тим більше прекрасних новин! В Україні можуть заборонити російську та російськомовну літературу, — повіла міністерка культури Бережна.Я пропоную ше заборонити англійську, бо нею меле ріжні бздури Трамп. Можна й німецьку - там ті фріци з АДН - правдиві фошисти. Китайську та білоруську - однозначно. Вкупі з корейською і перською. Ага, забув за мадярів - то терміново, і мовного того, як його, омбудсмена, ну, себто контрольора, - в кажде мадярське село! Ше треба ся розібратися з країнами ШОС і БРІКС, і з европейцями, шо купуют московську нафту та газ. Не просто заборонити продавати ворожу літературу, як то зробили ві Львові на книжковій барахолці біля пам'ятника Федорову, а привселюдно спалювати, можна у пунктах незламності. Щоденники Тараса Шевченка, вкупі з Гоголем - туди ж. Міндіча, Цукермана та інших - терміново судити за запаскудження щиро української корупції мовою ворога! Солдатів, які у ЗСУ пашталакають московською - на передок, негайно - змивати ганьбу кров'ю. Вже, бігом, закрити всі москвороті ютуб-канали, а їх журналістів, вкупі з ріжними експердами, такими як ваш покірний слуга, помістити у Миротворець. А, перепрошую, я вже там є, ну, хіба, повторно. Бо на тлі переговорів з московитами - то є фест важно! Аби вони напудили у сподні зі страху та розпачу й погодилися на наш Мирний план і План Перемоги. Трохи не гарно виглядає з русскоговорящімі в биту 5-6 топ-менегерами, які вкупі з нашим Презесом мужньо боронять країну від москворотої орди, але то дрібниця, бо в каждім правилу муси бути виняток.
👁 1,220 26-02-12 07:49
Петро Гусак:Для тих, хто в темі:І.Танак - людиноненависницька ідеологія. Те, що міститься в Талмуді і Танії стосовно gojim, є лише експлікацією і поглибленням того, що вже міститься в Танаку*: для винищень, ґеноцидів, обернень в рабство інших народів, захоплення світової політичної, економічної, фінансової системи і "островів Епштейна" (а їх, на жаль, не один - виявлення тільки починаються) Талмуду і Танії могло б і не існувати: вистачить самого Танаку.ІІ.В писаннях, зібраних під назвою "Новий Завіт" ("Kaine Diatheke") містяться:- Palaiokeimena - "старі тексти": цитування Танаку, посилання на тексти Танаку, експлікація, обговорення текстів Танаку, побудова теології з використанням текстів Танаку;- Kainokeimena - "нові тексти": розповіді про життя і діяння Ісуса Христа і Його учнів, притчі, повчання, які змістовно не пов'язані з текстами Танаку.Для християн тільки kainokeimena - "нові тексти" - мають значення: боpalaiokeimena це "сови на глобусі" і "слони за вуха": натягнуті, висмикнуті з контексту, переінтерпретовані, цитовані з помилками, перекручені, деколи - просто вигадані. Але й там, де вони цитовані коректно: через використання грецького тексту Септуагінти і перекладів на інші мови згладжується і стає непомітним стосування позитивних змістів суто до євреїв і зовсім іншої моралі - до gojim.ІІІ.- "Прообразів" і "типології" не існує: це натяжки і свавільні переінтерпретації.___* Про подвійну мораль Танаку - див. відео https://youtu.be/VBY76l6VkXY?si=Br2N8n7IQ9EL0kHR