👁 5,400
26-01-16 09:17
🤔 В Україні не залишилось жодної електростанції, яку б не атакував ворог, — ШмигальНайскладніша ситуація наразі в Києві, на Одещині та у прифронтових громадах, повідомив міністр енергетики. На тлі постійних ударів по енергосистемі уряд пояснив низку рішень та окреслив поточну ситуацію з безпекою й ресурсами:▪️Під час комендантської години дозволено пересуватися без спеціальних перепусток і користуватися транспортом, якщо потрібно дістатися до пунктів незламності або обігріву.▪️Поліція збільшує кількість патрулів для підтримання громадського порядку та надання допомоги населенню.▪️Запаси дизелю та бензину перебувають під контролем — їх вистачить щонайменше на 20 днів, імпорт триває.▪️Газові резерви, за словами Шмигаля, достатні. Обмеження для населення не застосовуються.▪️Ціни на пальне залишаються ринковими й можуть коливатися залежно від ситуації на ринку, водночас держава має достатні обсяги пального для цивільних і військових потреб.⚡Актуальні графіки на каналі – https://t.me/svitloter/