Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Світло
Añadido 14 jul. 2024

Світло

@svitloapp
Número de suscriptores: 15 574
Fotos: 3
Videos: 12
Enlaces: 15
Descripción:
Мобільний застосунок для відстеження графіків відключень електроенергії. 📮 Cпівпраця — @svitlo_collaboration_bot 👋 Підтримати проєкт — @svitlo_funding https://base.monobank.ua/289Eyze9iYFb4Y

👥 Número de suscriptores

15 574
Promedio/Día:: -19
Promedio/Tiempo:: -104
Promedio/Mes:: -459

📊 Mensajes por Día

0.1
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0.1

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 25,400 26-01-16 06:41
У зв’язку із масованими атаками російської федерації в українській енергетиці діє режим надзвичайної ситуації. Це необхідно передусім для максимальної скоординованості дій усіх служб в столиці, в регіонах та громадах.На мене як на Першого віцепрем’єр-міністра — Міністра енергетики покладені повноваження керівника робіт з ліквідації її наслідків. Маємо низку завдань, визначених спільно на Уряді.🔹 Передусім посилюємо роботу Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в енергетиці та Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в електроенергетичних системах міста Києва та Київської області. Перші засідання обох штабів уже проведено.🔹 Змінюємо правила пересування громадян на вулиці в комендантську годину. Люди зможуть вільно пересуватися для того, щоб дістатися «Пунктів незламності», зокрема й вночі.🔹 Рекомендуємо НКРЕКП у найкоротший строк переглянути і максимально спростити підключення резервного енергетичного обладнання до мереж. Розгляд та погодження проєкту за 2 дні. Отримання технічних умов — 2 дні. Обстеження та опломбування вузла обліку також за 2 дні. 🔹 Перерозподіляємо резервне обладнання між регіонами, враховуючи критичність потреб для об’єктів життєзабезпечення.🔹 Державні компанії, насамперед «Укрзалізниця» і НАК «Нафтогаз» повинні терміново забезпечити закупівлю імпортованої електричної енергії протягом ОЗП 2025/26 року в обсязі не менше 50% від загального споживання.Наше завдання — скоординована й ефективна робота для якнайшвидшої стабілізації ситуації в енергосистемі, зокрема, у місті Києві.