Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - svet_kyev
Añadido 06 dic. 2025

svet_kyev

@svet_kyev
Número de suscriptores: 6
Fotos: 1,200
Videos: 131
Enlaces: 2,510
Descripción:
Канал продається пиши - @reklama_ukraina_kiev
Fuente

svet_kyev | Пам’ятаєте виступ Валерія Залужного на 1+1, який ще 3 лютого з посмішк...

Logotipo de la comunidad de telegram - Світло Київ | Графіки svet_kyev @svet_kyev
14 000 Vistas/Alcance 2025-12-19 15:41 Mensaje №3048
Пам’ятаєте виступ Валерія Залужного на 1+1, який ще 3 лютого з посмішкою пояснював, що хоч росіяни й накопичують війська, але це, мовляв, «лише залякування», і війни не буде? А ще заспокоював мешканців прикордонних областей: не хвилюйтесь, усе під контролем, не піддавайтесь паніці.Ну так, всього за кілька тижнів після цього «заспокоєння» ракети полетіли, танки пішли, прикордонні регіони отримали «війни не буде» у вигляді колон, що пруть через кордон. Виходить, «геніальний стратег» не такий уже й геніальний. Він бачив накопичення ворожих сил, але голосно говорив, що це просто шоу. А люди вірили головкому на слово, думали, що той захистить, що Чонгар на замку, що це лише шантаж і «переговорний тиск». А виявилось, що нам всім відверто брехали, і за цю брехню ми заплатили дуже велику ціну.Тому коли сьогодні нам малюють із Залужного ікону: мудрий стратег, безпомилковий командир, легенда – треба розуміти, що це вже пішли політичні ігрища, де людям знову намагаються вимити мізки й нав’язати чергового «рятівника», який прилетить з Лондона й магічно все вирішить. Хоча, якщо подивитись чесно, саме такі «рятівники» спочатку заспокоювали країну перед ударом, а тепер повертаються в політику в ролі месій, ніби це не їхні помилки ми досі відгрібаємо на фронті.ІНТЕГРАТОР Новин