Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Свеса△INFО
Añadido 06 ene. 2025

Свеса△INFО

@svessainfo
Número de suscriptores: 10 649
Fotos: 1,590
Videos: 419
Enlaces: 17,500
Descripción:
Новини та попередження для мешканців півночі Сумщини. Тільки перевірена інформація від надійних джерел. Для питань чи співпраці: @svessa_administration_bot Запросити: https://t.me/+Krr4ACqEN40yOWYy Чат-обговорення: https://t.me/+bQgyzFzL2udkYTY6
Fuente

Свеса△INFО | ️Із цивільними в Сопичі втратили зв’язок: що відбувається на кордоні з...

Logotipo de la comunidad de telegram - Свеса△INFО Свеса△INFО @svessainfo
3 510 Vistas/Alcance 2026-03-05 20:58 Mensaje №26150
❗️Із цивільними в Сопичі втратили зв’язок: що відбувається на кордоні з росією у Есманьській громаді? Міноборони рф чи не щодня у січні-лютому заявляло про нові ніби-то окуповані села на півночі Сумщини. «Захопленими» ворог назвав, зокрема, села Харківка, Комарівка, Бобилівка, Сидорівка, що на кордоні, повідомляє Кордон МедіаЩодо села Комарівка, рух російських військ там розпочався наприкінці грудня, приблизно в ті самі дні, що й у напрямку Грабовського. Ворог діяв за схожою тактикою: протягом кількох днів малі штурмові групи заходили на територію села, ховаючись у будинках та підвалах. Водночас, за інформацією наших джерел, на той момент цивільних у Комарівці вже не було — на відміну від ситуації в Грабовському.Зараз на цьому напрямку в Есманьській громаді ворог продовжує активні дії. Є спроби заходу не лише в Комарівці, а й у селах Харківка, Сидорівка, Бобилівка, Сопич. Там малі піхотні групи російських військових намагаються інфільтруватися. Підрозділи оборони виявляють такі групи і знищують, — начальник відділення комунікації УВ «Північ» Вадим Мисник. Що таке інфільтрація? Це умовно коли противник заходить в село, ховається десь в хаті чи підвалі і сидить там, не ведучи вогню чи ще якихось активних дій. Але саме тому, що армійці не проявляються, їх складніше вираховувати і знищувати.Інфільтруватися у села, де немає цивільних, це по суті шлях в один кінець. Але випадок проникнення ворога був зафіксований і в селі Сопич, де за інформацією голови громади, ще лишається 19 місцевих. Остання інформація, якою ми володіли, це було в Сопичі 19 людей. Усі вони написали відмову від евакуації. І, на жаль, зв’язок з ними нині втрачений, - Сергій Мінаков голова Есманьської громади. Це велика небезпека - залишатися в населених пунктах, які безпосередньо на кордоні, підтверджують і в УВ «Північ». Наявність цивільного населення в таких територіях дуже ускладнює виконання бойових завдань Силам оборони. російські військові можуть на прикордонні, де є цивільні, перевдягатися під місцеве населення і залишатися там. Водночас ці армійці не ведуть якихось активних дій, а намагаються навпаки асимілюватися з місцевими та використовують їх як живий щит, - Вадим Мисник. На даний момент якихось різких змін в складі чи положенні противника військові не спостерігають. Ударного угруповання на цьому напрямку теж немає.