Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ✙ готуйте мені гробек ✙
Añadido 06 dic. 2021

✙ готуйте мені гробек ✙

@svalkamemov816
Número de suscriptores: 421
Fotos: 8,710
Videos: 1,340
Enlaces: 509
Descripción:
для зв'язку із адмінкою голосно кричіть або пишіть сюди: @lyramel

👥 Número de suscriptores

421
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -2
Promedio/Mes:: 0

📊 Mensajes por Día

1.7
Último día: 0
Promedio semanal: 1
Promedio por día: 1.7

Historial de cambios de logotipo

Historial de cambios de nombre

✙ готуйте мені гробек ✙ 2024-05-12
✙ готовте русні гробек ✙ 2023-09-14
✙ готовте русні гробек 2023-04-12
готовте путену гробек 2022-08-20

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

З великим сумом повідомляємо, що видатна франко-іранська коміксистка та кінорежисерка Маржан Сатрапі померла сьогодні, 4 червня, у віці 56 років💔.«Маржан Сатрапі померла від горя трохи більше, ніж через рік після смерті Маттіаса Ріпи, її чоловіка та кохання всього її життя», — про це повідомили її близькі агентству AFP.Сатрапі, відверта критикиня теократичного уряду Ірану, приїхала до Франції у 1994 році та отримала французьке громадянство у 2006 році.Вона була авторкою культового графічного роману «Персеполіс» — автобіографічної історії про дорослішання в Ірані після Ісламської революції та життя у вигнанні. Саме «Персеполіс» став першим коміксом, перекладеним і виданим Видавництвом ще у 2017 році.У 2007 році Сатрапі разом із Венсаном Паронно екранізувала «Персеполіс». Фільм отримав приз журі на Каннському кінофестивалі та був номінований на «Оскар».Протягом життя Маржан Сатрапі послідовно виступала проти авторитаризму та підтримувала боротьбу іранських жінок за свободу. Її голос і творчість назавжди залишаться важливою частиною світової культури та історії коміксів.Вічна пам'ять Маржан Сатрапі 🕯️
Довго розмірковувала над тим, яке саме фото прикріпити до цього посту бо з одного боку сумно бачити цю жопі такою худою, з іншого ж він мені такий само гарненький, яким і був завжди - просто не здоровий. Для всіх, хто уважно слідкував за легендарними звірятковими щітпостами факт, що Атоска хворіє новиною не є, проте навесні хвороб у нього додалось а я вже вичерпала можливості свої, кредитні, а також родичів і друзів тому прийшла до останнього місця в якому ще не клянчила: на бісовський.Зараз пес має хронічну ниркову недостатність (через що майже не їсть), пухлину передміхурової залози, ураження легень невідомої природи і майже не працюючі задні лапки (скоріш за все через те, що майже не їсть). Тягнути його крізь страждання я не буду бо мучити його дарма менше за все хочеться, проте поки є невеличка надія що легені можна вилікувати. А якщо вдасться це, то може вийде і крапельниці для чистки печінки знов робити - бо кількість ліків, яку він хаває трохи не відповідає вже можливостям організму. Якщо ж не вдасться будуть також додаткові трати - правда іншої природи. Так що як маєте бажання і можливість кинути пару копійок на абсолютно одурілу кількість паштету роял канін рекавері (з його хворобою нирок йому таке неможна, але це єдине, що він хоч якось їсть (кусає за годування з ложечки менше ніж за іншу їжу; лікарка одобрила бо треба поки щоб їв вже хоч щось і вагу набирав)) і інші медичні розходи типу ліків, уколів і чим ще будуть мого дружоню мучити буду дуже вдячна. Окремо наголошую: це не збір на ЗСУ, ніяка не допоміжна банка, це конкретно мені на конкретну 1 (одну 🌟) лічно мою собаку. моно 4441111063847614приват 5457082273776372пейпал [email protected]В якості вдячності можу запропонувати вам пару днів класичного бісівського постингу з тіктаками, обговоренням несправжніх людей з тредс, тупими вестернами і старими добрими мемами, якщо вас таке ще цікавить.
НАДВАЖЛИВО!!!На Покровському повна дупа. Без перебільшень. Поки всі радісно улюлюкають про Курськ, Покровську залишилось кілька тижнів. Міста, де я місяць тому пила каву, вже окуповані. В місто, де я жила останні два тижні, вже долітають фпв. Всі безпечні села, де я відпочивала після позицій – окуповані. Глибокий тил, де я заправляла авто та віддавала поранених – передова. Це просто не вкладається в моїй голові. Я просто не вірю у ці темпи.Знаєте, півтора року з 59 ОМПБр не пройшли дарма. Хлопці підтримали мене тоді, коли все здавалось втраченим. Прийняли мене в найважчий період для мене. Прийняли не образ, а просто дівчинку, яка хоче допомогти і потребує допомоги.Зараз вони в повній дупі. І я срати хотіла на командування, їхні амбіції, зірочки та інтереси. Допомога потрібна хлопцям. І з свого боку я просто не можу стояти осторонь. Я не можу дозволити повторитись Маріуполю. Не можу дозволити кривавими літерами в нашу історію вписати «ПОКРОВСЬК». Не можу дозволити помирати сотням моїх друзів через кількох високопосадових імбіцилів-карʼєристів.❗️Я відкриваю великий збір на дрони, фпв, антени, екофло, апаратуру для польотів для БІЙЦІВ 59 ОМПБр, які тримають Покровський рубіж, дорогу на Дніпро. Жоден дрон не осяде на складі, жодна копійка не піде для здобування чергової зірочки чергового командира. Всі дрони я особисто передам самим бійцям, справедливо розділивши по підрозділах. Зараз, як ніколи, потрібен твій донат. Автору найбільшого донату я подарую нову гільзу, яку я зараз розписую. Десятьом випадковим людям, що задонатять від 100 грн, я подарую свій прапор з підписом або шеврон.Україна потребує тебе зараз.Реквізити: 🔹https://send.monobank.ua/jar/z4NjouviQПей-пал: [email protected]💳Моно: 5375411206884517💳Приват: 4149499994979654
10 порад як вберегтися від чупакабри: 1. Чупакабра найбільш активна з 2-ї години ночі, до 5-ї години ранку. В цей час будьте особливо обережні;2. Чупакабра не любить світла. Носіть з собою ліхтарик, ним можна злякати чупакабру, що наближається;3. Чупакабра не любить голосних звуків. Йдучи темної ночі по вулиці голосно наспівуйте пісеньку (наприклад, vioria - ляльковод), аби злякати чупакабру;4. Чупакабра при наближенні видає характерні звуки, схожі на гавкання чи скавуління. Чуючи їх — оберніться, можливо, ззаду на вас нападає чупакабра;5. За носами очевидців, при наближенні чупакабри, в повітрі з’являється запах сірки;6. Коли бачите дитинча чупакабри — не наближайтесь до нього, поруч можуть бути батьки;7. Якщо чупакабра звалила вас на землю — захищайте шию та очі. Як відомо, чупакабра сосе кров своєї жертви;8. Міцно зачиняйте двері та вікна, охороняйте худобу та жінок від чупакабри. Радимо використовувати міцні замки;9. Якщо ви зустріли чупакабру, негайно повідомте у місцеві органи правопорядку; 10. Розташуйте себе у безпечному приміщенні, якщо чупакабра з'являється у вашому районі. Уникайте відкритих просторів та місць, де ви можете стати його потенційною жертвою.Не вбивайте чупакабр! Охороняйте цих загадкових, невідомих створінь