Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Суспільне Чернівці
Añadido 14 jul. 2024

Суспільне Чернівці

@suspilne_chernivtsi
Número de suscriptores: 16 476
Fotos: 4,070
Videos: 368
Enlaces: 10,500
Descripción:
Усі новини регіону в одному місці. Офіційний канал Суспільного Запропонуйте нам новину: @suspilne_feedback_regions_bot
Fuente

Суспільне Чернівці | Нам дуже мало шансів давали, що ми звідти вийдемо». Втрачав свідомість...

Logotipo de la comunidad de telegram - Суспільне Чернівці Суспільне Чернівці @suspilne_chernivtsi
5 330 Vistas/Alcance 2026-02-05 17:34 Mensaje №15157
«Нам дуже мало шансів давали, що ми звідти вийдемо». Втрачав свідомість через голод. Пережив загибель понад 20 побратимів, з якими вийшов на завдання. Місяць був зниклим безвісти. Потрапив в оточення. Ховався від росіян, які вийшли на "зачистку". Це все пережив буковинець Станіслав Костишин. Він безперервно 7,5 місяця був на позиціях у Торецьку. Ще 1,5 місяця виходив звідти.Впродовж цього часу командири давали маршрут, як вийти з оточення, але погода не дозволяла це зробити. Найгіршим був місяць, коли група була зниклою безвісти. Тоді згоріли речі бійців. Так втратили звʼязок з командуванням. Довелось виживати без поставок провізії. Пили дощову воду й терпіли біль у нирках. Їли те, що знаходили у підвалах: консервовані овочі та ікру, термін якої вийшов ще 2,5 роки тому. Ротний, аби знайти групу, відправляв Mavic з динаміком. Але вийти на звʼязок вдалося, лише коли знайшли інших військових. Як вижили та пройшли 16 кілометрів до своїх – у відео:https://youtu.be/ScISS7iGywg?si=5zkfDL__XdIwdVBw