Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Південноукраїнська АЕС
Añadido 14 jul. 2024

Південноукраїнська АЕС

@sunppnews
Número de suscriptores: 2 905
Fotos: 8,109
Videos: 1,330
Enlaces: 323
Descripción:
Офіційний канал Південноукраїнського енергокомплексу

👥 Número de suscriptores

2 905
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -3
Promedio/Mes:: +43

👁️ Vistas promedio por mensaje

901
Promedio/Día:: 970
Promedio/Tiempo:: 768
ERR: 31.02%

📊 Mensajes por Día

1.5
Último día: 5
Promedio semanal: 2.1
Promedio por día: 1.5

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

🛠️🔩У цеху ремонту турбінного устаткування енергоремонтного підрозділу (ЦРТУ ЕРП) філії «ВП «Південноукраїнська АЕС» відбувся конкурс професійної майстерності серед молодих працівників. Там визначили найкращого слюсаря з ремонту парогазотурбінного устаткування.Конкурс профмайстерності серед слюсарів з ремонту парогазотурбінного устаткування в ЦРТУ проводиться щороку. У 2025-му було обрано напрям «ремонт арматури». На участь у професійному батлі зголосилися дев’ятеро молодих працівників віком до 35-ти років. За словами керівника цеху, це найбільша кількість конкурсантів за час проведення заходу, проте не єдина його особливість цього року. Теоретичний білет містив 50 запитань, які стосувались охорони праці, пожежної безпеки, правил технічної експлуатації. На відповіді давалася година. Практична частина передбачала перевірку навичок конкурсантів у виконанні капітального ремонту запірного клапана. На роботу відводилася година, протягом якої слід було виконати п’ять операцій: підготовку робочого місця, розбирання клапана, дефектацію деталей, усунення дефектів, збирання клапана. Враховувалась їх послідовність і правильність виконання, дотримання правил охорони праці, тривалість виконання завдання та навіть коментування конкурсантом власних дій. Завершивши дводенні професійні змагання, у цеху з ремонту турбінного устаткування енергоремонтного підрозділу підбили підсумки. За результатами теоретичного та практичного етапів третє місце серед молодих слюсарів посів Едвард Колесник. В його активі – 133 бали. У Дмитра Сорочинського, який зайняв друге місце, 158 балів. На першій сходинці – Максим Слободяник.
Адміністрація Південноукраїнської АЕС відзначила педагогів-активістів профорієнтаційної роботи Сьогодні, 26 серпня, у ліцеї № 2 відбулася щорічна педагогічна конференція, під час якої заступник генерального директора з персоналу філії «ВП ПАЕС» Сергій Котельник від імені керівництва відзначив освітян за значний внесок у популяризацію технічних спеціальностей, що мають попит у атомно-енергетичній галузі. Від імені адміністрації та колективу ПАЕС за співпрацю в організації та проведенні профорієнтаційних заходів серед учнівської молоді подякою нагороджений Юрій Сінчук – начальник управління освіти ім. Бориса Грінченка. За активну участь у профорієнтаційній роботі впродовж 2024–2025 навчального року почесні відзнаки Південноукраїнської АЕС отримали також заступниця директора з виховної роботи ліцею № 3 Світлана Пінчукова, вчителька фізики ліцею № 2 Ольга Чаусенко, заступниця директора з виховної роботи ліцею №1 Світлана Табунщик, педагогиня-організаторка ліцею № 1 Анастасія Панкова, вчителька інформатики ліцею № 4 Армине Дубова та соціальна педагогиня ліцею № 4 Ірина Клименко, а також заступниця директора з навчально-виховної роботи ліцею № 5 Оксана Петренко. У своїй промові Сергій Котельник наголосив на важливості діяльності працівників освіти. Він подякував усім і кожному, хто долучається до спільних освітніх проєктів з профорієнтаційної роботи та інших заходів, які проводять філія «ВП ПАЕС», Організація молоді та Українське ядерне товариство. «Нам приємно отримувати таку максимальну консолідацію зусиль», - зазначив заступник генерального директора ПАЕС з персоналу. Він анонсував нові аспекти співпраці й запросив педагогів сприяти залученню ліцеїстів до участі в заходах. «Південноукраїнська АЕС завжди пропонує актуальні ідеї та спільно з освітянами реалізує їх», - сказав Сергій Котельник. Тісна співпраця між закладами освіти та енергетичним підприємством - Південноукраїнською АЕС – має велику значущість і відкриває для молоді реальні перспективи професійного розвитку в одній із найсучасніших і стратегічно важливих галузей України. Атомна енергетика потребує висококваліфікованих фахівців-енергетиків нового покоління: інженерів, технологів, ІТ-спеціалістів. Молодь, яка обирає професію атомника, демонструє високу мотивацію, інтелектуальний потенціал і готовність працювати на випередження - з думкою про майбутнє енергетичної незалежності країни. На завершення конференції начальник управління освіти Юрій Сінчук оголосив подяку колективу Південноукраїнського енергокомплексу за сприяння в проведенні профорієнтаційної роботи з підростаючим поколінням закладів середньої освіти.
Напередодні найважливіших свят – Дня Державного Прапора та Дня Незалежності представники філії «ВП ПАЕС» взяли участь в урочистостях, де були нагороджені кращі працівники АТ «НАЕК «Енергоатом». Серед них троє – представники Південноукраїнської АЕС. Під час урочистостей атомники також передали велику партію допомоги військовим, які на полі бою відстоюють суверенітет нашої Держави. Урочистості відбулися на майданчику одного з відокремлених підрозділів АТ «НАЕК «Енергоатом». Керівник Енергоатома Павло Ковтонюк привітав колектив Товариства з головним державним святом і висловив вдячність військовим, які боронять суверенітет нашої Держави, дають можливість енергетикам стабільно працювати та забезпечувати українців світлом і теплом. Цього разу захисникам передали автівки, дрони, засоби РЕБ та чимало іншого обладнання, необхідного на передовій. До цієї великої справи долучився й колектив Південноукраїнської АЕС. Акція «Допомога захисникам України », яка була започаткована ще на початку війни, дає можливість надавати підтримку військовим частинам, де, зокрема, служать працівники філії «ВП ПАЕС».Зі словами вдячності до присутніх звернувся заступник командуючого ДШВ ЗСУ Андрій Галась: «Дякую за ту допомогу, яку колектив Енергоатома надає військовим під час повномасштабної війни, зокрема, десантно-штурмовим військам. Це десятки, сотні мільйонів гривень. Найцінніше в цій допомозі: ми отримуємо те, що нам найнеобхідніше саме в даний момент».«Сподіваюсь, завдяки нашим Героям, нашим захисникам незабаром ми будемо жити в мирній, незалежній Державі», - підсумував виступ т.в.о голови правління АТ «НАЕК «Енергоатом» Павло Ковтонюк. За високий професіоналізм, добросовісне виконання трудових обов’язків, вагомий особистий внесок у виконання планових завдань та з нагоди Дня Незалежності України кращі працівники АТ «НАЕК «Енергоатом» були відзначені високими нагородами. Серед них троє - працівники філії «ВП ПАЕС»:- нагрудним знаком «Почесний працівник атомної енергетики» АТ «НАЕК «Енергоатом» нагороджено заступника начальника цеху з ремонту РЦТЦ цеху теплової автоматики та вимірювань Геннадія Перепелицю;- нагрудним знаком «Відмінник атомної енергетики» АТ «НАЕК «Енергоатом» нагороджено провідного інженера з експлуатації устаткування атомної електростанції (забезпечення технічної безпеки) реакторного цеху № 1 Костянтина Камінського;- відзнаку АТ «НАЕК «Енергоатом» «За вагомий внесок у розвиток атомної енергетики» отримала електрослюсар з ремонту й обслуговування автоматики та засобів вимірювань електростанцій РЦТЦ 4 розряду цеху теплової автоматики та вимірювань Ольга Васильєва.
19 серпня у хімічному цеху філії «ВП Південноукраїнська АЕС» відбувся конкурс професійної майстерності серед молодих працівників за професією лаборант хімічного аналізу. До змагання долучилися п’ятеро молодих фахівчинь 3, 4 і 5 розрядів (груп) віком до 35 років. Хтось переживав, як перед першим іспитом, а хтось упевнено тримався, маючи за плечима вже досвід участі в подібних випробуваннях. Як зізналися самі конкурсантки, найбільшим внутрішнім бар’єром стало хвилювання, попри те, що завдання були добре знайомі. Голова конкурсної комісії, заступник начальника хімічного цеху Петро Дятлов підкреслив важливість професії лаборанта хімічного аналізу для забезпечення стабільної роботи атомної станції: «Робота лаборантів хімічного аналізу безпосередньо впливає на безпечну та надійну експлуатацію обладнання енергоблоків. Вони контролюють якість технологічних середовищ АЕС». Конкурс складався з двох етапів - теоретичного та практичного. У рамках першого туру протягом години учасниці мали відповісти на 60 запитань і розв’язати дві задачі. Слід зазначити, що цьогоріч, теорія вперше проводилася у цифровому форматі, що зробило процес більш зручним і сучасним. Це стало доступним завдяки фахівцям навчально-тренувального центру ПАЕС. У практичній частині конкурсантки мали виконати вимірювання масової концентрації гідразину-гідрату в контурних водах АЕС фотометричним методом. На виконання роботи надавали 50 хвилин. Оцінювання проводилося за низкою критеріїв: правильність і послідовність дій, дотримання вимог охорони праці та техніки безпеки, використання засобів вимірювальної техніки, загальна тривалість виконання завдання, а також правильність розрахунку й оформлення результату. Конкурсна комісія оцінювала всіх учасниць об’єктивно та з однаковою увагою до кожного етапу. Результати наступні: I місце завоювала лаборантка хімічного аналізу реакторного відділення 4 розряду групи вхідного контролю Анна Георгієва, II місце - лаборантка хімічного аналізу турбінного відділення 4 розряду Владислава Кльопка. Третьою стала лаборантка хімічного аналізу реакторного відділення 5 розряду групи вхідного контролю Альона Крошка. Усі призерки отримають грошові премії та пам’ятні подарунки від організації молоді ПАЕС. Попереду на переможницю чекає наступний відповідальний етап - участь у галузевому конкурсі професійної майстерності, який цього року проходитиме на Хмельницькій АЕС. Бажаємо Анні гідно представити філію «ВП ПАЕС» на майбутніх змаганнях і здобути перемогу!
На Південноукраїнській АЕС стартує новий етап укладання тристоронніх договорів між закладом вищої освіти, студентом і підприємством. Це не просто формальність – а реальний шанс для молоді ще під час навчання мати право на подальше гарантоване працевлаштування на одному з найбільших енергетичних об’єктів України. Програма діє для студентів денної форми навчання з базових спеціальностей: атомна та теплоенергетика, електротехніка, енергетичне машинобудування, програмна інженерія, автоматизація, хімічні технології, будівництво, геодезія та інші. Підписати тристоронню угоду можуть студенти профільних закладів вищої освіти (ЗВО) – Одеської політехніки, КПІ ім. Ігоря Сікорського, Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Вінницького національного технічного університету, Львівської політехніки, Харківського політехнічного інституту, Харківського національного університету радіоелектроніки, Українського державного університету науки і технологій та інші ЗВО за домовленістю сторін. Як укласти тристоронню угодуЩоб підписати тристоронню угоду, з 15 серпня по 31 жовтня потрібно подати до управління кадрів ПАЕС заяву, копію паспорта та довідку з університету: для першокурсників – про вступний бал не менше 150, а для студентів 2–6 курсів – про середній бал за минулий навчальний рік не менше 75. Додатковими плюсами стануть клопотання від університету чи структурного підрозділу ПАЕС. Усі заявки розглядає комісія, а остаточне рішення ухвалює генеральний директор підприємства.Чому це вигідно студентуТристоронній договір дає студенту низку переваг: гарантоване працевлаштування на ПАЕС після випуску, проходження практики безпосередньо на виробництві та супровід дипломних проєктів, щомісячну персональну стипендію від Енергоатома у розмірі 2000 грн за умови успішного навчання, а також одноразову матеріальну допомогу у розмірі трьох посадових окладів після працевлаштування.Чому це важливо для підприємстваЩороку управління кадрів ПАЕС прогнозує потребу у фахівцях на кілька років вперед. Так підприємство формує кадровий резерв і готує спеціалістів під конкретні завдання. Це гарантує, що молоді енергетики отримають не лише знання, а й стабільну роботу одразу після випуску.
🗓️Цього дня, 12 серпня 1983 року, енергоблок №1 Південноукраїнської АЕС було виведено на проєктну потужність – 1 млн кіловат-годин електроенергії. А 2 грудня 1983-го перший енергоблок ПАЕС розпочав комерційну експлуатацію. У цей день атомний блок вийшов на номінальну проєктну потужність – 1000 МВт.Розпочавши будівництво першого «мільйонника» у серпні 1976-го, південноукраїнським будівельникам, монтажникам і атомникам вдалося звести та запустити енергоблок трохи більше ніж за 6 років. 22 грудня 1982 рік – о 22 годині 58 хвилин енергоблок №1 Південноукраїнської АЕС уперше синхронізовано з Єдиною енергосистемою країни.За роки експлуатації колектив ПАЕС накопичив значний досвід у забезпеченні безпечної та надійної роботи блока №1. У рамках продовження довгострокової безпечної експлуатації першого «мільйонника» фахівцями ПАЕС були виконані масштабні модернізації та впроваджено низку технічних інновацій систем безпеки. Тож у листопаді 2023 року Колегія ДІЯРУ ухвалила рішення про можливість продовження довгосторокової експлуатації блока на 10 років – до 2 грудня 2033-го.#ІсторіяПАЕС
🧱🏗Колектив, адміністрація та профспілковий комітет щиро вітають із професійним святом - Днем будівельника - всіх, хто присвятив своє життя одній із найнеобхідніших і найвідповідальніших професій! Цей день - гарна нагода висловити подяку партнерам філії «ВП ПАЕС» - будівельникам і монтажникам, які завжди були й залишаються людьми, на чиїх плечах тримається розвиток Південноукраїнського енергокомплексу та нашої громади. Особливі слова вдячності висловлюємо колективам ремонтно-будівельного цеху та будівельно-монтажного управління ПАЕС. Колеги, Ви своєю працею забезпечуєте відновлення об'єктів підприємства, дбаєте про якість і безпеку, створюєте умови та супроводжуєте проведення масштабних ремонтних кампаній. Кожен Ваш внесок у спільну справу – це як цеглина в надійному фундаменті підприємства. Від усього серця також дякуємо ветеранам будівельної справи, які протягом понад 50 років зводили важливі об'єкти Південноукраїнського енергокомплексу, готували їх до тривалої та безпечної експлуатації, передавали досвід наступним поколінням. Саме на їхній праці й відданості справі ґрунтується наша сучасна база та стабільний розвиток. Шановні будівельники! Зичимо всім Вам миру, міцного здоров’я, добробуту, натхнення, впевненості у завтрашньому дні та нових професійних досягнень. Сьогодні, в умовах війни, Ваша професія набуває ще глибшого змісту. Саме Ви стоїте на передовій відбудови України. Саме Ваші руки відновлюватимуть після Перемоги зруйновані міста й села, повертатимуть людям домівки, лікарні, школи та інфраструктуру. Сьогодні Ви творите майбутнє, у якому житимуть наступні покоління. Тож нехай кожен Ваш проєкт буде успішним!
🩼На Південноукраїнській АЕС поновлено впровадження концепції «нульового травматизму» або Vision Zero. Навчальний семінар провели для керівників вищої ланки управління та фахівців відділу охорони праці.Підвищити безпеку праці, зменшити кількість нещасних випадків, травматизму, професійних захворювань можливо завдяки організаційним заходам і правильним підходам. Це доводить концепція Vision Zero. Вона передбачає якісно новий підхід до організації праці та об'єднує три напрями: безпеку, гігієну та ергономіку, тобто зручність виконання завдань на всіх рівнях виробництва. Безпека праці – один з пріоритетів Енергоатома. У компанії активно провадять концепцію Vision Zero, тобто нульового травматизму. Для керівників вищої ланки управління філій акціонерного товариства організовано навчальні семінари. Відбувся такий і на Південноукраїнській АЕС. Участь у ньому взяли керівники вищої ланки управління Південноукраїнської АЕС, персонал відділу охорони праці, інженери з охорони праці структурних підрозділів, представники навчально-тренувального центру. Лектором виступив провідний інженер-інспектор служби охорони праці, пожежної безпеки та відомчого нагляду філії «ВП АРС» Андрій Маляренко. Свого часу він успішно впроваджував цю концепцію на Запорізькій АЕС, понад 15 років трудового життя (з 31-го в атомній енергетиці) присвятив саме питанням охорони праці, брав участь у міжнародних конференціях з безпеки праці, де презентував кращі практики підприємства. Каже, для Енергоатома підходи Vision Zero не нові, тому впроваджувати цю концепцію доволі легко.«В АТ «НАЕК «Енергоатом» завжди в пріоритеті були безпека на робочих місцях, загальні вимоги до безпеки обладнання, до виконання робіт – ці постулати такі ж, як і в концепції Vision Zero, - пояснює Андрій Маляренко. - Напрям «здоров'я» стосується впливу шкідливих факторів на працівників на робочих місцях, створення безпечних умов з огляду на шкідливі чинники. Це нам теж добре знайоме. А от напрям, який лише розвивається в промисловості України – це благополуччя, ментальне здоровя працівника на робочому місці, його психо-фізіологічний стан». Основна ідея стратегії Vision Zero полягає у поєднанні чинників, на яких базується фундамент безпечного виробництва. Це знання інструкцій, правил, регламентів, законів, розпоряджень; навички безпечного користування інструментами, агрегатами, пристроями; особисте ставлення до організації безпеки.Концепція передбачає 7 «золотих» правил, орієнтуючись на які можна удосконалити безпеку праці на підприємстві навіть без значних фінансових вкладень. Важливо діяти усвідомлено, здійснювати послідовне керівництво, створювати атмосферу довіри та відкритої взаємодії на всіх рівнях.«7 правил – це напрями діяльності у сфері охорони здоров`я та безпеки праці, які потрібно виконувати для того, щоб ця система працювала на найвищому рівні», - наголосив лектор. Андрій Маляренко поділився досвідом впровадження концепції Vision Zero на Запорізькій АЕС, дав рекомендації, як адаптувати її під реалії українських підприємств. Він передав дидактичні матеріали та свої розробки, пообіцяв надавати методологічну підтримку фахівцям філії «ВП ПАЕС». Впровадження концепції Vision Zero на Південноукраїнській АЕС доручили відділу охорони праці.Заступник начальника відділу охорони праці ПАЕС Денис Короткий пояснив: «На станції вже зроблено перші кроки: є наказ генерального директора, де визначено першочергові дії щодо впровадження цієї концепції. За результатами проведеного навчального семінару будуть розроблені організаційно-розпорядчі документи. Методи впровадження наразі визначені, це опитування, потім аналіз результатів і розробка заходів».Робота тривала, копітка, а результати її будуть помітні лише згодом. Vision Zero – рух до ідеалу. Кінцева ціль – нульовий травматизм, безпека та компетентність працівників.
👩‍⚕🩺💉Сьогодні, 27 липня, ми вітаємо медиків – героїчних, хоробрих і незламних, які попри сирени та вибухи рятують, лікують, вихоплюють з лап смерті, приймають у цей світ нових українців, з Днем медичних працівників! Від усього серця щиро дякуємо лікарям, медсестрам, санітарам, лаборантам, фельдшерам за щоденну відповідальну й незамінну працю! Медик - це більше, ніж професія. Це - покликання, що вимагає не лише високих знань і досвіду, а й великої душі, співчуття, витримки та безмежної відповідальності. Особливі слова подяки висловлюємо фахівцям відділу охорони здоров’я Південноукраїнського енергокомплексу, зокрема й оздоровчого пункту, який є однією з головних ланок у системі охорони здоров’я персоналу. Вони стоять на варті безпеки та довголіття колективу, допомагаючи уникнути професійних захворювань, вчасно виявляючи ризики та створюючи умови для ефективної та безпечної роботи. Колеги, завдяки Вашій щоденній праці, відповідальності та професіоналізму на ПАЕС успішно дотримуються принципів профілактики хвороб, впроваджуються ефективні методи здорового способу життя та створюється атмосфера турботи про кожного працівника. Ваш внесок у підтримання здоров’я трудового колективу - безцінний. Щиро дякуємо за вашу відданість, ініціативність та бажання зробити робоче середовище підприємства безпечним, комфортним і здоровим!
Щиро вітаємо з Днем шахів в Україні! Цей інтелектуальний вид спорту давно став частиною історії та традицій колективу Південноукраїнського енергокомплексу. Вже понад 20 років на базі спорткомплексу «Олімп» успішно працює шахова секція, яка об’єднує людей різного віку та професій, але з однаковою любов’ю до гри. Два десятки років незмінним наставником секції є Геннадій Мітченко - талановитий тренер-викладач і голова міської Федерації шахів. Завдяки його відданості справі, професіоналізму та любові до шахів, секція не лише зберегла активність, а й подарувала Україні чимало видатних спортсменів. Тут підготували майстрів міжнародного класу з шашок, гросмейстерів із шахів за перепискою, чемпіонів України, які гідно представляли місто-супутник ПАЕС на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Сьогодні секцію регулярно відвідують понад 30 учасників - дітей і дорослих, серед яких чимало працівників нашого підприємства. Приємно, що відданими шанувальниками гри залишаються та активно долучаються до неї й наші ветерани - колишні енергетики, котрі є частими гостями секції. У цей святковий день зичимо всім шахістам гостроти розуму, впевненості в кожному ході та нових перемог - як на шахівниці, так і в житті!