Fuente
Південноукраїнська АЕС | Турнір пам’яті Свінтицьких зібрав понад 190 плавців у Південноукраїнсь...
964 Vistas/Alcance
2026-03-29 14:20
Mensaje №9221
Турнір пам’яті Свінтицьких зібрав понад 190 плавців у Південноукраїнську 🏊♂️28 березня у плавальному басейні СК «Олімп» відбувся Відкритий турнір з плавання на призи ППО АТ «НАЕК Енергоатом», присвячений пам’яті тренерів Свінтицьких – Дмитра Григоровича та Лідії Павлівни. Цьогоріч змагання об’єднали понад 190 учасників із Вараша (РАЕС), Миколаєва, Вознесенська та Південноукраїнська (ДЮСШ і СК «Олімп»). Під час урочистого відкриття до учасників звернувся син тренерів Дмитро Свінтицький. Він подякував за збереження пам’яті про своїх батьків і зазначив, що для родини важливо бачити, як їхня справа продовжує жити та розвиватися. У програмі турніру – запливи вільним стилем, брасом, на спині та батерфляєм на дистанціях 50 і 100 метрів, комплексне плавання, а також естафети. Для старших учасників це можливість покращити особисті результати та виконати спортивні нормативи, а для наймолодших – зробити перші кроки у великому спорті. За результатами змагання призові командні місця розподілились так: 🥇1 місце – СК «Олімп» (Південноукраїнськ); 🥈2 місце – КДЮСШ Рівненської АЕС (Вараш); 🥉3 місце – «Водограй» (Вознесенськ). Важливість таких заходів підкреслюють представники керівництва Південноукраїнської АЕС, які долучилися до турніру. «Коли є традиція і наставники, які ведуть дітей від перших кроків до чемпіонства – це формує не лише спортсменів, а й сильну, цілеспрямовану націю. Видно, що діти живуть цим, і якщо в них є мета – у країни є майбутнє», – зазначив заступник генерального директора філії «ВП ПАЕС» з персоналу Сергій Котельник.ФОТО УСО ПАЕС