Fuente
Південноукраїнська АЕС | Південноукраїнські атомники вже розпочали підготовку до наступного осі...
377 Vistas/Alcance
2026-03-19 14:58
Mensaje №9025
Південноукраїнські атомники вже розпочали підготовку до наступного осінньо-зимового періодуНа Південноукраїнській АЕС проведено першу організаційну зустріч з підготовки до осінньо-зимового періоду 2026-2027 років. Ініціювали нараду представники виробничо-технічної служби. Відкриваючи засідання, начальник ВТС зазначив, що успішне проходження цього зимового сезону - не привід для послаблень. Зважаючи на те, що повномасштабне вторгнення росії триває, підготовку до наступних холодів треба розпочинати вже зараз. «На Південноукраїнській АЕС розроблено низку організаційно-технічних заходів із підготовки філії «ВП ПАЕС» до роботи в період зимового максимуму 2026-2027 років. Розроблений нами план передбачає виконання 213 робіт у 16 напрямах. Кожна робота є надзвичайно важливою, тому підготовку ми розпочинаємо заздалегідь і будемо ретельно контролювати її виконання. Упевнений, що завдяки цьому ми зможемо підійти до наступного сезону максимально підготовленими», - зазначив начальник виробничо-технічної служби Південноукраїнської АЕС Павло Попов. Організація та проведення своєчасної підготовки до зими є запорукою забезпечення надійної та безаварійної роботи устаткування Південноукраїнського енергокомплексу, безперебійного постачання споживачам електричної, теплової енергії та води, а також створення нормальних умов праці для персоналу під час осінньо-зимового періоду.