Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Південноукраїнська АЕС
Añadido 14 jul. 2024

Південноукраїнська АЕС

@sunppnews
Número de suscriptores: 2 905
Fotos: 8,109
Videos: 1,330
Enlaces: 323
Descripción:
Офіційний канал Південноукраїнського енергокомплексу
Fuente

Південноукраїнська АЕС | 18 вересня відбулась звітна конференція Ради ветеранів Південноукраїнс...

Logotipo de la comunidad de telegram - Південноукраїнська АЕС Південноукраїнська АЕС @sunppnews
1 010 Vistas/Alcance 2025-09-19 14:39 Mensaje №6291
18 вересня відбулась звітна конференція Ради ветеранів Південноукраїнської АЕС. Роботу організації делегати визнали задовільною, затвердили акт ревізійної комісії, внесли пропозиції щодо плану роботи на майбутнє.На щорічну звітну конференцію ветерани запросили керівників філії «ВП ПАЕС» і Атомпрофспілки. Сергій Котельник, заступник генерального директора ПАЕС з персоналу виказав вдячність ветеранам за їхню активну громадську позицію, жагу до активного життя та спортивний запал.На обліку в Раді ветеранів ПАЕС перебуває 2713 осіб. Організувати діяльність такого колективу – справа непроста. Голова Ради ветеранів Микола Сидоров відзначив активістів і волонтерів, які на громадських засадах ведуть роботу організації. До них люди звертаються переважно за допомогою та соціальною підтримкою. Шанс її надавати забезпечують працівники філії «ВП ПАЕС», які активно беруть участь в акції «Ветеран». Добровільні внески забезпечують надходження на рахунок організації 220 тис. грн щомісяця. За ці кошти проводять заходи, вітають ювілярів, надають матеріальну допомогу, відвідують хворих.«Багато хто відчув цю турботу на собі. Лише на допомогу для лікування за звітний період комісією було розглянуто та задоволено 349 заяв. Виплати склали від 500 до 5 тис. грн», – повідомив голова Ради ветеранів Микола Сидоров.Спікери також дякували за підтримку адміністрації та профспілковому комітету ПАЕС. Профспілкова лідерка Ради ветеранів Алла Ковальська повідомила, що за звітний період за пільговими путівками оздоровилось 80 членів організації.Начальник відділу соціальних програм ПАЕС Валерій Кичак запевнив, що колектив атомників і надалі продовжуватиме акцію «Ветеран». Він закликав колег, які вийшли на заслужений відпочинок, зберігати активність, відгукуватись на волонтерські та громадські ініціативи, брати участь у спортивних заходах. У планах на наступний рік – відзначення 40-х роковин Чорнобильської трагедії.