Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Південноукраїнська АЕС
Añadido 14 jul. 2024

Південноукраїнська АЕС

@sunppnews
Número de suscriptores: 2 905
Fotos: 8,109
Videos: 1,330
Enlaces: 323
Descripción:
Офіційний канал Південноукраїнського енергокомплексу
Fuente

Південноукраїнська АЕС | ‍♂️🏃‍♀️5 червня працівники ПАЕС разом з іншими мешканцями Південноукра...

Logotipo de la comunidad de telegram - Південноукраїнська АЕС Південноукраїнська АЕС @sunppnews
1 400 Vistas/Alcance 2025-06-07 10:00 Mensaje №5112
🇺🇦🏃‍♂️🏃‍♀️5 червня працівники ПАЕС разом з іншими мешканцями Південноукраїнська долучилися до всеукраїнської ініціативи «Енергодар нескорений» — онлайн-забігу, приуроченого до 55-річчя міста-супутника Запорізької АЕС, яке вже четвертий рік перебуває під окупацією. Формат заходу був відкритим: кожен міг сам обрати свою дистанцію, маршрут і спосіб участі — бігти можна було будь-де, головне, з однією метою — підтримати мешканців Енергодара, які опинились у складних умовах. На стадіоні спорткомплексу «Олімп» захід розпочали хвилиною мовчання в пам'ять про загиблих військових та цивільних. Потім учасники вийшли на дистанції. Серед них — працівники ПАЕС, тренери, вихованці спортивних секцій та небайдужі містяни. Усього взяли участь 318 осіб, віком від 5 до 70 років. «Ми поставили перед собою умовну мету — подолати відстань від Південноукраїнська до Енергодара, це понад 580 кілометрів. У результаті учасники пробігли понад 670. Таким чином символічне з’єднання наших міст відбулося. Захід організували не як спортивні змагання, а як жест підтримки і згуртування колективу», — пояснив завідувач сектору навчально-спортивної роботи СК «Олімп» Олександр Бурцайло. Особливо емоційно сприйняли захід колишні жителі Запорізької області, які нині мешкають у Південноукраїнську. Серед них — Анжела Савастру, заступниця генерального директора ПАЕС з економіки та фінансів, яка переїхала ще у 2014 році. «Енергодар — це моє рідне місто. Там я виросла, закінчила школу, вийшла заміж, народила дитину. Переїхала в Південноукраїнськ за запрошенням керівництва і вдячна колективу за підтримку, яку колись отримала я, а сьогодні її відчувають інші енергодарці. Міста наші схожі, і я впевнена, що у вільній Україні Енергодар матиме майбутнє», — сказала вона. Окрім моральної підтримки, учасники зробили внесок у допомогу армії — під час заходу зібрали 18 705 гривень для Збройних Сил України.