Fuente
Sumyregion △ | ️Друзі, ви просили прокоментувати безпекову ситуацію в Сумській област...
20 600 Vistas/Alcance
2024-07-14 19:07
Mensaje №53012
❗️Друзі, ви просили прокоментувати безпекову ситуацію в Сумській області.Нещодавно українські ЗМІ поширили новину з заголовком «Буданова який переконаний, що росіяни знову наступатимуть з півночі» або подібними заголовками. При цьому ці новини посилалися на реальне інтерв’ю очільника Головного управління розвідки Міністерства оборони України, яке він дав журналу NV, але – на початку червня.Публікація цієї інформації без цього важливого уточнення створює викривлене сприйняття цієї інформації, ніби наступ росії має початися саме зараз. Також зазначу, що в коментарі звучить дослівно що наступ росіян на півночі «буде, він вже триває».В свою чергу, я поспілкувався з великою кількістю військових які несуть службу на Сумському напрямку, в прикордонних громадах нашої області. На мою думку, наразі в росіян немає сил для повномасштабного наступу на Сумську область, або навіть зробити сценарій як в Харківській області, ну їх просто немає скільки на нашому саме кордоні. Також такі повідомлення від Буданова розраховані на західну аудиторію, щоб нам надавали більше озброєння, більше техніки, більше снарядів, більше систем ППО ітд..В свою чергу я можу повідомити вам по факту ( дати попередження ) коли буде відомо мені про це на 100% і бійці дійсно побачать що біля прикордонних громад фіксується збільшення техніки та особового складу ворога, наші військові моніторять ситуацію 24/7, і колонами вони вже не їздять, бо одразу по ним прилітає або FPV або арта разом з мінометом. Більшість підрозділів злагоджені, всі хочуть щось десь палити стріляти ітд 😄, така в хлопців охота на росіян, після останніх новин хлопці готові рвати і метати. В найближчий час може посилитися захід нових ДРГ груп росіян, як вони себе називають підрозділ (Север/Снеж) у прикордонних н.п, стосується майже всіх громад 5 км зони, але наші хлопці також підготовлені, військові готові дати гідну відсіч ворогу, чим дати в нас є, військові тренеруються весь час, я також буду допомагати всім чим зможу щоб росіяни не мали жодного успіху якщо захочуть зайти в нашу область. Моя рекомендація, виїхати з прикордонних громад 5 км зони, хочаб на деякий час , бо якщо почнуться бойові дії, буде складно евакуювати цивільне населення, військовим буде тяжко працювати, це буде ускладнювати процес, та і чого під постійними обстрілами сидіти, це ваше життя, воно одне.. Спостерігаємо за ситуацію разом, я особисто знаходжусь в місті Суми, нікуди не виїзжав і не буду їхати, тримаю звʼязок ну майже 24/7 з військовим командуванням. Я написав свою думку яку ви просили, моя думка обґрунтовується словами начальників сил оборони які стоять на нашому напрямку. Також хочеться вам подякувати, вас вже на каналі більше 80.000 тис підписників.На каналі ми працюємо майже 24/7, за кожного з вас хвилюємося як за своїх рідних.Дякую вам за довіру, дякую вам за підтримку мене, і дякую взагалі що ви є.Ps: поставте «❤️» чи корисна вам така була інформація. На звʼязку 🫡🫂Підписатись | Відправити новину