Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Суми_діско_партизани
Añadido 14 jul. 2024

Суми_діско_партизани

@sumyduscopartizanu
Número de suscriptores: 1 677
Fotos: 8,090
Videos: 2,700
Enlaces: 2,860
Descripción:
Політичне життя Сумщини, новини, музика, сатира
Fuente

Суми_діско_партизани | Stefanchuk пише, що не треба гімнити народних депутатів, бо це саме ті...

Logotipo de la comunidad de telegram - Суми_діско_партизани Суми_діско_партизани @sumyduscopartizanu
872 Vistas/Alcance 2026-03-15 06:13 Mensaje №13607
👉Stefanchuk пише, що не треба гімнити народних депутатів, бо це саме ті депутати, які ЗІБРАЛИСЯ в Раді 24 лютого 2022 року, щоб забезпечити безперебійне управління державою❗️Пан Руслан подає цю інформацію в такій тональності, ніби депутати не в Верховній Раді зібралися, в Києві, під охороною УДО, а на териконі в Авдіївці без касок і броніків, яких на початку війни не було, бо "проєб@лі". Якийсь дивний героїзм, як ви думаєте? І, якщо пан Стефанчук вирішив пограти в гру, які це ох#єнні народні депутати, то ми нагадаємо, що це ті самі народні депутати монобільшості, які отримували по 20 тисяч доларів в конвертах щомісяця, поки їхні виборці їли мівіну🤷‍♀️🔹️Це ті самі народні депутати, які лягли під Єрмака і хотіли знищити НАБУ і САП, щоб не заважали їм п#здити наші гроші❗️🔹️Це ті самі народні депутати, які за 4 роки не змогли прийняти законів, які б забезпечили СПРАВЕДЛИВУ мобілізацію з усіма стимулами не ухилятися від служби, яких наразі просто немає❗️🔹️Це ті самі народні депутати, які масово С'ЇБ@ЛИСЯ по Мукачівським котлам разом з ДБР, ментами, СБУ та іншими силовими відомствами, які тупо кинули весь південь, Схід, Харків, Київ❗️І коли ви, пане Руслане, закликаєте їх не гімнити, це виглядає як дуже х#йовий жарт👜👜👜📀