Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Суми_діско_партизани
Añadido 14 jul. 2024

Суми_діско_партизани

@sumyduscopartizanu
Número de suscriptores: 1 677
Fotos: 8,090
Videos: 2,700
Enlaces: 2,860
Descripción:
Політичне життя Сумщини, новини, музика, сатира
Fuente

Суми_діско_партизани | Платіжки за повітря: українців змушують платити за світло, тепло і вод...

Logotipo de la comunidad de telegram - Суми_діско_партизани Суми_діско_партизани @sumyduscopartizanu
722 Vistas/Alcance 2026-01-31 06:37 Mensaje №13312
Платіжки за повітря: українців змушують платити за світло, тепло і воду, яких немає! Вимагаємо мораторій на сплату тарифів!  На початку повномасштабного вторгнення українцям обіцяли: тарифи залишаться незмінними. Але, схоже, влада досі вважає, що в людей коротка пам’ять. Електроенергія за роки війни подорожчала майже втричі. Паралельно нас готують до нових підвищень і радять «звикати»: копати ями замість туалетів, «ричати як леви» й терпіти. А крім того людей змушують платити за послуги, яких вони не отримують. У квартирах холодно. Вода у кращому випадку — ледь тепла. Світло зникає частіше, ніж є. Але в платіжках – усе «по нормі». Нарахування йдуть так, ніби тепло подається стабільно, вода гаряча, а система працює без збоїв. Фактично людям виставляють рахунки за повітря. Особливо боляче це б’є по прифронтових регіонах і містах, які постійно під обстрілами. По пенсіонерах, переселенцях, багатодітних родинах, малозабезпечених.  Ми пропонуємо справедливе рішення: мораторій на нарахування комунальних платежів щонайменше на три місяці для прифронтових територій, тих, які найбільше страждають від російських обстрілів і для категорій громадян, яким сьогодні найважче. Законопроєкт «Розумної Політики» № 14222 був зареєстрований ще в листопаді. Це не популізм – це проста логіка. Коли родині замість 4 тисяч прийде платіжка на непідйомних 8 тис грн, вона не заплатить половину. Вона заплатить нуль.  Саме тому заборгованість за комуналку за час повномасштабної війни вже зросла вдвічі. Влада заганяє людей у безвихідь, борги й думки про виїзд з країни!