Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - льоха ➕🇺🇦🏳️‍🌈 | #УкрТґ
Añadido 25 dic. 2021

льоха ➕🇺🇦🏳️‍🌈 | #УкрТґ

@suec_sukpzdc
Número de suscriptores: 520
Fotos: 14,600
Videos: 3,540
Enlaces: 937
Descripción:
Щітпост від Льоші Юхименка на улюблені теми і не тільки. Маєте бути готові до 420, лгбтк+ френдлі, урбаністичного ниття. Чатик: @suec_ppzdc Реклама, ВП: @Yuleksii номер карти монобанку, щоб підтримати одмена

👥 Número de suscriptores

520
Promedio/Día:: -1
Promedio/Tiempo:: -3
Promedio/Mes:: -7

📊 Mensajes por Día

1.6
Último día: 0
Promedio semanal: 1.6
Promedio por día: 1.6

Historial de cambios de nombre

льоха ➕🇺🇦🏳️‍🌈 | #УкрТґ 2024-10-31
Суецький-Сукпиздгейський ➕🇺🇦🏳️‍🌈 | #УкрТґ 2024-07-25
Суецький-Сукпиздецький ➕🇺🇦🏳️‍🌈 | #УкрТґ 2024-04-29
Суецький-Сукпіздецький 🏳️‍🌈 | #УкрТґ 2022-08-20
Суецький-Сукпіздецький | #УкрТґ 2022-05-24

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2022-05-25

Muro

Estadísticas de telegram canal

Ми любимо свою роботу.Особливо коли нас на ній немає.Дивовижний час. Раніше люди тікали з роботи додому. Тепер люди тікають з дому на роботу. А потім з роботи додому. А потім, сидячи вдома, відкривають ноутбук і знову потрапляють на роботу.Робота перемогла. Вона вже скрізь.Раніше начальник міг зіпсувати вам день. Тепер він може написати: «Доброго вечора» о 22:47. І все. Вечора більше немає.Ми любимо свою роботу.Особливо коли розповідаємо про неї іншим.— Як справи?— Завал.І видно, що людина щаслива.Якщо в неї немає завалу, значить вона нікому не потрібна.Раніше хвалилися автомобілем.Потім квартирою.Тепер хваляться виснаженням.— Я спав три години.— А я дві.— А я взагалі не спав.І стоять такі переможці.Люди, які програли сон.Ми любимо свою роботу.Ми так її любимо, що постійно хочемо від неї відпочити.Ми чекаємо відпустку.Потім всю відпустку думаємо про роботу.Потім повертаємось і кажемо:— Треба було ще тиждень.Ще тиждень думати про роботу в іншому місці.Дивовижний час.Людина може за день написати двісті повідомлень, провести десять зустрічей і створити сорок презентацій.І ввечері сказати:— Сьогодні нічого не зробив.Тому що нічого не можна помацати.Раніше чоловік приходив додому і казав:— Ось шафа. Я її зробив.А зараз:— Ось таблиця.— Де?— В хмарі.Все життя тепер десь у хмарі.Документи в хмарі.Фотографії в хмарі.Гроші в хмарі.І впевненість у завтрашньому дні теж десь там.Ми любимо свою роботу.Особливо зарплату.Хоча й тут цікаво.Зарплата приходить на картку.Картка платить за квартиру.Квартира платить за комунальні.Комунальні платять за інтернет.Інтернет потрібен для роботи.І виходить замкнуте коло.Ти працюєш, щоб працювати.Геніально.Людство століттями мріяло звільнити людину від важкої праці.І досягло такого рівня розвитку, що тепер людина носить офіс у кишені й не може відключитися навіть у ліфті.Прогрес.Ми любимо свою роботу.Інакше доведеться чесно відповісти собі на питання:«А чим би я займався, якби мені за це не платили?»Оце вже страшна розмова.Набагато страшніша за будь-яку нараду.ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!
Минулого року моя близька подруга Даша мобілізувалася до війська і зараз служить операторкою ударних БПЛА. Її екіпаж вкрай потребує важливого обладнання для заїзду та виїзду з позицій - на заміну тому, яке було знищене під час нещодавнього удару ворожого дрона по їхньому авто.Буду вдячна, якщо підтримаєте гривнею мою дружню банку 💛-Сьогодні заїзд та виїзд на позицію — чи не найнебезпечніша частина зміни. Небо й дорога переповнені "ждунами" та ворожими "пташками". В машині висить тиша, яку лише інколи перебиває писк "Чуйки". Усі вдивляються у небо та в дорогу, шукають найменшу ознаку небезпеки. Все відбувається одночасно: команда водія, вискакування з машини та удар fpv. Майже відразу з-під землі зʼявляється "ждун", який добиває машину, а заразом і майно, яке не встигли дістати з авто. На жаль, такі заїзди не рідкість. Інколи вдається врятувати машину та частину майна. Інколи — ні. Знищене майно, звісно, замінять. Питання лише в часі. А час сьогодні грає не на нашу користь. Щоб підрозділ Ласки продовжив виконувати свою роботу ефективно, необхідні зарядна станція, старлінк, генератор, поворотний механізм на щоглу та компресор, а також автоматичні вогнегасники та оплата ремонту бойового автомобіля.Загальна сума збору: 230 000 гривень. Моя мета: 5000 гривень 🫙Посилання на банку: https://send.monobank.ua/jar/7i5xVz5NGa Ви також можете відкрити свою допоміжну баночку і ще більше підтримати Дашу. Щоб відкрити допоміжну банку пишіть @vickyshh.Разом до перемоги!🫡🇺🇦