Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Твій Дєд
Añadido 14 jul. 2024

Твій Дєд

@studio_koi
Número de suscriptores: 1 866
Fotos: 2,220
Videos: 1,350
Enlaces: 1,780
Descripción:
Озвучка українською Чат-флуд групки https://t.me/koi_flud
Fuente

Твій Дєд | Так, трохи інфи ро збору і амуніції 1. Знову хотів подякувати всім, хт...

Logotipo de la comunidad de telegram - Твій Дєд Твій Дєд @studio_koi
568 Vistas/Alcance 2026-02-20 09:33 Mensaje №6236
Так, трохи інфи ро збору і амуніції 1. Знову хотів подякувати всім, хто долучився. Ви неймовірні і я дуже ціную вашу підтримку. Правда, ви просто кращі і я обіймаю кожного 🥰 2. Зараз якраз сезон, коли міняють одяг на весняний і в магазинна майже нічого немає, особливо мого розміру. Речі є, але, щоб ви розуміли, в військторгах, які в прифронтових зонах цінник трохи завищений. Типу, є штани круті, класні, міцні, америкосовські, які коштують 5, а тут в деяких магазинах вони 9600. Зараз вже трохи почекаю і куплю з завозу нового і поки буду чекати, візьму те, що не зміниться. Верх теж не знайшов, бо зараз тільки зимові варіанти і все на флісі, або по 12к за куртку, а якій знімається фліс. Про взуття я мовчу вже 😅 До речі, футболки і труси з носками в віськторгах прям не дорого коштують і вони ахуєть які якісні. Кросівки теж і їх треба взяти, бо тактичні оці прям кайф для ноги і зручно в них 3. Зараз думаю, яку плитоноску брати і які плити. Тяжко. І всі кажуть різне, тому буду вже дивитися на те, скільки людей беруть те і те і там гляну Ще раз дякую за вашу підтримку і що не зважаючи на все, залишаєтесь біля мене і допомагаєте Люблю вас сильно 😘