Fuente
Твій Дєд | До речі, завтра буде вже місяць, як мене забрали Знаєте? В мене таке в...
990 Vistas/Alcance
2026-01-03 17:22
Mensaje №6193
До речі, завтра буде вже місяць, як мене забрали Знаєте? В мене таке враження, наче я тут вже пів року, блять. Така текучка подій, що просто йобнуться можна Буквально 4 числа я мав йти на премʼєру в кінотеатр, де озвучував, а замість цього мені провели екскурсію в тцк 😅 В мене почались ще більші проблеми з ногами, ще більші проблеми зі спиною і іншими моїми приколами. Я ніхуя не висипаюся і постійно вимотаний. Не так давно тільки зʼявилась подушка і ви не уявляєте, на скільки подушка за 160 гривень з Аврори може здаватись райським творінням в порівнянні з тим, на чому я спав до цього місяць майже З усього, що я навчився поки і що можу - літати на дронах (при чому мене прям ахуєть хвалили😂) і стряліти ( поки рекорд 24 з 30) і то не дуже Набив собі єбало автоматом, бо він скользнув по бушлату і уєбав прям під око ахахах. Думаєте, тільки раз? Це був би не я 🤣 Через пару пострілів знову сталось те саме і я отримав перші поранення ахахах Я заєбався до жаху, а це тільки БЗВП. Я не уявляю, що мене чекає далі Зараз сиджу і розумію, попри ці всі приколи і жарти тут, що це не легер і мене готують до війни. Справжньої. І це лякає пізда як сильно Я ніколи не був героєм і ніколи не відрізнявся і не виділявся якоюсь сміливістю. Тому буде тяжко. А більше за все лякає, що мені на бойові вже дуже скоро Сподіваюсь, що впораюсь Дякую ще раз всім, хто допомагає Я вас люблю 😘 Обіймаю 🤗