Актуалочка під'їхала 👼😆 Binance вирішив не відставати від трендів і теж запускає IPO з $SPCXX в своєму гаманціЗанести можна $USDC з лімітом до 20К$, якщо у вас 0 Alpha-поінтів, або ж до 100К$, якщо маєте хоча б 40 поінтів. З додатку в українців чомусь не показується це IPO, тому відкривайте його перейшовши за посиланнямДумаю тут занесуть більше ніж на інших біржах, тому варто заносити частинами ще на MEXC та Kraken💵 В Trading212 маю ще три місця, тому робіть за моїм посиланням і отримаєте до 100€ за реєстрацію і ще 50% з реварду, який мені дадуть за вас (як тільки ревард почне показуватися я закину вам вашу частину в $USDT)Також зараз вже не актуально робити ZEN, бо він тепер недоступний для реєстрації в Україні, тому як альтернатива можна використовувати Paysera😎 Хто робив аккаунти під ці промо на BybitEU, то сьогодні ще прийшли реварди за TokenSplash $PLUME, бачу по чатах, що багато кому виплатили і вийшло ще +18$. Мене ж збрили повністю і я не отримав взагалі нічого↕️ Якщо хтось ще пам'ятає за ось таке промо від Bitget, де можна було за депозит отримати $USDT або забрати мерч, то зараз людям почали приїжджати призи. Мене ж і тут успішно збрили і в підтримці написали, що я "неправильно вказав дані для доставки". Навіть кружку зажали👍🛍 На Temu сьогодні знову доступний кешбек 100% від Letyshops на суму до 2200₴. Виплата вже перевірена, ну а детальніше в цьому пості Канал | ЧАТ | шітпост
🐙 Перевіряємо насипку поінтів від Kraken— Вже можна перевірити скільки поінтів вам дали за минулий тиждень і скільки вдалося нафармити за другий сезон загалом Я не сильно крутив (чисто трохи під туріки і робив декілька депозитів), тому отримав всього 329 поінтів, проте затрати вийшли приблизно 0$, адже їх мені окупив ревард з турніру Сьогодні стартував вже 3 сезон, який стандартно буде тривати 4 тижні. Кажуть, що загалом буде 4 сезони, тому не забувайте крутити хоча б потрохиЩоб мінімізувати затрати можна взяти участь в трьох актуальних турнірах (є як для спот, так і для ф'ючерсної торгівлі), як їх знайти закину в коментиТакож якщо ви мій реферал, то я буду повертати вам усі 50% з комісійних, які буду з вас отримувати (але це має бути хоча б 10$)✈️ В Telegram можна зараз отримати по 3 $TON (~5.2$) за кожні 5 запрошених друзів (щоб друга зарахувало він має запросити хоча б одного рефа) – посилання💵 Обов'язково робіть Trading212, якщо досі його не маєте. Рефералу впало 27€ за реєстрацію і ще він отримає ~6.5€ від мене (я повертаю 50% з реварду, який отримаю за вас), тобто загалом людина отримає майже 34€ просто за реєстрацію і депозит Канал | ЧАТ | шітпост
😆 Хто перший, тому й 35$+ ?— За акцію від Binance вже писав ось тут і ось тут, загалом я залучив вже 7 рефералів і всі вони отримали по 15$ за реєстрацію та по 15-20$ від мене (я повертаю 15$, які мені дають за ваше запрошення)За наступного мого 8 реферала мені мають дати "Супербокс" з якого падає 25–500$, тому той хто зробить цей аккаунт може добре профітнутисяЯкщо з цього бокса мені падає мінімалка, то реферал отримує 20$, а якщо падає більше, то я віддаю 50% (до прикладу, якщо впаде 200$, то реферал забере собі 100$)Тому, якщо хочете заробити 35$ (а може й більше), то робіть аккаунт за моїм посиланням і вже менше ніж за 48 годин кошти будуть у вас на балансі – детальнішеТакож варто згадати й інші способи трішки профітнутися:😎 Хто робив вчора зі мною ось цю промку, де можна отримати 25€ за реєстрацію від BybitEU, то нагороди мають прийти вже в цю неділю о 04:00. Ну а хто не робив, то у вас ще є можливість – детальніше🥏 Вже завтра о 11:00 закінчується Launchpad $SPACEX від MEXC, думаю вийде заробити 1-2% від внесеної суми старим користувачам, та ~5% новимЯ особисто зробив новий акк і буду закидати 3К$, на відкрут ф'ючів у мене пішло менше 1$ затрат, тому побачимо що з того вийде🐙 Хто ще не має аккаунта на Kraken Pro, то можете зробити його під фарм дропу і ще й отримати до 110$ в BTC на спот – детальніше🏦 Райффайзен банк досі роздає до 400₴ за реєстрацію, та ще стільки ж за запрошення кожного друга – детальний пост🇺🇦 ПриватБанк ще дає 150₴ за відкриття картки "Універсальна" і по 150₴ за кожного запрошеного друга, який виконає ті ж дії – посилання Канал | ЧАТ | шітпост
☕️ Забираємо на піцу і не тільки з цієї підбірки😆 На Binance зараз є два непоганих стейкінги під 200% APR на 7 днів з токенами $OPG та $GENIUSДетальніше про профіти:• 1000 $GENIUS (~740$) – 30$ профіт• 2000 $OPG (~360$) – 15$ профіт
Токени можете захеджити і закинути в ці стейкінги через вкладку "Earn". Якщо ж стейкінги у вас не відображаються, то потрібно зробити 50$ торгівлі на споті (тоді він почне відображатися протягом 48 годин)✅ Також на Binance зараз діє роздача, де 10 рандомних учасниць (промо для жінок) отримають по 30 $USDC за заповнення форми і ще можна розділити пул в турнірі зробивши об'єм 500$ в парі OPG/USDT🥏 На Mexc вже 1 червня запустять новий Launchpad, де ми зможемо викупити акції SpaceX зі знижкою 30%Інструкція:🔵Реєструємося на Mexc🔵Приєднуємося до Launchpad 🔵Набиваємо об'єм на ф'ючах (це потрібно для збільшення лімітів)🔵 Вносимо USDT/USD1Минуле таке промо дало старим користувачам заробити ~2% від внесеної суми (тобто занісши 10к можна заробити 200$)Я ж буду пробувати заносити з нового аккаунту, адже там буде менше учасників і профіт в перспективі може вийти більшим🌚 Також на OKX є цікаве промо, де активні користувачі гаманця (новим просто потрібно буде купляти підписку за 29$) зможуть розділити 500.000 $PIEVERSE (~340K$) Канал | ЧАТ | шітпост
Ловіть чергову підбірочку актуалу 👼🇺🇦 ПриватБанк досі виплачує 150₴ за відкриття картки "Універсальна" і по 150₴ за кожного запрошеного друга, який виконає ті ж дії – посилання⚫️ В грі The Beacon вчора стартував "Season 1", на нагороди за який судячи з токеноміки виділено 10.5% від усіх токенів $BCN (загальна кількість буде 100М)Зараз народу ще мало, тому можете переходити і починати фармити. Я ще толком не розібрався що і до чого, але обов'язково напишу пост, як тільки це зроблю😆 В промо від Binance вже зареєструвалося 4 людини, троє з них отримають по 15$ за реєстрацію і ще по 15$ від мене, а ще один отримає 20$ від мене замість 15$ Тут за 3, 8, 14 і 20 рефа дають від 25 до 500$, тому якщо ви попадете в ці місця по моїй рефці, то отримаєте 20$ або 50% від реварду (якщо ревард мінімальний, то 20$, а якщо 50$+, то віддам 50%)🌚 Вже можна забрати дроп $SLX на OKX Boost, він покрив до кінця мої затрати на цей цикл (навіть в +2$) і тепер я маю ще 6 днів в запасі🏜️ Якщо колись фармили дроп від SaharaAI, то можете забрати черговий розлок токенів на сайті Канал | ЧАТ | шітпост
Що там у нас сьогодні з актуального? 👼🌚 На OKX Boost стартувала реєстрація в новий дроп (цього разу без анонсів) з пулом 28.8M $ANTFUN (~550K$). Також сьогодні на контракт зайшло ще 10.1M токенів $COLLECT (~550K$)😆 На Binance зараз діють два лайтові розіграші для лоубанків з гарними призами:
🔵Підписка на WhatsApp Бінансу і заповнення форми (дедлайн - 28 травня, 5рандомних переможців по 50$ + 5 одиниць мерча)🔵Підписка на Binance у Threads та у коментарях під цим постом залишити фото з їх логотипом (дедлайн - 29 травня, 5 переможців по 50$)
Також запустили нову рулетку з пулом 625 $BNB (я витратив ~0.5$ на три завдання і за 8 спінів впав лише "Пул", може комусь з вас більше пощастить)🦖 Якщо хтось ще фармить TREX, то останнім часом з'явилося багато нових бейджів, не забудьте забрати💰 В Twitter скаржаться, що Grass почав брити ферми, то звісно добре, але хотілося б побачити вже той дроп за другий сезонВсе забуваю вам віддати токени, які накапали за Red Packet, тому ловіть код: 4CSBUPOV (дві активації по 3$). Хто забере, то хоч відгукніться в коментах Канал | ЧАТ | шітпост
🐙 Дроп INK від Kraken будемо фармити ?— Хто не знає, то INK – блокчейн від біржі Kraken, яка має на даний момент 922M$ інвесту. Ми вже раніше відпрацьовували їхні активності в Guild, а зараз можемо спробувати пофармити INK Points виконуючи різні активності на Kraken ProІнструкція:🔵Реєструємося на Kraken Pro🔵Фармимо поінти за рахунок депозитів, торгівлі на ф'ючах і споті, та запрошення друзів🔵Відслідковуємо свої поінти в вкладці Ink Points (оновлюються кожного понеділка, зараз триває другий сезон)Окрім цього на Kraken Pro доволі часто бувають різні активності, де можна легко відбити частину затрат на фарм поінтів. Одна така була вчора і я закидав її в шітпост, там при затратах менше 1$ вийшло отримати 13$ профітуТакож спеціально для України у них триває розіграш, де 100 рандомних переможців отримають по 10.000₴ – детальнішеТрішки іншого актуалу:🌚 На OKX Boost анонсовано новий дроп з пулом 8.57M $ATWO, знімок буде зроблено 17 травня о 02:59😆 На Binance можна забрати базову нагороду зробивши 500$ об'єму в цих промо – Layer, SPK, GALA, U2🏦 Залишилося лише 2 дні, щоб отримати до 400₴ за реєстрацію і за кожного запрошеного друга від Райффайзен Банк – детальніше Канал | ЧАТ | шітпост
👼 Щось давненько ми з вами нічого не відпрацьовували🛡️ Arc – це L1 від Circle (USDC), мають 222M$ інвестицій від топових фондів. Зараз ми можемо виконуючи різні активності фармити поінти і в перспективі отримати за це дроп в майбутньомуІнструкція:🔵 Переходимо на сайт і логінимося через пошту🔵 Заповнюємо повністю профіль🔵 Фармимо поінти за рахунок переглядів відео, написання статей і тдТакож можемо взяти тестові токени, поробити свапи, спробувати змінтити домени та NFT, задеплоїти контракт і поробити чек-іни⚫️ Про The Beacon писав ще в 2024, тоді ми грали в гру, фармили поінти і відкривали скриніЗ того часу проект не сильно просунувся, були різні Pre-Season, проте тепер вони обіцяють, що 25 травня стартує перший сезон з пулом до 7.7M $BCN , після якого вже проект вийде в майннет і буде дропЩоб приєднатися йдемо на сайт і логінимося через пошту або гаманець, та очікуємо на старт сезону і більше інформації про саму активністьТакож інші активності:🌚 На OKX Boost завтра стартує реєстрація в новий дроп з пулом 700K $USDT. Знімок буде зроблено цієї ночі о 02:59, тому у вас ще є час, щоб набити об'єм під цей дроп🕶 Якщо хтось досі не має аккаунта на Whitebit, то можете зробити його і закинути 500$ в Earn для нових під 221%, та отримати до 15$ прибутку – реєстрація💵 Апка BynAI досі дає заробити на якусь піцу за прості активності, я вже сумарно назбирав з неї 20 USDT – детальний пост🏦 Залишилося всього 4 дні, щоб отримати до 400₴ за реєстрацію і за кожного запрошеного друга від Райффайзен Банк – детальніше Канал | ЧАТ | шітпост
Трішки прибуткового актуалу вам в стрічку 👼🌚 На ОКХ сьогодні стартувало промо для нових користувачів, де можна отримати нагороди до 1 $SOL або техніку AppleІнструкція:🔵Реєструємося на ОКХ🔵Приєднуємося до промо🔵Робимо депозит через Р2Р від 100$ 🔵Набиваємо об'єми на споті та ф'ючах 🔵 Отримуємо бокси з нагородами Детальніше про нагороди:• Перші 200 нових користувачів – 10$ торговий бонус та 50$ кешбек за першу угоду • За об'єм від 1000 до 100.000$ – бокси з нагородами в токенах на спот або техніка Apple • Ще до 10 боксів за запрошення друзів (1 реферал – 1 бокс)
Також можна отримати ще до 50$ на спот за запрошення друзів – детальніше🧢 На BingX нові користувачі можуть взяти участь в новому Pre-IPO SpaceX з пулом в 75K$ – детальніше (потрібно застейкати свої кошти і за це ви розділите призовий пул)🕶 На Whitebit продовжили до 30 квітня можливість застейкати до 1К$ під 20.26% на рік (з максимального заносу за 360 днів вийде отримати 202.6 $USDT)🥏 На MEXC можна отримати додатковий бустер 80% APR на суму 5К$ і заробити ~25$ за два дніДля цього потрібно відкрити «Хаб винагород», перейти в вкладку «Просунуті завдання» і знайти завдання з бустером 80%, далі робимо депозит від 5000$ і холдимо його 1 день. Після цього вам дадуть ваучер для збільшення APR і потрібно буде закинути кошти в EarnЩе можете отримати різні нагороди у вкладці «MEXC VVIP» залежно від рівня вашої активності на біржіТакож не забувайте за Trading212, де можна отримати до 100€ в акціях (промо закінчується вже за 5 днів) і за Krak, де дають 10$ за реєстрацію (також віддаю 50% кожному рефералу з того, що отримую за нього) Канал | ЧАТ | шітпост
+82$ за одну транзакцію 😱— Саме стільки отримав користувач за звичайний щоденний переказ в Krak, адже йому пощастило і впало аж 1 $SOLЯкщо хтось не знає, то Krak – це гаманець від біржі Kraken, де можна отримати 10$ за реєстрацію (10$ за регу + 5$ від мене – ТИК) і ще, можна отримувати рандомну кількість різних токенів за перший переказ щодняПотрібно просто зробити переказ на будь-яку суму іншому користувачу (на це немає комісій) і тоді одразу прийде винагорода. Якщо вам немає з ким це взаємно робити, то можете відправити мені (@studentcrypto) і я одразу поверну, як побачу вашу транзу💵 Trading212 досі роздає акції на суму від 8 до 100€ за реєстрацію та перший деп, але акція закінчується за 14 днів, тому варто поспішити, якщо ще досі не взяли участь🥏 На MEXC можна отримати декілька доларів у вигляді ф'ючерсних бонусів за прості діїПросто шукаємо в додатку вкладку "MEXC VVIP" > приєднуємося і шукаємо завдання з скринею > тиснемо на "Trade" і торгуємо на ф'ючах на будь-яку суму > відкриваємо скриню
Мені дали 5$ бонусу на ф'ючі без обмежень на плечі і токени, видали його менше ніж через добу після виконання завдання😆 Також сьогодні прийшли токени $NIGHT за ось це промо. Нагороди перевіряйте в "Хаб винагород" Канал | ЧАТ | шітпост