Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Будівельний Харків 🇺🇦 Строительный Харьков
Añadido 14 jul. 2024

Будівельний Харків 🇺🇦 Строительный Харьков

@strojkh
Número de suscriptores: 2 048
Fotos: 11,200
Videos: 2,960
Enlaces: 7,940
Descripción:
Тільки перевірена інформація©️Матеріал на цьому каналі–об'єкт авторського права. Ви можете запозичувати матеріали, але лише за умови активного зворотного посилання на канал Будівельний Харків Зв'язок, реклама👉 @strojkh_bot https://t.me/strojkh #Харьков

👥 Número de suscriptores

2 048
Promedio/Día:: -4
Promedio/Tiempo:: +4
Promedio/Mes:: +2

👁️ Vistas promedio por mensaje

604
Promedio/Día:: 692
Promedio/Tiempo:: 534
ERR: 29.49%

📊 Mensajes por Día

3
Último día: 7
Promedio semanal: 5.1
Promedio por día: 3

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

⚖️ Харківському забудовнику прокуратура повідомила про підозру в умисному ухиленні від сплати податків на суму 53 млн грн з продажу щонайменше 48 об'єктів нерухомостіЗа даними джерел ЕП у правоохоронних органах, йдеться про харківського забудовника. За даними сайту "Антикор", Єгор Масленніков є засновником харківської групи компаній "Строй Сіті Девелопмент Груп", але зараз більшість з них переписані на дружину, її сестру та інших осіб.Компанія будувала нерухомість у Києві, у Харкові та Львові. Встановлено, що АО з лютого по вересень 2020 реалізувало фізичним особам об'єкти нерухомості майже на 300 млн грн. Щоб ухилитися від сплати податків, директор АТ гроші, отримані від продажу нерухомості, перерахував на рахунки низки підприємств з ознаками фіктивності. Він оформлював ці кошти як надання позики одному з цих підприємств, покриття дебіторської заборгованості та купівлі корпоративних прав. Під час війни Масленніков розгорнув будівництво у Дубаї.Нагадаємо, що компанія Строй Сіті - лідер з незаконного будівництва у Харкові. За якими будинками проблеми - можна відстежити по хештегу #СтройСіті Приєднуйтесь #скандальнебудівництво
🍿 За інформацією з кількох джерел, у Харкові можуть найближчим часом запустити один із ресторанів McDonald's у тестовому режиміНагадаємо, раніше ми показували фото ремонтних робіт на вході до одного із закладів. Офіційно це не коментували, однак нашому журналісту вдалося отримати неформальні підтвердження.Міський голова зазначив, що місто підтримує повернення великого бізнесу:💬 «Це важливий сигнал для всіх: Харків живе, працює і відновлюється».Начальник військової адміністрації підкреслив, що відкриття можливе лише за умови дотримання безпекових норм:💬 «Об’єкт має відповідати всім вимогам — зокрема, обладнане укриття для відвідувачів і персоналу».У компанії McDonald's в Україні, за словами регіонального менеджера, наразі розглядають «обережний сценарій повернення»:💬 «Йдеться про тестовий запуск одного ресторану з обмеженим графіком роботи. Ми оцінюємо безпекову ситуацію та готовність інфраструктури».За попередньою інформацією, у закладі вже облаштовано укриття, а також оновлено частину внутрішніх приміщень.👥 Реакція містян — стримано-оптимістична:— «Якщо відкриють — це буде реально круто»— «Головне, щоб безпечно. А за макчиком вже скучили 😅»— «Цікаво, чи буде працювати доставка?» Офіційної дати відкриття поки що не називають. Водночас у місті кажуть: якщо тест пройде успішно — це може стати початком повернення мережі. ©Фото: Будівельний Харків Приєднуйтесь #локацииХаркова
💰 Пальне дорожчає щодня: як повернути частину витрат через кешбекНа тлі подорожчання уряд запустив механізм "паливного кешбеку" - компенсацію до 1000 гривень на людину на місяць за купівлю пального, який працюватиме до 1 травня 2026 року.Як працюватиме кешбекКомпенсації здійснюватимуться через програму Національний кешбек::▫️ 15% - на дизель;▫️ 10% - на бензин;▫️ 5% - на автогаз. Кешбек нараховується лише під час фактичної оплати пального на АЗС. Треба розрахуватись карткою підключеною до програми. Кешбек нараховується лише за безготівкову оплату. Нарахований кешбек відображається в застосунку Дія. Виплата здійснюється до кінця наступного місяця після покупки. Наприклад: кешбек за покупки у березні надійде до кінця квітня.Експерти вважають, що ця ініціатива має популістський характер, адже допомогу отримають лише ті, хто купує пальне особисто на АЗС. Програма вимагає від учасників мереж АЗС технічної готовності для інтеграції з цифровими сервісами та дотримання умов проведення операцій в електронному реєстрі. Участь автозаправних станцій у програмі є добровільною. Кешбек нараховується лише за покупки на АЗС, які долучилися до програми. Але на наших заправках про це мало що знають. Чи є АЗС у програмі можна дізнатися тут©Фото (ціни сьогодні): Будівельний ХарківПриєднуйтесь #кешбек
🛡 Зранку 24 лютого у Харкові, на Москалівці, на вулиці Селянській, почала формуватися територіальна оборона. Людей ставало дедалі більше — і вже до обіду вишикувалася величезна черга охочих узяти до рук зброю та захищати місто від російських окупантів.Чоловіки й жінки, студенти й пенсіонери, дизайнери, будівельники, підприємці — усі стояли разом в одній "черзі".На фото — Сергій, студент Харківської державної академії дизайну і мистецтв. Після оформлення, отримання мінімальної зброї та спорядження, без підготовки, тероборонівці вирушали на окружну, Олексіївку, Північну Салтівку, на інші вулиці й перехрестя — тримати оборону міста від окупанта-терориста.Тоді не вистачало майже нічого: зброї, спорядження, води і їжі, техніки, палива, базових речей. Але було головне — єдність, рішучість захистити рідне місто і країну та люта ненависть до ворога.2 березня 2022 року внаслідок авіаудару центр формування територіальної оборони було знищено. Але фундамент оборони вже був закладений — і саме завдяки цьому в найважчі години, дні й тижні Харків встояв.Вічна пам'ять та слава Героям!Автор: Maksim Radchenko Приєднуйтесь #щоденникивійни
💬 "Нас хочуть залишити без світла, тепла, води, але, окрім енергетики, страждає все інше – і житловий фонд, і офісні приміщення", - Ігор Терехов в інтерв’ю "Главкому" про масштабні пошкодження житла та інфраструктури через російські обстрілиСтаном на сьогодні в місті пошкоджено більш ніж 10 тис. житлових будинків. Це на дві тисячі більше, ніж в минулому. Близько половини – це багатоповерхові житлові будинки і половина – приватні. Є будинки, по яких вже по другому та третьому разу прилітало.З цих пошкоджених будинків вже 4 тис. відновили, відбудували. Але понад 40 житлових будинків, зовсім не підлягають відбудові та відновленню, їх треба тільки зносити. І це ще також неостаточна цифра, технічні експертизи тривають. Страждає і громадський транспорт. Було під ударом депо метро і вагони метрополітену, які під час удару перебували на поверхні. Будівництво цього депо відбувалося ж ще в мирні радянські часи, коли ніхто не передбачав, що можуть бути такі ракетні атаки. Я ще восени попереджав, що ця зима буде найважчою за всю історію війни – навіть за зиму 2022 року. Хоча ми й тоді робили, як я вважав, неможливе: перекладали теплотраси просто по асфальту, бо під землею все було розтрощено, а нам потрібно було зберегти тепло. Такого інженерного рішення ніхто в Україні до нас не впроваджував.Була зима, коли ми дев'ять разів перезапускали систему опалення всього міста та підіймали її з нуля – і це за один сезон. Сьогодні ситуація зовсім інша, але, я б сказав, не менш драматична.У середині січня, після одного з обстрілів, у нас була ситуація, коли рахунок йшов не на години, а на хвилини – стояло питання життя і смерті для міської системи опалення. Я зараз не перебільшую. Може, таке і не треба казати, але якби наші комунальники і всі ми діяли за інструкцією – тобто йшли в укриття, коли лунали повітряні тривоги і поряд були вибухи, – ми б не зберегли цю систему і місто б замерзло. Але ми під цією небезпекою тепло для міста врятували. 👉Підписатися #руйнування
🥲 Цю аварію було класифіковано як надзвичайну ситуацію техногенного характеру місцевого рівняВнаслідок масованих обстрілів Харківської області та Харкова сьогодні вночі, 3 лютого, були пошкоджені критично важливі об’єкти «Харківська ТЕЦ-5», а також електропідстанції «Харківська» та «Залютине».Про це на засіданні міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій повідомив Ігор Терехов.Так, частина обладнання на цих об’єктах зазнала серйозних руйнувань. У результаті було припинене теплопостачання 929 об’єктів, з яких 853 - житлові будинки. Без тепла залишилися майже 105 тис. абонентів.«Це перший такий масштаб руйнувань критичної інфраструктури в цьому опалювальному сезоні, але ми проходили й інші тяжкі роки, коли перезапускали систему опалення вісім разів. Я вдячний енергетикам і тепловикам, які працюють цілодобово, щоб містяни отримали тепло. Ми будемо боротися за кожну хвилину тепла і світла, щоб люди залишалися в місті», - наголосив Ігор Терехов. 👉 Підписатися #руйнування
💬 Під обстрілами були всі без винятку райони міста. І. Терехов показав сумну статистику за січень«За місяць ми зафіксували 75 обстрілів. Проти міста використовувався широкий спектр засобів ураження - від важкої балістики типу «Іскандер-М» та реактивних систем залпового вогню «Торнадо-С» до керованих авіабомб і масованих атак «Шахедами».Окремо хочу звернути увагу на загрозу, яку багато хто недооцінює, - різноманіття малих безпілотників. Їхня підступність у тому, що вони важко прогнозуються, часто застосовуються точково і не завжди одразу ідентифікуються як серйозна небезпека.За місяць постраждали 95 осіб, серед них - п’ятеро дітей. Дев’ять осіб, зокрема одна дитина, загинули внаслідок ворожих ударів.Маємо суттєві руйнації в історичному центрі - внаслідок потужних вибухів на початку січня. Дуже серйозних пошкоджень зазнали критичні об’єкти - теплові та енергетичні підприємства.Постраждали школи й дитсадки, промислові підприємства, залізниця, спортивна інфраструктура, гаражні кооперативи, десятки цивільних автівок. Є пошкодження і в житловому секторі.У січні сирена в Харкові лунала 248 годин, тобто фактично десять повних діб постійної тривоги та психологічного тиску»,- мер. 👉 Підписатися #руйнування
📍Таким був перший водопровід у Харкові (1881 р.) Використовував Карповські та Павлівські джерела. Вода самопливом подавалась у головний резервуар на Холодній горі та запасний на Німецькій вулиці (зараз вул. Сковороди). На цей момент у місті проживало вже понад 170 тис. осіб. Городяни могли купувати воду у спеціальних будках за ціною від 0,25 коп. за одне відро. Крім центрального водопроводу, у Харкові було створено системи поливу вулиць та пожежогасіння, фонтани та артезіанські свердловини глибиною 200 м.У 1912 р. міська адміністрація надала кредит на модернізацію водопроводу, в рамках якої:▫️ пробурили нові свердловини;▫️ збудували нові водопровідні споруди;▫️ встановили нові насосні станції;▫️ проклали нові магістраліОдразу після визволення Харкова відновили спочатку Сіверсько-Донецький, потім артезіанський водогін. Через те, що у місті спостерігався дефіцит води, вже 1960 р. ввели в експлуатацію другу частину Кочетокської станції, а 1964 р. – Печенізьке водосховище. У 1976 р. запустили у роботу першу в Радянському Союзі автоматизовану систему управління водопостачанням. Фахівці, які відповідали за запуск АСУВ, отримали Державну премію України.Приєднуйтесь #харьковсквозьвремя
📍 Як змінювався Харків:На початку ХХ ст у Харкові збудували готель «Асторія» у стилі модерн. З часом — «Мелодія» (від назви музичного магазину на першому поверсі). Будинок у стилі романтичного модерну на Павлівській площі. Тоді ж, на момент будівництва 1910-1913, воно мало бути здавалося прибульцем з іншого, столичного світу. Це перша будівля у Харкові з монолітним залізобетонним каркасом. Нижні поверхи займали приміщення банку, а верхні номери готелю «Асторія». Назва отримана від мережі фешенебельних готелів Нью-Йорка, власниками яких були брати Астори.Творцями стали відомі архітектори Микола Васильєв та Олександр Ржепішевський. Пізніше перший став головним архітектором Нью-Йорка, а другий упродовж багатьох років жив у Харкові, проектуючи виразні будинки на центральних вулицях міста. Будівля була частично зруйнована у 1943, але згодом відновлена.Пошкоджена внаслідок ракетного удару по Палацу праці 2.03.2022рФото1,2,3: автор не відомийФото4,5: Будівельний ХарківПриєднуйтесь #харьковсквозьвремя
🏡 ВПО зможуть самостійно придбати житло: 12 січня відбулося перше засідання Комісії при Харківській міській радіМова про житловий ваучер вартістю 2 млн. грн. ▪️ розглянуто 85 заяв; ▪️ ухвалено 81 позитивних рішення; ▪️ 4 заявникам відмовлено у зв’язку з перебуванням на обліку ВПО в інших громадах.всього подано заяв станом на 13.01.2026 - 803. Для забезпечення ефективної реалізації Порядку Харківською міською радою чітко розподілено повноваження між структурними підрозділами.Отримати допомогу можуть громадяни України, які перемістилися з тимчасово окупованих територій та: ▫️ мають статус ВПО;▫️ є учасниками бойових дій або особами з інвалідністю внаслідок війни;▫️ мали зареєстроване місце проживання на тимчасово окупованій території;▫️ фактично проживають на підконтрольній Україні території;▫️ не мають житла на підконтрольній території України;▫️ не отримували компенсацію за програмою «єВідновлення» та не беруть участі в інших житлових програмах;▫️ не забезпечені житлом для постійного проживання державою.Подання заяв: ▫️ як подати заяву через портал «Дія» — з 1 грудня 2025 року; ▫️ через ЦНАП або нотаріуса — з березня 2026 року (після технічного запуску).📞 Консультації:093 838 58 09057 760 78 90057 760 78 91👉 Підписатися #компенсація #єВідновлення #ВПО